Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009

  1. #1
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692

    ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009

    Narodził mi sie pomyzł, skoro w zeszłym roku wszyscy uczestnicy byli zachwyceni zlotem w Kazimierzu, to moze zrobmy nastepny zlot takze w maju, ale na mazurach, i co roku taki.
    Co wy na to??

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    jestem za a nawet przeciw

  3. #3
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    myslałem np. o tym osrodku

    osrodek

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Każdy pomysł o spocie jest mile widziany tylko jest kwestia organizacji w razie co to wchodze w to
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Ja sie pisze bo paliwo tanie jak barszcz heeheh
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  6. #6
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    proponuje weekend 23-24 maja

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Piootr może zadzwoń do tego ośrodka i dowiedz sie co i jak w tym terminie jakie warunki rezerwacji zaliczki itp
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    Piootr może zadzwoń do tego ośrodka i dowiedz sie co i jak w tym terminie jakie warunki rezerwacji zaliczki itp
    jasne ze zadzwonie, chciałem na razie zbadac sytuacje, czy wogole jest zainteresowanie. Poczekam jeszcze z tydzien, i jak wiekszosc sie zgodzi, to zadzwonie.

    Mam nadzieje ze sie uda

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Białystok
    Posty
    5
    Jak najbardziej za!!!

    Dodano: 14 Styczeń 2009, 16:40
    ...znając trochę temat Mazur, polecam Mikołajki (duża baza noclegowa, hotel z basenem, tor łyżwiarski w jego podziemiach, dobre jadło, nawet disco) oraz Ryn spokojnie i ładnie), ale Ruciane-Nida też są ok, tylko może być ciasno jak ludzi przyjedzie, no i widoki ograniczone, co innego jak się jest jachtem...

  10. #10

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    piaseczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    CZARNY
    Posty
    38

    Zlocik-Mazury

    Zazdroszczę wam tego spociku, bo gdy przeczytalem żonce że koledzy organizują zlocik,
    uslyszalem "już pojechales!!!" nawet nie dokończylem gdzie ?he, he
    Może coś jeszcze wymyślę. Odezwę sie i pozdawiam

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Malinowy
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez Mecenas
    polecam Mikołajki (duża baza noclegowa, hotel z basenem, tor łyżwiarski w jego podziemiach, dobre jadło, nawet disco)
    Mowisz o hotelu Gołębiewski.............rzeczywiście atrakcji jest duzo tylko że cena za 2 osobowy pokój to 420 pln......... mysle ze mało osób stac na to żeby sobie pojechać na długi weekend w takie miejsce. Nie chciałbym się tutaj mądrować.....ale trochę źle się za to zabieracie... Zaliczyłem już trochę zlotów i spotów klubowych w swoim życiu (niektóre sam organizowałem) . Z tego co widzę to ma to być zlot ogólnopolski. Jesli tak to przede wszystkim powinno się ustalić region Polski w którym ma byc impreza. Nie powinien byc wyssany z palca (bo ładne widoki lub "mam najblizej a reszta dojedzie") tylko wybrany pod względem atrakcji i bazy noclegowej. Wiadomo ze samo sie wszystko nie zrobi. W zwiazku z powyzszym wybór regionu powinien miec zaplecze ludzkie tak żeby ktos się mógł zająć organizacją. Jeśli będzie kilka fajnych miejsc mozna zrobic ankiete. Po ankiecie będzie wiadomo ile osób jest tak naprawde chetnych się spotkac. Wówczas wiadomo na jakie atrakcje nas "stać". Jeśli to będzie 5 osób to napewno nie wynajmie sie toru wyscigowego czy pasa startowego do 1/4 . Wowczas moze pozostac zwiedzanie okolicy, ognisko czy inne chlanie....
    Z tego co zaobserwowałem to raczej Warszawa wyszła z inicjatywa spotkania sie. Temat jest od 5 stycznia i oprócz Maxvibe i Mecenas nikt z poza Warszawy nie wyraził zainteresowania . Może gdyby było więcej informacji było by więcej chetnych. Tak czy siak trzeba by zadać pytanie co chcemy robić? Jeśli interesuje nas jazda po Torze Poznań, quady, troche relaksu na Malcie i imprezy przy grillu to róbmy zlot w Poznianiu. Jesli chcemy 1/4 mili i duzy osrodek, jezioro, ognisko...etc....to jedźmy do Borek..... Na pewno każdy zna jakies fajne miejsca i atrakcje które mozna zaliczyć i może podsunąć jakiś pomysł. Jeśli jednak temat zlotu nie rozkręci sie i rzeczywiscie "Warszawa" + kilka osób z innych województw będzie chetna na zlocik....to mozna zrobic na mazurach bo nie daleko. Wowczas proponuje taki ośrodek: http://www.copernicus.olsztyn.pl/start_polish.html
    kolega z klubu Saaba bawił sie tam w zeszłym roku. Super domki (niektóre z sauna) fajne miejsce i dobre ceny. Kolega zapłacił 200 pln za dwa noclegi, śniadania, kolacja, ognisko i impreza w restauracji..... trzeba by tylko osoby z tego regionu która wiedziała by co mozna jeszcze po robic w wolnym czasie.

    aby nie byc gołosłownym przesyłam linki do imprez innego klubu o których mowiłem.

    http://picasaweb.google.com/gaydek.k...Pozna46072008#
    http://picasaweb.google.com/jjb1978Poznan/ZlotPumy#
    http://picasaweb.google.pl/PasQda7/Z...y=jKHfSNf20WE#
    http://pl.youtube.com/watch?v=3nfny6kVJPc
    http://video.wtk.pl/index.php?layout...mode=vs&id=593 (nie można przewinąc wiec trzeba troche poczekać)

    http://www.zdunczuk.pl/puma/1-3%20cz...rki/index.html
    http://www.zdunczuk.pl/puma/14%20-%2...aki/index.html

    p.s caponex - moze najpierw spotkajmy się na jakims lokalnym spocie w Wawie. Zabierzesz żonę, jak się jej spodoba to będziecie non stop jeździć. W moim drugim klubie ludzie sie spotykaja co czwartek (tydzień w tydzień). Co do zlotów to pokaż jej zdjęcia. Na zlotach nawet cale rodziny z zdiecmi przyjeżdzały.... Jak ja przekonasz ze to nie jest chlanie wódy i zalcizanie obcych panienek...to nie dość że cie puści to sama będzie chciała jechac

  12. #12
    ja się pisze na mazurowy spocik... może ktoś się jeszcze z podkarpacia pisze???? wyruszylibysmy razem pozdro

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    caponex, zabieraj zone. W Kazimierzu ponad polowa byla ze swoja "druga polowka"

  14. #14

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Jestem z Wawy i piszę się na zlocik. Właściwie podporządkuje się do grupy w każdym aspekcie. Aleeee nie wyobrażam sobie udanego zlotu bez zaliczenia nieznanej panienki...
    Czarne jest piękne

  15. #15
    Awatar micjed
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Wierzchowiska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    430
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Bleu Île
    Posty
    157
    Ja też się piszę na spocik.
    430KM i 430Nm

Podobne wątki

  1. ¤ ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 31-05-2009, 14:25
  2. ZLOT KLUB TT & Mazury 23-24.05.2009
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 14-04-2009, 17:48
  3. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez boost.pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 144
    Ostatni post / autor: 25-05-2008, 11:28
  4. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny 17-18.05.2008
    Przez Piootr w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-05-2008, 18:24
  5. ZLOT KLUB TT & Kazimierz Dolny kto ...
    Przez DarkSoul w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 22:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •