Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jednostka obsługi pilota bramy garażu

  1. #1
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76

    Jednostka obsługi pilota bramy garażu

    Witam
    Przeglądając Etkę natknąłem się na Jednostkę obsługi pilota bramy garażu (8N0 959 719),
    od razu pomyślałem, że miło by było mieć coś takiego, skończyło by się szukanie i szarpanie z pilotami od bram...

    Mam w związku z tym kilka pytań:
    -czy jest możliwość założenia tej jednostki/urządzenia bez większych przeróbek w aucie(czy jest na nie jakieś oryginalne miejsce, czy trzeba coś rzeźbić)?
    -jak odbywa się programowanie takiego urządzenia, wiadomo piloty pracują na różnych częstotliwościach?
    -czy jest możliwość zaprogramowania "2 pilotów" np.pierwszym przyciskiem otwieram bramę wjazdową, drugim garażową?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Powiem ci szczerze, że sam się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem bo na wiosnę będę budował garaże i drzwi od garażu i brama będą na pilota. I tak się zastanawiałem, że masz sobie taki przycisk w aucie ... włamuje się złodziej do garażu odpala auto a później sobie otwiera drzwi + bramę jednym przyciskiem

  3. #3
    Awatar Pat
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    hmm zakładając, że złodziej poradzi sobie ze znalezieniem się w garażu, otwarciem samochodu i jego odpaleniem to brama zarówno garażowa jak i wjazdowa nie będą dla niego większym problemem, na pewno będzie to dodatkowe ułatwienie :/
    Musimy więc pomyśleć nad tym, co zrobić, żeby złodziej się tam nie znalazł, a jeśli się tam znajdzie to żebyśmy zostali powiadomieni lub zostały powiadomione odpowiednie służby

  4. #4
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    W MK1 była taka opcja więc domontowanie tego nie sprawi pewnie większych problemów,jeżeli dobrze pamiętam to miejsce w podsufitce i pewnie odblokowanie modułu Vagiem

Podobne wątki

  1. nie działa otwieranie z pilota
    Przez ameri w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 20:24
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •