Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Wątek: QUIKSHIFT Ind Kit Audi

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Chodziło mi oczywiście o katalizator. Uwierz że taki dół na ośce zupełnie jest ok i tak trzeba mocno fajere trzymać Do normalnej jazdy po mieście wystarczy zabawa zaczyna się pow 4tyś zrób jak ci pasuje to żecz gustu.
    Wykresem zajme się w wekend bo wrzucilem go z normalnego aparatu muszę odkurzyć skaner
    Jeęli chodzi o przepływkę to nie pomyliłeś się z tego co wiem w blogach pomiarowychto jest tak
    225- 180mg
    180 - 140mg
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17

    Dołączył
    Nov 2008
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    50
    co do dołu to dol do 2500rpm masz taki sam jak w serii kazde 180KM, widac to wyraznie na wykresie wiec nie jest dla mnie ok do 2500rpm chce wczesniej miec moment do dyspozycji bo tak lubie i tez mam oske, wiec wiem niestety ze bedzie mielilo w miejscu po modzie, trudno sie szpere zalozy

    co do katalizatora to jestem w szoku, to jest PIERWSZA rzecz jaka trzeba wywalic przy modzie wydechu i w ogole w autach z turbo a ty modujesz z katem wytnij a bedzie pare konikow wiecej jeszcze ot tak

    co do przeplywki to jak juz pisalem ja w innej epoce juz widze sie tym bawilem i wtedy tak pokazywalo jak napisalem dziwne.. moze teraz pokazuje to VAG podzielone przez cos tam, pomnozone przez turbo, z innego parametru czujnika z 24-ch podawanych itd hm ale 120mg to malutko cos...co to jest za wartosc? moze kiedys to sie podawalo w calosci a teraz w jakims miejscu/odcinku tylko na czujniku, nie wiem, w kazdym razie wydajnosc przeplywki bez problemu koleha sobie VAGiem musi zmierzyc i bedzie jasne czy to to niedomaga (choc ja preferuje sposob harcerski - wyjmujemy przeplywke i odczuwamy nogą co i jak )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •