Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 147 z 147

Wątek: Chce wsadzić nowy przód do starej TT

  1. #136
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    według mnie przesada lekka, bo przód nie pasuje do bryły auta, ale to moja opinia...

  2. #137
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Tak, tylko to nie jest taki tani szpas i hop siup. Osobiście wolałbym zainwestować pieniądze w dopieszczenie mk1 w oryginalnym stanie, a efekt napewno byłby lepszy niż taki brzydko mówiąc "przeszczep"

  3. #138
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Nie wiem czy taki zabieg ma sens przy obecnych cenach MK2. Najtańsze z najtańszych potrafią kosztować prawie tyle co dobre MK1 więc już wolałbym chyba taką padakę MK2 niż lepiankę MK1. W środku nigdy nie będzie wyglądać jak MK2 i nigdy nie będzie jeździć jak MK2. Przy sprzedaży taka modyfikacja będzie bardziej odstraszała niż zachęcała wg mnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #139
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Dokładnie, auto od razu leci z ceny.

  5. #140

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Robota może i całkiem dobra, tylko po co? Albo się chce mieć mk1 albo mk2

  6. #141
    Awatar Kamuś
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Świdnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    106
    Pomijając cel takiej "przemiany" i sposób w jaki to jest lub nie jest spasowane, to przód auta po takim zabiegu w ogóle nie pasuje do bryły auta. Już co niektóre laminatowe single frame'y lepiej pasują do bryły 8N.

  7. #142

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Kiedy byłem małym chłopcem mój sąsiad miał jasno niebieską Ładę 2107, na którą z uporem maniaka z tyłu na klapie bagażnika naklejał napis "Turbo". Owy emblemat często wisiał krzywo, lub dyndał na jednym włosku po czym chyba po roku walki odpadł na stałe. Nie wiem czemu ale patrząc na zdjęcia z tego wątku jakość mi się ten sąsiad i jego Łada przypomnieli
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #143
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Ja patrząc na fotki, tylko mogę pogratulować osobie która to zrobiła , wykonanie rewela. Osobiście sam bym tego nie chciał w mojej mk1 ale potrafię docenić dobra robotę.

  9. #144
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Nie wiem czy taki zabieg ma sens przy obecnych cenach MK2. Najtańsze z najtańszych potrafią kosztować prawie tyle co dobre MK1 więc już wolałbym chyba taką padakę MK2 niż lepiankę MK1. W środku nigdy nie będzie wyglądać jak MK2 i nigdy nie będzie jeździć jak MK2. Przy sprzedaży taka modyfikacja będzie bardziej odstraszała niż zachęcała wg mnie.
    z jedną rzeczą się nie zgodzę. Przy odrobinie środków i chęci mk1 może jeździć lepiej niż mk2. Ale fakt aby tak było trzeba zmienić kilka rzeczy w aucie i nie mam na myśli tylko konie pod maską:P
    A robienie dla mnie takiej lepianki jest bez sensu bo tył mk1 zupełnie nie będzie pasować do przodu mk2 ;/ Robiąc też tył itp pakujemy się w dużo większe koszta niż dołożenie do mk1 chyba ,że ktoś jest niespełnionym artystą ;/

  10. #145

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    z jedną rzeczą się nie zgodzę. Przy odrobinie środków i chęci mk1 może jeździć lepiej niż mk2. Ale fakt aby tak było trzeba zmienić kilka rzeczy w aucie i nie mam na myśli tylko konie pod maską:P
    A robienie dla mnie takiej lepianki jest bez sensu bo tył mk1 zupełnie nie będzie pasować do przodu mk2 ;/ Robiąc też tył itp pakujemy się w dużo większe koszta niż dołożenie do mk1 chyba ,że ktoś jest niespełnionym artystą ;/
    Zapewne większość z nas widziała "Maluchy" objeżdżające poważne fury na 1/4 mili - jak masz klops to zawsze możesz zbudować coś co będzie lepsze, szybsze itp. itd. To tutaj to po prostu cepelia na kołach albo wybryk świeżo upieczonego lotto milionera mieszkającego gdzieś na głębokiej prowincji.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #146
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tematyka już kilkakrotnie przerabiana na forum
    Co więcej już kiedyś ktoś z forum dokonał takiej przeróbki a pamiętam że i ja swego czasu publikowałem efekty podobnego projektu robionego w USA
    Może zamiast zamykać ten wątek to po prostu przeniosę wszystkie posty do tego tematu ......

    Faraonix - Twój post przeniosłem do działu ''Tutaj się witamy'' bo bardziej tam pasuje .
    W tym konkretnie temacie chodziło bardziej o przeszczep nowego przodu a nie o duży grill który nie jest aż taką rzadkością


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #147
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    z jedną rzeczą się nie zgodzę. Przy odrobinie środków i chęci mk1 może jeździć lepiej niż mk2. Ale fakt aby tak było trzeba zmienić kilka rzeczy w aucie i nie mam na myśli tylko konie pod maską:P
    A robienie dla mnie takiej lepianki jest bez sensu bo tył mk1 zupełnie nie będzie pasować do przodu mk2 ;/ Robiąc też tył itp pakujemy się w dużo większe koszta niż dołożenie do mk1 chyba ,że ktoś jest niespełnionym artystą ;/
    Zgadzam się, że MK1 może lepiej jeździć niż MK2 ale miałem tutaj na myśli dwa seryjne auta.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Kupno nowej skrzyni + nagranie dzwieku starej
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 13:30
  2. Wartosc starej ttki
    Przez Hubert12100 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2017, 01:00
  3. Nie chce odpalić auq
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 14:08
  4. Też chcę się przywitac.
    Przez Marcin nowicjusz w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 00:52
  5. czy kiera od nowej TT wejdzie do starej?
    Przez Pajak w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-09-2009, 15:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •