witam,
Jestem Bartek i chciałbym mam wiele opowiedzieć dlaczego zdecydowałem się na taki ruch ale myślę ze są sprawy ważniejsze i kogo by to interesowało
no dobra trochę powiem bo później będzie lincz xD. Amator lubiący podłubać ale z mechanika mam pierwszy raz taka styczność. Generalnie robię to po to aby sobie coś udowodnić i bardzo dobrze się przy tym bawić. I trochę spełniam marzenie rozebrania silnika i ponownego złożenia ale ta przyjemność już za mną i zderzyłem się z wiązką ;/

Problem pojawił się dla mnie w momencie przekładania wiązki AJQ ma bardzo ubogą wiązkę w porównaniu do AUQ.
Mogę Was prosić o jakieś tipy wskazówki jak się do tego porządnie zabrać abym później nie żałował ^^ super gdyby ktoś robił takiego swapa i by się podzielił wiedzą
Stan obecny to położone wiązki z AUQ do komory z AJQ. niektóre wtyczki nie pasują a innych brakuje. Jak w tej sytuacji rozwiązać ten problem. Na mój chłopski rozum wyplątać to czego brakuje i podłączyć tylko ze rodzi się dużo nie wiadomych dla mnie. Gdzie i jak podłączyć
Z góry dziękuję za każdą pomoc
przepraszam za pomyłkę i umieszczenie tego postu w dziale "warsztat DIY"