Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Proeblemy z elektryką

  1. #1

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    200
    Kolor
    czarny
    Posty
    41

    Proeblemy z elektryką

    Cześć,

    od jakiegoś czasu mam szereg problemów z elektyką.

    1. Zaczęło się 4 tygodnie temu od zapalania się równocześnie kontrolek ABS i ESP.
    Raz zaraz po odpaleniu, czasem podczas jazdy. Wyłączenie i ponowne włączenie powodowały, że konrolki się już nie zapalały.
    Powtarzało się to kilkuktrotnie.

    2. Przy odpalaniu samochodu co jakiś czas resetują mi się data i godzina oraz ten resetowalny licznik przebiegu.

    3. Tydzień temu przy ruszaniu spod domu obrotomierz spadł na zero, po 10 sekundach zaczął działać normalnie.

    4. Dzisiaj kilka minut po ruszeniu pojawiła się kontrolka esp i akumulatora na środku. Po ponownym włączniu auta nie pojawiły się ponownie.
    Dzisiaj też zauważyłem, że jak migam długimi światłami, to wskazówki prędkościmierza i obrotoierza lecą na zero. Dodatkowo słychać jakieś pyknięcie.

    Przed wakacjemi miałem wymieniane radio, nie wiem czy to może mieć jakiś związek z powyższym. Przy wyłączeniu auta słychać lekkie pyknięcie z głośników.

    5. Odkąd mam ten samochód mam też taki problem, że czasem przy otwarciu drzwi szyba opuszcza się dalej niż powinna i nie wraca, nie mogę jej też podnieść wyżej. Pomaga odpięcie aku na kilka sekund i pownone podpiecie. Po tym mogę domknąć szybę.


    Doradźcie proszę co z tym zrobić.
    Czytałem o problemach z licznikiem, czy to moment, żeby wysłać licznik do kolegi Jerrego?
    Ostatnio edytowane przez rkajzer ; 29-11-2023 o 08:07 Powód: dodatkowe informacje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •