Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Hardtop ,8n 1.8 z 2005r

  1. #1

    Dołączył
    May 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    177
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Sre
    Posty
    7

    Hardtop ,8n 1.8 z 2005r

    Cześć, mam pytanie do osób które posiadają takowy hardtop. Czy poza „dachem” i metalowymi elementami w „słupkach” do montażu są jeszcze potrzebne jakieś niezbędne elementy??
    Na stronach znalazłem jeszcze plastikowe zaślepki/listwy maskujące po bokach nad „słupkami” zakładam że nie są one niezbędne (funkcja wizualna), ale tez widziałem „listwe” która jest na całej długość pod dachem a na „karoserii” służąca ponoć do spasowania i uszczelnienia CZY JEST ONA NIEZBEDNA do normalnego użytkowania ??.
    Bardzo proszę o odpowiedz kogoś kto ma/miał takowy hardtop. dzięki

  2. #2

    Dołączył
    May 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    177
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Sre
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Mitt_ Zobacz posta
    Cześć, mam pytanie do osób które posiadają takowy hardtop. Czy poza „dachem” i metalowymi elementami w „słupkach” do montażu są jeszcze potrzebne jakieś niezbędne elementy??
    Na stronach znalazłem jeszcze plastikowe zaślepki/listwy maskujące po bokach nad „słupkami” zakładam że nie są one niezbędne (funkcja wizualna), ale tez widziałem „listwe” która jest na całej długość pod dachem a na „karoserii” służąca ponoć do spasowania i uszczelnienia CZY JEST ONA NIEZBEDNA do normalnego użytkowania ??.
    Bardzo proszę o odpowiedz kogoś kto ma/miał takowy hardtop. dzięki
    Temat do zamknięcia - DO MONTAŻU SĄ WYMAGANE TYLKO METALOWE „tuleje” oraz zgodność zamknięć przy szybie przedniej (ponoć jest możliwość aby były inne) - u mnie dla 1.8 aum z hydraulicznym dachem wszystko pasowało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •