Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: TT 8N Coupe- Sreberko Citka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jun 2022
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    16
    Przedwczoraj auto odwiedziło mojego zaufanego sąsiada mechanika celem weryfikacji stanu auta i przeprowadzenia ewentualnych napraw/wymian itp.

    Jak się okazało- auto w stanie bardzo dobrym.
    Zweryfikował fakt wymiany rozrządu- potwierdziło się. Jest świeży rozrząd wraz z pompą wody. Niedawno zakładany pasek alternatora. Świeże świece.
    Jakie prace wykonano?
    * osłona tylnej tarczy hamulcowej
    * przewód odmy
    * tuba miarki poziomu oleju- była popękana

    Oprócz tego wymienił mi żarówki postojowe i mijania na moją prośbę. Moje ulubione Tungsram Megalight Ultra +150%
    Jest jedna ,,usterka" którą zajmiemy się na wiosnę- dosyć często przy odpuszczaniu gazu nadwozie wpada w wibracje. Coś mi mechanik mówił, że trzeba będzie zweryfikować wał, może podpora wału niedomaga. Oprócz tego- nie ma się do czego przyczepić.

    Auto zatankowałem. Spalanie wyszło 9,39l/100km. Wg. mnie bardzo dobre.
    Następnie pierwszy raz umyłem TT.
    Po wyschnięciu zastosowałem quick detailer od RRCustoms- QD+.
    Lakier prezentuje się znakomicie, oddam na polerkę wiosną dla zasady żeby było jeszcze lepiej niż jest.

    No i przyszedł już dyfuzor i guma do wybieraka zmiany biegów.

    rsz_1662298885941.jpgrsz_1662298977672.jpg

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Citek Zobacz posta
    Przedwczoraj auto odwiedziło mojego zaufanego sąsiada mechanika celem weryfikacji stanu auta i przeprowadzenia ewentualnych napraw/wymian itp.

    Jak się okazało- auto w stanie bardzo dobrym.
    Zweryfikował fakt wymiany rozrządu- potwierdziło się. Jest świeży rozrząd wraz z pompą wody. Niedawno zakładany pasek alternatora. Świeże świece.
    Jakie prace wykonano?
    * osłona tylnej tarczy hamulcowej
    * przewód odmy
    * tuba miarki poziomu oleju- była popękana

    Oprócz tego wymienił mi żarówki postojowe i mijania na moją prośbę. Moje ulubione Tungsram Megalight Ultra +150%
    Jest jedna ,,usterka" którą zajmiemy się na wiosnę- dosyć często przy odpuszczaniu gazu nadwozie wpada w wibracje. Coś mi mechanik mówił, że trzeba będzie zweryfikować wał, może podpora wału niedomaga. Oprócz tego- nie ma się do czego przyczepić.

    Auto zatankowałem. Spalanie wyszło 9,39l/100km. Wg. mnie bardzo dobre.
    Następnie pierwszy raz umyłem TT.
    Po wyschnięciu zastosowałem quick detailer od RRCustoms- QD+.
    Lakier prezentuje się znakomicie, oddam na polerkę wiosną dla zasady żeby było jeszcze lepiej niż jest.

    No i przyszedł już dyfuzor i guma do wybieraka zmiany biegów.

    rsz_1662298885941.jpgrsz_1662298977672.jpg
    Mega fajnie że dbasz o TT ale jednak sprawdził bym szczelność i kompresję bo mi się udało zejść do spalania około 8,5l/100km przy 265HP i Q ... faktem jest że ze zlotu na Mazurach jechałem jak typowy emeryt teraz w moim temacie będę testował spalanie na trasie z silnikiem 3.2 w TT i również zweryfikuję spalanie w mieście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •