Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Radio android - recenzja - TT 8j

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Dokładnie, oby żywotne to było Szkoda że trzeba te 2k wydać na sprzęt bo jednak to trochę dużo.
    Przy okazji jaki interfejs ODBII masz pod te BT?

    Jak długo po uruchomieniu Ci startuje ten modem zanim do sieci się zaloguje?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeszcze pytanie, co sądzisz o tym sprzęcie?
    https://files.fm/f/qv4mt9eek

    https://pl.aliexpress.com/item/40008...yAdapt=glo2pol
    3 produkt na liście do wyboru wersji, bo nie można dać bezpośredniego link do ali.

    Ma chyba wszystko co trzeba, jest też carplay przewodowy gdyby trzeba było. Tylko wysyłka 200zł więc słabo to widzę, jak jeszcze VAT dołożą. Chyba w PL trzeba poszukać.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeszcze pytanie o ekran. Jeżdżę teraz nowszą skoda i tam mam chyba bodajże 7" ekran, ale widzę, że jest matowy. Czy ten ekran który masz przypadkiem nie jest błyszczący? Jak to się w słońcu, tj pogodzie jak teraz jest sprawuje?

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Do sieci loguje się natychmiast. Włączyłem chwilowo hibernację po wyłączeniu samochodu - radio jest natychmiast gotowe do pracy.

    CarPlay przewodowy jest chyba w każdym.

    Dla zakupów do ~150 euro, VAT nalicza aliexpress.
    Dla zakupów powyżej tej kwoty VAT naliczą Ci w Polsce.
    Do tego trzeba jeszcze doliczyć cło.
    Dlatego uznałem, że oszczędność jest raczej nie wielka i kupiłem radio w PL. Do tego jest gwarancja i rękojmia w razie czego. Nie chciałbym dla zaoszczędzonych dwóch stówek szarpać się z chińczykiem o serwis czy odsyłać radia na swój koszt.
    Za droga zabawka.

    Ekran mam błyszczący - jest na tyle jasny, że wszystko widać. Oczywiście jak zaświeci prosto w ekran to nie ma szans. Generalnie nie ma problemu.
    Ja mam poustawiane same ciemne motywy. Kolor biały w nocy to jak dostać laserem po oczach.
    Ostatnio edytowane przez schabek17 ; 29-08-2022 o 10:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •