Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: PILNE!PROSZĘ O POMOC!

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    PILNE!PROSZĘ O POMOC!

    Sprzedałem wczoraj moją TTkę a dziś rano dzwoni do mnie kupiec auta i ma nastepujący problem . Po otwarciu auta i włożeniu kluczyka włącza się bzyczek i po adpaleniu auto utrzymuje obroty 1000 i nic więcej a poza tym wyświetliła mu sie na desce kontrolka z kluczykiem (bodajże przekreślonym)Trochę chaotycznie opisła mi problem ale na razie wiem tylko tyle . Nigdy nie miałem takich problemów a chcę mu bardzo pomóc . On teraz stoi i kombinuje . Jak ktoś wie co zrobić lub co się stało bedę wdzięczny z a pomoc .Pozdrówka
    P.S. żeby nie było z ejestem leń i nie chce mis ie szukać po forum to własnie to robię ale licze na Wasza pomoc

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    coś z imobilaizerem może to pomoże- niech włączy stacyjkę i nie odpala auta ikona z kluczykiem powinna zniknąć po ok 15 min
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33
    Dzieki za pomoc.Zaraz bedzie tego próbował i napiszę jeśli sie uda ale bez względu na to proszę o inne ewentualne metody . Chłopak stoi i kombinuje z odłączaniem akumulatora więc zaraz po tym spróbuje z tym trzymaniem kluczyka .

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Wiecej danych by sie przydalo ..Jesli pojawia sie problem z imo wtedy nie da sie odpalic auta , U ciebie jednak odpala i utrzymuje obroty .
    Co to znaczy ze nie da sie wiecej jak 1000 obrotow ?? Dusi silmik przy dodawaniu gazu czy nie ma praktycznie zadnej reakcji na pedal ?? Jakie sa te obroty na biegu jalowym ?? Stabilne i czyste czy nierowne i widac wyraznie drgania silnika ??
    Jaka kontrolka na 100% sie pali ??
    Zadzwon do goscia i dowiedz sie dokladnie albo daj mu adres forum

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33
    ROZWALIł MNIE KLIENT!!!!!!!!!!!!Po kilkakrotnych rozmowach i wywiadach z nim wpadłem na pomysł by zapytać jakie konkretnie kontrolki się palą lub nie palą i doszedłem do wniosku że to może być ..... brak paliwa ! No i miałem rację Co prawda wskazówka pokazywała że coś tam niby jeszcze jest (stary numer w TTkowych zegarach) ale wyświetliła się żółta ikona dotycząca końcówki paliwa . Wcześniej mi o tej ikonie nie powiedzial a zmylił mnie informacją że wyświetliła sie ikona immobilizera (ale to norma jak sie odpala) Sorry że nie napisałem wczoraj tego posta . Tak więc w razie ewentualnych Waszych przyszłych problemów : sprawdzajcie czy paliwo jest....
    Dzięki za pomoc i pozdro

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez cichy
    Po kilkakrotnych rozmowach i wywiadach z nim wpadłem na pomysł by zapytać jakie konkretnie kontrolki się palą lub nie palą i doszedłem do wniosku że to może być ..... brak paliwa ! No i miałem rację
    dobre - a nie powiedziales czasem temu kolesiowi za auto jest na powietrze? Biedak myslal moze ze wydal juz troche kasy na auto to przynajmniej na paliwie (a raczej jego braku) zaoszczedzi ale sie usmialem. Poprosze wiecej takich okazow.
    ...

Podobne wątki

  1. proszę o pomoc:)
    Przez tomus00000 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-08-2016, 18:05
  2. Prosze o szybka pomoc -zagladac prosze :)
    Przez wychylylybym w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 11:41
  3. VAG 4.9 PL proszę o pomoc!
    Przez tomus00000 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-04-2012, 11:02
  4. Błędy VAG prosze o pomoc
    Przez rafael37 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •