Jako, że od jakiegoś czasu szyba pasażera umarła, bo przekonałem się o tym po dużych mrozach gdy opuściłem szybę i już się nie dźwigła i był dźwięk jakby szkło pękało, po rozbiórce w wolnej chwili boczka ukazal się mi widok:



Jak widać linka się rozstrzępiła i na kółku się blokowała. Wpadł szybko mechanizm z allegro od firmy, która regeneruje oryginalne mechanizmy, bo słyszałem słabe opinie o zamiennikach jeśli chodzi o regulację, szyba wyregulowana leży idealnie, zatem problem z głowy.

No i oficjalnie od 2 dni TT jeździ na gazie kuchenkowym, może nie do końca mi to pasowało do tego auta i mam mieszane uczucia, ale że auto stanie się dailym w najbliższym czasie, no to był to jedyny logiczny wybór... butla 58L, tragedii z bagażnikiem nie ma, udało się dociąc oryginalne styropiany żeby jakoś pomieścić podnośnik itp pod matą bagażnika. Ostatnio po montażu nowego sufitu (czarnego) przestały bzdynkać czujniki, a dokładnie głośnik, rozbierałem dziś 2 razy te same boczki bo nie widziałem głośnika, a dla kogoś kto by szukał to jest w tapicerce tylnego pasażera (nie w boczku bagażniku). Głośniczek jest schowany pod fabryczną pianką zatem za pierwszym razem go nie zauważyłem, może ktoś będzie potrzebował

Natomiast odkryłem przy okazji, że ktoś chyba kiedyś rozbierał boczek od kierowcy, bo leżała urwany konektor od głośnika wysokotonowego w boczku, już zamowiony nowy więc będzie podmianka, żeby wszystko grało. Jak to przy rozbieraniu praktycznie całej tapicerki samochodu pare klipsów się połamało i czekam na dostawę z ASO spinek do tapicerki bagażnika (ten środkowy element najbliżej zderzaka) jak i kołków tapicerki pasażerów z tyłu. Zatem za niedługo znów rozbiórka, a póki co poluję na boczki przednie jak i fotele