Pokaż wyniki od 1 do 15 z 144

Wątek: Audi TTS by Marik

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Było pod ręką, to wziąłem... Felgi wyglądają ładne, ale wymagały zmycia przez zacieki. W kwestii opon - dziwne. Po środku do felg jestem w stanie znaleźć "punkt kontrolny". Po środku do opon nie. Co by nie było, oba efekty ładne, na pewno lepiej niż samą wodą. Efekt jest nadal widoczny. Jednak prawdziwym wyzwaniem będą opony letnie.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dawno nic nie pisałem w temacie;

    Nowe dywaniki z ASO
    5.jpg
    6.jpg


    Trochę gumy na podszybie. Spytają Po Co wszyscy, którym bilety parkingowe jeszcze nie wpadły między szybę i deskę.
    4.jpg


    I mod z oświetleniem. W tej kwestii jeszcze dopytuję w innym temacie. Póki co wróciłem do fabryki.
    1.jpg
    2.jpg
    3.png

    Dodatkowo czeka mnie zamawianie środków do pielęgnacji auta. W kwestii modyfikacji, to kilka naklejek czeka na swoją kolej. Jak będzie cieplej, to zaciski hamulcowe prawdopodobnie zmienią kolor na pomarańcz.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  2. #2
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Ostatnio jakoś tak cicho w temacie. Fakt, że mniej czasu i moją uwagę bardziej pochłaniały motocykle. Cóż, taki sezon. To od początku;
    Pare zdjęć w nagrodę;
    im3.jpg
    im2.jpg
    im1.jpg
    Trzeba dbać o czystość samochodu
    im4.jpg
    im5.jpg
    Temat naprawy niestety poruszałem. Efekty widoczne na zdjęciu. Jak do tego doszło? Byłem w Castoramie i chyba nieszczęśliwie Pan mi odradzał kleje. Wcisnął mi za to jakąś taką dziwną łatkę do gumy z klejem. Zrobiłem chyba jak należy, choć efekt niespecjalnie mi się podoba. Mam nadzieję, że będzie trzymało. Z góry klej guma-guma raczej nie pomoże, bo ten co był również miał problem ze złapaniem. Dość nieszczęśliwe rozdarcie powodujące problemy z jakąkolwiek sensowną naprawą. Niech wygląda jak wygląda, jak oczy mi wypali to wrócę z czarną taśmą.
    im6.jpg
    Szczególnie polecam 2-gi plan zdjęcia
    im7.jpg
    A w tle mój niedawny nabytek. Nie mogę pozwolić, by tetka się męczyła w korkach.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •