Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Wątek: Wilgoć na podłodze pasażera

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Sugerowałbym odkręcić wycieraczki, ściągnąć górna osłonę z nich i szukać przyczyny w podszybiu ale z zewnątrz auTTa. Z tego co opisuję nie zobaczysz raczej nic bo wszystko spływa z góry na dół wąską strużką i po grodzi czołowej. Ja tego nigdy nie odkręcałem ale myślę , zresztą Acid wspominał że tam są kanaliki i mogły się zabrudzić liśćmi, kurzem, który zamienił się w brud. Nawet jak coś ścieka to i tak leci pod dywanikiem, za osprzętem czy po słupku i nic nie będzie widać. Zdejmij delikatnie zaślepki wycieraczki, weź klucz (?)13, odkręć śrubę, wycieraczka jest na frezie, lekko w prawo-w lewo i wyciągasz do góry całe ramiona. Później uszczelkę zdejmujesz z grodzi silnikowej i chyba powinno to się zdemontować do góry bez problemu. Najpierw możesz wlać wodę, jak masz ściągniety schowek może zauważysz gdzie się sączy ale wątpie - ew. zerknij gdzie znika woda. Wyczyścić, przelać lekko wodą z butelki i zobaczyć gdzie woda ucieka na dół, może jakaś guma się poluzowała w grodzi przez którą przechodzi np jakaś linka, przewód, itp.


    FACE PALM MK2 a ja fote daje mk1 - I'm sorry
    Ostatnio edytowane przez delleto ; 03-11-2017 o 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •