Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sprzedam sreberko 180KM / FWD :(

  1. #1
    Awatar Tamm
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    świdnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    98
    Kolor
    srebrny
    Posty
    59

    Sprzedam sreberko 180KM / FWD :(

    Cześć koledzy i koleżanki,
    długo nosiłem się z tą decyzją, jednak postanowiłem wystawić swój wóz na sprzedać. Poniżej krótka historia i opis auttka.
    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zc18L.html

    Zainteresowanym odpowiem na wszelkie pytania, mogę również podesłać zdjęcia w wysokiej jakości gdyż te na aukcji zostały jakoś dziwnie "okrojone" z jakości.

    Rok produkcji: listopad 1998
    Samochód po przeprowadzonej w 2000 roku akcji serwisowej (dokładka spoilera, ESP).
    Samochód został sprowadzony do Polski z Włoszech w 2009 roku. Ja jestem w Polsce jego II właścicielem (od lutego 2010r – czyli prawie 7,5 roku). Auto nie było „upalane”, używane rekreacyjnie, woziło mnie w większości po mieście do pracy i z powrotem, co potwierdza niewielki stan licznika (od zakupu przejechałem nim ok.16 tys. km). Spalanie w mieście ok.14l, w trasie przy spokojnej jeździe można zejść nawet do 7,5l. Auto przez większość czasu garażowane.

    Kilka słów o samym samochodzie.
    Auto nie jest żadną wersją S-line. Jest to podstawowa 5-biegowa wersja z napędem na przód. Samochód jak widać na zdjęciach jest koloru srebrny-metalic. Ma przejechane 174tys. km. Wnętrze szare, wykończenie alcantara+skóra, co wg. mnie jest praktyczniejszym rozwiązaniem, gdyż piętno czasu nie odcisnęło na nim takiego śladu jaki widać na innych 18-letnich skórzanych tapicerkach. Samochód posiada duży wyświetlacz FIS, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, ABS, ESP, wspomaganie kierownicy, automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele, podgrzewane lusterka, światła xenonowe ze spryskiwaczami, alufelgi 16” z oponami letnimi, radio z MP3, centralny zamek, immobilaiser, blokadę kierownicy, autoalarm. Z popularnych usterek które dotykają tego modelu należy zwrócić uwagę na obrotomierz, który nie działa prawidłowo (do wymiany jest silniczek krokowy na tablicy rozdzielczej). Pozostałe wskazówki na tablicy są jak najbardziej OK.

    Samochód nie był poddawany żadnym „tuningom”. Jedyne przeprowadzone przeze mnie zmiany które umożliwiają pełny powrót do wersji ORI, to:
    • wymienione oświetlenie wnętrza samochodu oraz oświetlene tablicy rejestracyjnej na żarówki LED’owe
    • wymieniony standardowy, panelowy filtr powietrza na filtr stożkowy firmy AMSOIL 3” (oczywiście posiadam wszystkie części plastikowe umożliwiające powrotny montaż filtru panelowego)
    • oklejony folią imitującą carbon kluczyk samochodu (można ją zdjąć)
    • wymienione radio na model LG z MP3 z możliwością odtwarzania CD i USB (radio długo wyszukiwane aby pasowało do wnętrza całego samochodu)
    • wycinana na zamówienie blaszka z napisem AudiTT umieszczona w przegrodzie pomiędzy przednimi siedzeniami (można bez problemu ją wyjąć)


    Auto jest doinwestowane. W samochodzie na bieżąco są wymieniane płyny, filtry i oleje. Z ostatnich istotniejszych serwisów których dokonałem, to:
    • Wymiana sprzęgła i koła dwumasowego (03/2017)
    • Wymiana tarcz hamulcowych + klocków hamulcowych przód (03/2017)
    • Wymiany klocków hamulcowych tył (2016)
    • Wymiana amortyzatorów tylnych (2016)
    • Wymiana przegubów i drążków stabilizatora (2016)
    • Wymiana sterownika poduszki powietrznej (po zimie w 2015/2016)
    • Wymiana żarówek Xenonowych na BOSCHa (2012)
    • Inne drobne wymiany m.in.: pasek klinowy, czujnik ABS, przepływomierz, termostat
    • Ostatnio nabita i odgrzybiona klimatyzacja (08/2017)


    Auto bezwypadkowe, jednak w 2010 miałem kolizję – sprawca wjechał w tył samochodu. Auto zostało naprawione w ASO na oryginalnych częściach (posiadam oczywiście fakturę, pełną dokumentację oraz zdjęcia – do wglądu dla kupującego). Ponadto w kilku miejscach na błotniku/nadkolach otarty lakier – są to, jak mogę się domyślić, szkody parkingowe „życzliwych” kierowców. Ogólnie rzecz biorąc, auto pomimo swojego wieku w bardzo dobrym stanie. Można wsiadać i jeździć.
    Do auta posiadam 2 kpl. kluczyków +kluczyk serwisowy, pełną dokumentację, kartę pojazdu, książeczkę serwisową itd.

    OC opłacone i ważne do 03/2018, przegląd ważny do 11/2017

    Samochód można obejrzeć w tygodniu we Wrocławiu lub w weekendy w Świdnicy.
    Cena: 18.500,00zł do symbolicznej negocjacji.

    Kontakt: 694-871-291 po godzinie 16:30
    pozdrawiam, Maciej S.

    20160227_123408_zpslfmdk2lf.jpg
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 11-10-2017 o 07:57

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Dodaj zdjęcia
    Dziękuję

  3. #3
    Awatar Tamm
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    świdnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    98
    Kolor
    srebrny
    Posty
    59
    @edit
    dodaję link do albumu ze zdjęciami:
    http://s347.photobucket.com/user/tammirPL87/slideshow/
    Ostatnio edytowane przez Tamm ; 10-10-2017 o 22:25

  4. #4
    Awatar Tamm
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    świdnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    98
    Kolor
    srebrny
    Posty
    59
    @UP
    Koledzy, odświeżam ogłoszenie. W samochodzie nic się nie zmieniło poza przeglądem który jest ważny do 11/2018

    Nowa cena: 17.500,00zł

    Link do aktualnego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zc18L.html

    album ze zdjęciami niezmiennie pod linkiem: http://s347.photobucket.com/user/tammirPL87/slideshow/


    Zapraszam!

Podobne wątki

  1. Sreberko By PavloFico
    Przez pavlofico w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 07-11-2021, 12:46
  2. Sreberko S4 Avant by Wottki - back.... again
    Przez wottka w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-01-2018, 17:04
  3. lucek-pl Audi TT 8J Roadster - sreberko
    Przez lucek-pl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 14:56
  4. DaviTT - sreberko 1,8T 180PS Quattro
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 06:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •