Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Co myślicie o tej TT?

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162

    Co myślicie o tej TT?

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5867504

    Myślę że jest ok, widać że właściciel przygotował ją pod siebie, wątpie żeby tak ją robił na sprzedaż. Będę chciał ją zobaczyć na żywo i sprawdzić w serwisie, ale chciałbym poznać też Wasze zdanie

    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    LPG = porażka )))))))) TT to nie jest daewoo ))))))))))))))))

    podobno spalanie na gazie jest zawsze większe niż na benzynie to przy sportowej jeździe 11 litrów to super wynik ma koleś ))))))))))

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    Być może ale decydują względy ekonomiczne

    Tak na poważnie chciałbym poznać Wasze zdanie. Co o tym myślicie i nie chodzi o LPG. Dodam że wcześniej cena wystawiona była na 38 000 zł.

    [ Dodano: 5 Sierpień 2008, 10:21 ]
    Nie no oczywiscie 11 litrów to kłamstwo ale myśle że w 15 można sie zmieścić.
    Zależy też jak kto jeździ. Ale 11 to na pewno za mało.

  4. #4
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Ja powiem ci tak najlepiej jedz obejrzyj na własne oczy, przejedz się nim i przemyśl sprawę. Jak dla mnie ze zdjęć wygląda całkiem nieźle(w sumie sylwetka auta bo więcej nic nie widać) ale te LPG i stosunek przebiegu do rocznika jest strasznie mały. W ogóle nie sugeruj się cenami które ten człowiek podaje (jak sobie chciał gaz wstawić to jego sprawa tak samo wymiana rozrządu) moim zdaniem powinieneś utargować o wiele korzystniejszą cenę prawie 37 tyś za 98 rok to dość dużo no chyba, że to faktycznie taka igła. Ja osobiście to kupił bym te felgi od niego a TT 225 quattro „bez gazu” .
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    Co do przebiegu to faktycznie raczej mały. Chyba że człowiek jeździł nim raz na jakiś czas mając inne samochody na co dzień. Jeżeli chodzi o LPG to i tak bym montował wiec dla mnie jest to korzystniejsze. Właściciel wraca 14 i wtedy tam będę jechał i go sprawdzał jeżeli będzie w porządku to jade do serwisu i tam go dokładnie sprawdze bo TT jednak trzeba wybrać dokładnie. Co do ceny to oczywiscie bede targowal i mysle ze jeszcze ok. 3 tys powinienem stargować. A w jakich granicach wahają się ceny TT z 98??

  6. #6

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez dawidusr
    Co do ceny to oczywiscie bede targowal i mysle ze jeszcze ok. 3 tys powinienem stargować. A w jakich granicach wahają się ceny TT z 98??
    Jezeli auto jest w dobrym stanie i faktycznie o takim przebiegu to cena jest naprawde niska i niewazne ze to rocznik 98. Kiedy wreszcie ludzie zrozumieja ze nie rocznik jest najwazniejszy, osobiscie wolalbym TT z udokumentowanymi powiedzmy 100tys km z 98r a nizeli TT z 2001 z przebiegiem 140 tys. niewiadomego pochodzenia...
    Podsumowujac cena OK, ba nawet nazwal bym to okazja jesli faktycznie autko jest tak jak w opisie (bezwypadkowe). Napewno troche kasy bylo wlozone w to auto. Jest to rocznik 98 a spojler juz ma czyli tez OK. Co do LPG przylaczam sie do kolegi - zdecydowane NIE, zreszta mysle ze nie spotkasz na tym forum innej opini o LPG w polaczeniu z TT. Wszystko wszystkim ale to LPG - szkoda...
    ...

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    Co fakt to fakt, nie rocznik jest najważniejszy. Auto wygląda naprawde fajnie ale to sie wszystko okaze po tym jak pojade i go zobacze. Nie wygląda żeby była po jakimś dzwonie wszystko spasowane i w ogóle. Co do LPG to instalacja przecież może być, prawda? Nie trzeba non stop jeździć na gazie a jeżeli chce sie gdzieś wyruszyć to można na gazie pojechać. Jednak każdy ma swoją opinie.

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łód¥
    Posty
    19
    Jasiu Audi TT nie jest autem ekonomicznym (spalanie,ubezpieczenie, części itp.) wiec nie ma sensu zakładać gazu... albo kogoś stać na TT albo nie i jezdzi matizem

    Mój kolega chciał sprzedać mazde rx7 na allegro... nie sprzedał bo połowa maili od przyszłych właścicieli była na temat. Czy da sie zagazować?

    To tak jakby kubica w bolidze jezdził na gazie...
    TT to nie jest kuchenka gazowa tylko sportowe auto

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    Ok. Ale pomijając temat gazu.
    Najbardziej w tym wypadku istotne jest samo auto. Co myślicie o nim a nie o instalacji LPG. Bo przecież na LPG nie trzeba jeździć
    Tak więc może coś więcej o samym samochodzie

    Na ten zwróciłem szczególną uwagę i wydał mi się bardzo atrakcyjny. Będę wdzięczny za podpowiedzi i opinie. Co w nim sprawdzić itp.

  10. #10
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Jasne że rocznik nie jest najważniejszy i wszyscy o tym wiedzą, ale jest jednym z tych głównych punktów przy wycenie auta (tak samo jak stan techniczny i przebieg)


    Nie ma zdjęć silnika więc sprawdż jak to wygląda pod maską czy wszystkie plastiki są na miejscu (chodzi o te osłony akumulatora, silnika,filtra powietrza itp). Zwróć też uwagę na szczeliny między np. drzwiami i błotnikami czy klapą bagażnika a błotnikami czy są takie same z obu stron, jeśli znacząco się różnią to można przypuszczać, że coś przy nim było grane. No ale jak jesteś na nią napalony to pojedz gdzieś gdzie sprawdzą ci grubość lakieru.

    Pozdro
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    A ten egzemplarz?? W sumie środek nie jest za bardzo zniszczony i jest spore prawdopodobieństwo że przebieg jest prawdziwy. Poza tym bardzo atrakcyjny wygląd i te felgi...

  12. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Kolego nie słuchaj tych pseudo przeciwników gazu. GAZ jest OK. Wiele osób traktuje na tym forum TT jak Ferrari albo DB-9 )) Więc każda tak znacząca modyfikacja spotyka się z negatywnym odbiorem. Sam myślę o gazie ale narazie za mało jeżdżę TT.
    Co do TT całkiem fajna, felgi rzeczywiście super. ALEEEE jeśli koleszka założył gaz to najprawdopodbniej dużo jeździł a skoro dużo jeździł na felgach 18' to najprawdopodobniej zgubił wszystkie plomby i część zawieszenia Mieszkam w Wawie i jeżdżę na 16', nie wyobrażam sobie komfortowej jazdy na 18 ;p
    Kolor ładny (jedyny właściwy :P), w środku bez skóry ubogo aleee da się przeżyć.
    Przebieg kręcony na bank. Więc dobrze go obejrzyj.

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    dawidusr, szkoda ze chcesz zagazowac takie auto Kup cos bardziej ekonomicznego - jakies TDI. Kupujesz TT bo jest ladne i sportowe - kupujesz A3 bo jest ekonomiczne i wygodniejsze.

    Co do wnetrza tego TT to powiem Ci, ze alcantara sie praktycznie nie nieszczy (chodzi mi o linie pekniecia na skorze). Dla odmiany w TT jest skora Nappa ktora jest jednym z najwyzszych gatonkow i zarazem jest bardzo delikatna. W BMW badz Mercach daja jakies takie dziwne skajo podobne skory ze i po 200 tys wyglada jak nowa (twarda w dotyku). Kiedys w salonie mercedesa widzialem gablotke ze skorami i ich cenami - nappa byla praktycznie na szczycie i doplata do niech mnie przygniotla Podsumowujac moj off-topic po alcantarze nie widac specjalnych zniszczen natomiast klasyczna skora w TT zuzywa sie szybciej niz ma to miejsce w innych markach.

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    Szczerze mówiąc to wolę alcantare aniżeli skóre Ja uważam że gaz w takim samochodzie jak TT to nic złego aczkolwiek nie trzeba na nim jeździć cały czas

    Przebieg oczywiście będę sprawdzał, nie wiem kiedy właściciel zamontował gaz więc tak naprawdę nie wiadomo co do przebiegu a po sprawdzeniu sie to okaze.

    Po rozmowie dowiedziałem się że on nie mieszka w samej Warszawie a pod miastem więc nie wiadomo gdzie nią jeździł a na zakupy TT raczej nie pojechał

    Jak najlepiej sprawdzić samochód?? Tzn. gdzie najlepiej z nim podjechać? Na co najbardziej należy zwrócić uwagę? Co sprawdzać? Oprócz plastkików w silniku i szparach między reflektorami, itp.??

    [ Dodano: 5 Sierpień 2008, 16:16 ]
    A TT mi sie podoba i tyle Poza tym będę jeżdże jeszcze innym samochodem wiec...

  15. #15
    Awatar marekgastro
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Pabianice
    Pojemność
    2.5T
    KM
    480
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Catalunia
    Posty
    34
    Dziwne,ale czemu nie ma kontrolki od Air bagu w tunelu?
    Po co ją wyjmować!

Podobne wątki

  1. Co myślicie o tym radyjku?
    Przez onedeep69 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 16-01-2011, 19:36
  2. Filtr powietrza - co o tym myslicie??
    Przez offsiq w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 19:47
  3. Lambo Doors w TT? Co o tym myslicie??
    Przez miloo666 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-09-2007, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •