Ceramizer do silnika leję od paru lat aczkolwiek mega różnicy nie zauważyłem a i pierwszego silnika mi nie uratował ale filmik łysego mnie przekonuje. Płukankę LM robię przed zmianą oleju czy pomaga?? Nie wiem. Wydatek relatywnie niewielki olej jakby łatwiej spływał.( w starym silniku głowica błyszczała jak nowa). Myślę, że większą robotę zrobi zrzucenie miski i wyczyszczenie smoka niż zalewanie LM za tą dodatkową opcję zapłacisz niewiele więcej niż za LM przy wymianie oleju więc raczej to polecam. Płukanka do układu chłodzena LM - fajna, tylko że rozszczelniła mi układ i musiałem zalać prestona czyli w teorii zastąpiłem jeden syf drugim syfem - nie polecam. Dodatek STP do czyszczenia wtrysków zalewam regularnie jakoś specjalnie nie pomógł ale i nie zaszkodził. Jest to detergent więc jak nie lałeś do TT nic wcześniej to na wstępie wypłuka Ci bak i masywnie zap**** filtr paliwa, który polecam wymienić. Kolega łysy powoli zabiera się za testy różnych specyfików i czekam aż sprawdzi te dodatki na hamowni. Generalnie dbanie o auto to nic złego ale bez przesady bo kota też można zagłaskać na śmierć.