Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Wątek: Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!

  1. #16
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Dodam, że nasze gadżety robił forumowy Verni, jakość super , a cena jak na nią dosyć niska . DZIĘKUJEMY

  2. #17
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Organizacyjnie pewnie duży +
    Osobiście nie podoba mi się, że w konkursach gdzie jesteśmy klubem tt i prezentujemy swoje tt biorą udział inne samochody ' i są brane pod ocenę. Jak dla mnie to jest bardzo słabe że takie coś miało miejsce.

    Do tego sposób oceny aut powinien być przejrzysty żeby można było sprawdzić kto 'jaki user jak głosował, dlatego proponowałbym żeby głosowanie odbywało się przez forum (przez określony czas). Mod powinien umieszczać w pierwszym poście profil (opis zdjęcia) aut biorących udział w całej zabawie i robimy głosowanie do konkretnej godziny, żeby każdy z forum mógł zagłosować tak jak jest w konkursach foto.

    Ad. Sponsorów powinno być z góry wiadomo co jest w puli i od kogo do wygrania

  3. #18
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Zacznę od odpowiedzi na drugą część. Głosowanie przez klubtt.pl jest bezsensowne, ponieważ większość z osób będących na zlocie nie weszła przez 4 dni na klub. Oceniać można jedynie coś co się zobaczyło na żywo, więc tylko taka grupa osób to oceniała. Od głosowania przez klubtt.pl jest konkurs wiosenny czy zimowy. Czasu na głosowanie było sporo. Głosowanie było do konkretnego dnia i godziny. To nie były konkursy Foto.

    Sponsorzy, tak naprawdę do ostatniej chwili nie było wiadomo co będzie od kogo, dowiedzieliśmy się tak naprawdę pierwszego dnia zlotu jak wszyscy przywieźli nagrody od sponsorów. Owszem, można powiedzieć, że przecież mogliśmy wrzucić info pierwszego dnia, ale z cały szacunkiem, nawaliłem, bo najzwyczajniej nie miałem głowy i czasu tego robić. Tym bardziej, że 95% zainteresowanych było na miejscu. Jedyne co mogę napisać teraz, to od Hit Hotelu były 3 vouchery na nocleg.

    Co do udziału w konkursach, klub tworzą ludzie , nie auta. I tej zasady staramy się trzymać. Były konkursy na najładniejsze auta, w których udział brały tylko TT, reszta konkursów nie zabraniała brać udziału innym autom, jednak we wszystkich poza wydechem klasyfikowane były tylko TT(przypomnę II miejsce dla RS6). TT Gonza jest bardzo ładna, o czym świadczą zdjęcia ze zlotu. Wiem, że każdy liczy na to, że jego auto wygra, bo jest najpiękniejsze. Ale tutaj były to głosy prawie 70 osób. Niestety moi faworyci też nie wygrali, a wynikami byłem zaskoczony. Jeśli mielibyśmy być tak sztywni , to w zlocie udział powinni być klubowicze , posiadający tylko Audi TT. Tak samo nie było problemu by w konkursach brały osoby, które nie składały się na nagrody. Taka wola ludu.

    P.S. do dzisiaj uważam, że moja TT była najładniejszą TT mk1 poza autem Elora, a nagrody za to nie dostałem ((((((((((

  4. #19
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Organizacyjnie pewnie duży +
    Osobiście nie podoba mi się, że w konkursach gdzie jesteśmy klubem tt i prezentujemy swoje tt biorą udział inne samochody ' i są brane pod ocenę. Jak dla mnie to jest bardzo słabe że takie coś miało miejsce.
    Huberto, bijesz zapewne do Ryśka - czarnoskóre RS6. Powiem Tobie że sam byłem świadkiem jak jego ojciec prosił żeby na niego nie głosować (chodziło o wydech). Ja rzeczywiście oddałem głos na felgi nie z TT, po prostu najbardziej mi się ze wszystkich podobały - żeby nie było - auto nie wygrało.

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Do tego sposób oceny aut powinien być przejrzysty żeby można było sprawdzić kto 'jaki user jak głosował, dlatego proponowałbym żeby głosowanie odbywało się przez forum (przez określony czas). Mod powinien umieszczać w pierwszym poście profil (opis zdjęcia) aut biorących udział w całej zabawie i robimy głosowanie do konkretnej godziny, żeby każdy z forum mógł zagłosować tak jak jest w konkursach foto.
    Nie może tak być - auta stoją na parkingu i wszyscy chodzą z kartami do głosowania i oddają swe punkty na poszczególne maszyny. Głosują tylko osoby uczestniczące w zlocie.

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Ad. Sponsorów powinno być z góry wiadomo co jest w puli i od kogo do wygrania
    No w sumie może być lista, ale nie ma opcji żeby rozdzielić co w jakim konkursie do wygrania.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    P.S. do dzisiaj uważam, że moja TT była najładniejszą TT mk1 poza autem Elora, a nagrody za to nie dostałem ((((((((((
    Wait WAT?

    Przecież to moja była naj naj...ale wtedy nie lubiłem Was na tyle, żeby na zlot jechać...

  5. #20
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Wiem co napisałem i nie potrzebuję tych dymków ;P

    Nie biję do nikogo tylko chodzi mi o przejrzystość i transparentność
    Sam niestety nie mogłem być w tym roku na zlocie, a brakowało informacji tutaj o tym, co się u Was dzieje i jak. Dlatego wyniki były zaskakujące
    A chętnie bym zagłosował z domu
    Bo dlaczego ktoś mógł zagłosować osobiście będąc na zlocie nie mając tt. Mógł czy nie ? Pewnie że mógł a ja czemu nie bo nie jestem w Klubie ? Głupota

    Co do innych aut to sami wiecie jak to wygląda. Inne auta inne kategorie

    Ps. Ja nie mówię kto czym przyjechał i jak głosował (bo i nie wiem kto i na kogo ? A może i wy nie wiecie ?)

    Powinno zmienić się zasady w tym zakresie.

    Do tego mieszanie aut wygląda jak wsadzanie wilka w stado owiec. Pozostałe auta klubowiczów nie powinny pojawić się nawet na tamie obok tt ale dalej obok żeby było wiadomo co i jak Bez obrażania się itd.

    Bez odpowiedniego podziękowania sponsorom 'czytaj darmowej reklamy produktu w postaci nagrody, może się okazać że przyszłe nagrody będą pod znakiem zapytania do końca ? Bo może sponsor zapomniał lub się wycofał itd. A wiemy że w pozostałych latach był z tym problem.
    Tak czy inaczej podziękowania oficjalne za nagrody powinny być
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 23-06-2017 o 08:46

  6. #21
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Wiem co napisałem i nie potrzebuję tych dymków ;P

    Nie biję do nikogo tylko chodzi mi o przejrzystość i transparentność
    Sam niestety nie mogłem być w tym roku na zlocie, a brakowało informacji tutaj o tym, co się u Was dzieje i jak. Dlatego wyniki były zaskakujące
    A chętnie bym zagłosował z domu
    Bo dlaczego ktoś mógł zagłosować osobiście będąc na zlocie nie mając tt. Mógł czy nie ? Pewnie że mógł a ja czemu nie bo nie jestem w Klubie ? Głupota

    Co do innych aut to sami wiecie jak to wygląda. Inne auta inne kategorie

    Ps. Ja nie mówię kto czym przyjechał i jak głosował (bo i nie wiem kto i na kogo ? A może i wy nie wiecie ?)

    Powinno zmienić się zasady w tym zakresie.

    Do tego mieszanie aut wygląda jak wsadzanie wilka w stado owiec. Pozostałe auta klubowiczów nie powinny pojawić się nawet na tamie obok tt ale dalej obok żeby było wiadomo co i jak Bez obrażania się itd.

    Bez odpowiedniego podziękowania sponsorom 'czytaj darmowej reklamy produktu w postaci nagrody, może się okazać że przyszłe nagrody będą pod znakiem zapytania do końca ? Bo może sponsor zapomniał lub się wycofał itd. A wiemy że w pozostałych latach był z tym problem.
    Tak czy inaczej podziękowania oficjalne za nagrody powinny być
    Hubert, serio?

    Mogłem zagłosować, ponieważ tam pojechałem...w/g mnie to logiczne, jak mogę wirtualnie zagłosować. Powiem Tobie że np mój głos na mk1 mnie zaskoczył, ponieważ oddałem go na auto które nie ma oryginalnych felg - a nigdy mi się takowe nie podobały, jednak na żywo mi się spodobało.

    "inne" auta były na końcu na tamie, poza tym były to w 3/4 bardzo ciekawe samochody, fakt nie TT.

    Info o tym co się działo na zlocie było na FB, grupa TT-tkowiczów oraz grupa Zlotu.

    W przyszłym roku, lub na zakończeniu '17 najprostszym widzę rozwiązaniem będzie pojechanie do Was do domu, skucie w kajdanki i zabranie na zlot

  7. #22
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Kolega ma Preludę, chyba już z 10 lat, jest w swoim klubie, niemal od początku, "stara gwardia forum" już w 90% ma inne samochody, natomiast cały czas udzielają się na forum, biorą udział w corocznych zlotach (taa na zloty Hond wpadają nawet daewoo) i nikomu to nie przeszkadza...

    forum tworzą ludzie

    ludzie których połączyła wspólna pasja

    wielu userów tego forum która już nie ma TT spokojnie może wiele nauczyć innych userów które mają TT

    nie widzę nic złego w tym że osoby które nie mają TT biorą czynny udział w życiu forum (konkursy)

    tym bardziej że było to fajnie przemyślane (część konkursów tylko dla TT i cześć dla wszystkich aut (kolejny + że i w tej kategorii TT mogły startować)

    W tym roku mnie na zlocie nie było (mam nadzieję że za rok już tak pokładam swoje życie że będę) - po fotkach i opiniach - poziom zlotów z roku na rok rośnie co bardzo cieszy


    ps
    Szacun dla organizatorów i "wsparcia" za ogarnięcie imprezy!

  8. #23
    Awatar akinom
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Pruchna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    15
    Z naszego punktu widzenia, a był to nasz pierwszy zlot, organizacyjnie wszystko było dopięte na ostatni guzik! Sami organizujemy różne imprezy i wiemy ile z tym zachodu, dlatego tym bardziej gratuluję profesjonalizmu (jakby trzeba było to ja również chętnie coś pomogę przy organizacji następnego )

    Niestety wspólny przejazd od 3 stawów na miejsce nam się nie poszczęścił, czego bardzo żałuję Na szczęście z pomocą przybyli nam Koleta i Łukasz (nie znam Waszych nicków ) za co baaaaardzo Wam dziękujemy!

    Wspólne przejazdy, dalsze niż na zaporę, na pewno są fajną sprawą, dlatego mam nadzieję że na zakończeniu takowe będą

    Podsumowując- nastawiliśmy się raczej na nowe znajomości, fajną atmosferę i tak też było, dlatego wszystko jak najbardziej na plus


    PS co do kubków- fajnie jakby one były opcjonalne, bo jeżeli z każdego zlotu przywiozę kubek (a nawet 2) to nie będę miała ich gdzie chowac

  9. #24

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Tyle tu już wpisów, a ja, jako organizator jeszcze się nie wypowiedziałam, hehe
    Po pierwsze - dziękuje za opinie Wydaje mi się, że te "rzeczy do poprawy" to są takie w sumie kosmetyczne, a przede wszystkim subiektywne. Jednemu się podoba to, drugiemu to i zawsze można by było coś zmienić. Nie mniej, taka wymiana zadań, może być bardzo konstruktywna - i o to chodzi w tym temacie.

    Co do kilku rzeczy, które zostały poruszone.

    Sprawa wspólnego przejazdu samochodami po okolicy - wydaje mi się, że ciekawym elementem był przejazd na Koronę Zapory, ustawianie tam aut i potem wspólny powrót do ośrodka. Całość miała być filmowana z drona - z powodu ustawy zabraniającej lotów dronem nad samą Zaporą, oraz z powodu deszczu, który nas dopadł na początek - mamy film z powrotu z zapory i z konkurencji na terenie ośrodka. Myślę że pamiątka mimo to będzie. A do tego fotografie
    A na spontaniczne wypady po okolicy liczyłam, że zorganizujemy sobie w małych grupkach. Okoliczne drogi, o których Wam pisałam w temacie o zlocie, były pod tym względem bardzo atrakcyjne.

    Co do gadżetów. Napiszę jeszcze raz, że to co Wy płaciliście w pakiecie, to były kubki, koszulki i torby. Pieniądze, które przeznaczyliśmy z rabatów otrzymanych z ośrodka, w całości wydaliśmy na nagrody - a były to tylko i wyłącznie kosmetyki i akcesoria do auta Reszta nagród pochodziła od sponsorów, a było ich trochę - jesteśmy im bardzo wdzięczni.
    Obecnie przygotowuję też podziękowania dla ośrodka, sponsorów itd. za nasz tegoroczny zloTT No ale mam jeszcze mnóstwo innych obowiązków, stąd nie zajmuję się tym codziennie

    Jeszcze chciałam dodać, że nagrody musieliśmy rozdzielić na dużo więcej i przez to dużo mniejsze. Spowodowane to było tym, że przez pogodę, nie mogliśmy wyłonić ostatecznych zwycięzców w niektórych konkurencjach i było wiele miejsc ex aequo - każdego chcieliśmy nagrodzić.
    Przepraszam, ale jako organizatorzy nie jesteśmy w stanie zapewnić pogody
    Nad tym też ubolewam, bo dokończenie konkurencji z przeciąganiem liny byłoby naprawdę interesujące. Planowaliśmy przeciąganie grupami: mk1 vs mk2 itd.

    A na koniec pragnę dodać, że my organizatorzy też jesteśmy klubowiczami, też chcemy mieć zloTT i spotkać sie ze znajomymi Organizacji tego wydarzenia poświęciłam mnóstwo swojego czasu i sprawiało mi to ogromną radość Począwszy od zaprojektowania loga, skończywszy na dograniu noclegów, jedzenia, pozwoleń na wjazdy i załatwieniu wszystkich atrakcji. To była świetna przygoda, a patrząc na to, jak byliście zadowoleni na miejscu - ogromna dla mnie satysfakcja i radość
    I może, jeżeli chcemy mieć już ZloTTy na światowym poziomie, może warto zastanowić się nad wynajęciem firmy eventowej Wiem że w innych klubach tak to właśnie jest załatwiane.

  10. #25
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Firmy które ogarniają takie wydarzenia profi nie są tanie itd. ma to swoje zalety (nie masz do nikogo pretensji) i wady (jak czegoś nie ma to nie ma ;P )
    Gro chodzi by zbudować domową atmosferę i niekoniecznie nakładem mnóstwa siana.
    Dajmy na to miejsce na gril i drewno do ogniska resztę ogarniajcie z uśmiechami też było ok
    Im więcej elementów tym ciężej to zgrać jednej osobie więc dobrze że ktoś pomaga i jest odpowiedzialny za swoją działkę. To jest super Podziękowania do ekipy
    Wiem że nie jest łatwe organizowanie takich wydarzeń bo robiłem takie wypady dla grup ponad 60 osób i nie wszystkich da się "dopieścić" (nawet przez 4 dni ), najważniejsze zakrywać te zgrzyty uśmiechem
    Bardzo fajna robota i oby tak dalej
    Można na przyszłość pomyśleć o liście kto co może ogarnąć (wtedy będzie i taniej i mnóstwo radości, że każdy może dać coś z siebie dla innych): np.
    1. nocleg- ja
    2. przejazdy- ty
    3. dobra zabawa- ja i ty- brawo My
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 23-06-2017 o 10:52

  11. #26
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Tutaj przeklejam rozmowę z fb, imiona i nazwiska zostały zmienione na nicki z forum. Dodam, że dyskusja rozwinęła się pod zdjęciem ze zlotu w Pszczelincu w 2014 roku i pierwszy komentarz poniżej go wspomina.
    Pawel-2005
    Fajny klimat fajny zlot fajny tor do posmigania. Może kiedyś na zlocie będą jeszcze emocje związane z tt a nie tylko biesiadowaniem

    hubi_pl
    Może....może warto przyjechać

    Pawel-2005
    Może coś się zmieniło i dlatego tak wyszło. Z mojego punktu widzenia zloty tt sa coraz mniej zwiazane z tt a bardziej np z kapela goralska itp. Z mojego puntku widzenia fajniej posmigac tt pogadac o nich ,pojezdzic tt np po torze albo w fajnych konkurencjach niz sluchac goralskiej muzyki zajadając wyliczone dla mnie jedzenie. Ale to tylko moje skromne zdanie. Takze mam nadzieje ze przyszly zlot 2018 bedzie bardziej zwiazany z motoryzacją

    Bombardiero
    Możesz taki zorganizować

    Pawel-2005
    A czy jesli chce sie napic piwa musze kupowac caly browar czy wystarczy kupic same piwo? Nie mam czasu na organizacje i nie wiem czy motywacje. Obecna forma zlotu mnie nie przekonywala i to tylko moje zdanie. Nikomu nie odradzalem ani nic. Po prostu sam sie nie wybralem i to tyle. W pl jest sporo fajnych imprez motoryzacyjnych i zawsze ci o podobnych preferencjach do moich moga sie podlaczyc i to tyle. Kazdy ma wolna ręke i jeden woli kapele goralska przy piwie a drugi wspolny wypad na tor, rywalizacje na torze albo nocne polatanki tt z jajem.

    hubi_pl

    Zloty łączą ludzi, a Ty Pawle nie bywasz na nich , więc ciężko jest oceniać Nie wiem w czym przeszkadza kapela góralska grająca wieczorem przy grilu...trochę nie wte stronę skręciłeś. Nikt nie miał wyliczonego jedzenia, byłeś że tak oceniasz? Zloty są związane z motoryzacją, w tym roku pogoda spłatała figla i w sobotę ciężko było zrobić przejazd, a i w piątek trochę kropiło. Na tor nie każdy ma ochotę, ja też bym nie jechał bo nawet nie miałem samochodu, nie wiem o kim piszesz kto jest taki fajny ale my nie jesteśmy na tyle fajni że na zlot nie jedzie Z tym browarem to się zgubiłem...reasumując - pojedź na zakończenie przynajmniej to może Ci się spodoba

    Pawel-2005

    Na zimowe zakonczenie mialem chec jechac ale dowiedzialem sie o nim jak juz mielismy zaklepany wyjazd z zuczkami i 2 tyg po powrocie z gor nie dalem rady ponownie jechac. A co do zlotow letnich to milo wspominam majowke w gdansku bydgoszcz potem rok pozniej ten z fotki tez super. Byly emocje zwiazane z tt nocne ustawki wyscigi i rywalizacja. Czemu np michal gdaniec nie przyjedzie , qbas albo wysoczan. Mysle ze wlasnie z tego samego powodu co ja tym razem.Rok temu organizacja super nagrody itp. Troszke mi brakowalo emocji z tt ale tez moj setup mial male choroby wieku dzieciecego i to juz akurat nie wina zlotu. Teraz pomimo iz auto podaje spodziewalem sie jak zlot bedzie wygladal i sie nie pomylilem. Nie wiem moze mi sie preferencje zmieniaja. Ale przyklad skoro auto gonza zrobilo sie dopieszczone fajnie pomodzone a konkurs wygrywa seria ( z calym szacunkiem do Michala bo bardzo sie lubimy i kupil fajna baze do projektu ) to znaczy ze poziom zlotow deczko sie zanizyl. To nie jest zlot kia czy multipla ze auto sluzy aby dotrzec na miejsce i jedynie nim wrocic. Moze napiszecie ze sie czepiam ale robie troche modzonych tt i Ci ludzie tez sie na zlotach nimi nie pojawiaja a jezdza na inne imprezy motoryzacyjne . Moze przyszly zlot fajnie bylo by zrobic bardziej motoryzacyjny. Bo jesli mam robic fajne i szybkie tt ( a mysle ze w 2018 moze moj projekt taki bedzie) i jechac na zlot tylko po to aby je postawic i zrobic sobie fotke to troche bedzie malo. Jesli tak to wole jechac a3 w gazie przynajmniej bedzie taniej...

    hubi_pl
    Jak tak oceniasz zaniżenie poziomu zlotów, to rzeczywiście szkoda czasu. ps. jakby każdy kto nie wygrał konkursu tak podszedł, to nie było by komu przyjechać ps. zabolało trochę że porównujesz klub tt do multipli czy kii...no nic mister, do zobaczyska może gdzieś na grillu
    Pawel-2005
    A czy ja napisalem ze kazdy ma wygrywac i dostawac profity Ale jesli wygrywa tt bo ma najladniejszy kolor to troche slabo a to juz kolejny taki przypadek . Nie widzialem auta Gonzo ale slyszalem ze zrobilo sie ciekawie. Kiedys pamietam jak robilo sie mody aby zajechac na zlot. Byly porownania setupow ustawki i gadanie o modach .Np Majowka nad morzem. Ja zrobilem Setup Michal pokazal sie pomarancza. Marcin Zuk smigal swoja tt upalajac z innymi wozami. Byly inne auta i nocne polatanki. Czyli emocje. Potem bylo lezenie na plazy itp. Czyli dla kazdego cos ciekawego. Jesli ja mam jechac 400km tt by ja tylko postawic i sluchac goralskiej kapeli pic piwo i po 3 dniach wrocic to nie jest to dla mnie frajda. Nie kazdy musi jechac na zlot by upalac je i sie ganiac. Ale sa tacy co lubia i wlasnie takim czlowiekiem jestem ja i dla mnie nie bylo atrakcji ciekawych. Nauka parkowania i zawracania tt jest mi znana dlatego takie konkursy nie robia wrazenia inw tym roku tez bym nie bral udzialu. Nawet jak kiedys dawno temu na spotach ganilismy sie gokartami to bylo ciekawie. I z tym porowniem moze dosadnie dla troche tak to wyglada. Co ciekawe to nie jest tylko moja opinia tylko kilku osob ktore bralo udzial w tym roku .Takze wcale nie musialem byc aby miec jakas opinie. W razie czego to przy kolejnym zlocie ogolnopolskim moge pomoc przy organizacji czesci motoryzacyjnej bo osobiscie uwqzam ze pod tym wzgledem jest troche slabo. A co jak co ale bywam na imprezach typowo motoryzacyjnych i mam jakies porownanie i moglbym sie podzielic jakimis uwagami. Chyba ze organizator moje zdanie uzna za mniejszosc to nic na sile...

    PiotrekHIT
    Pawle podsumowując, tak czy inaczej zapraszamy na zloty/spoty. Sam napisałeś preferencję się zmieniają. Ile może gadać o tym samym. Co do konkursu, dotyczył on najładniejszej tt, jak widać ludziom się może podobać bardziej seria niż mody. Chodzi o wygląd, a nie o jazdę. Mi też brakuje jazdy po torach na zlottach. Każdy zlot jest inny, z każdego mam świetne wspomnienia. Jednak uważam, że ocenianie poziomu zlotu nie będąc na nim jest trochę nie na miejscu.

    Tak czy inaczej każdy się zmienia(popatrz na siebie i na to jaką fajną masz dziewczynę ) , więc to normalne , że zlotty się zmieniają. Kto wie, czy za 10 lat na zlocie nie będzie konkursu na to kto najszybciej dobiegnie do wc lub rozmów o strzykaniu w krzyżu. Sam po sobie widzę, że nie muszę być najszybszy, dla mnie ważne jest, by fotel był wygodny, miał wentylacje itp.

    Więc Paweł szykuj furę i pod koniec września widzimy się na zamknięciu sezonu.

    Pawel-2005
    Ok ja zgodze sie ze moze organizatorom niezalezalo na konkursach na torze i innej rywalizacji typu gokarty i jakies bardziej motoryzacyjne doznania. Nie zmienia to faktu ze sporo ludzi by wzielo w tym udzial i byla by to dodatkowa nieprzymuszona atrakcja. Przeciez nigdy na zlocie nie bylo przymusu toru i nocnych ostrych przejazdow. Zawsze bylo to dobrowolne i fajnie aby byla taka mozliwosc. A jak bedziemy w takim wieku ze jedyne mozliwe do zorganizowania konkursy to bedzie kto pierwszy do wc to przynajmniej bedziemy mogli powspominac jak to kiedys byly auta z silnikiem na paliwo a nie melexy. Fajnie by bylo aby ktos to wzial pod uwage przy organizacji zlotu 2018 a co do zakonczenia sezonu to mysle ze bedziemy ale raczej nie tt bo wtedy zapewne bedzie stala juz bez serca . Ale mysle ze a3 nie bedzie odstawac

    Żona Kozika
    Boższzz... jaki elaborat a może wrzuć to Paweł na forum
    Lubię to!
    raiden25
    Fakt, ja jak bym miał auto i był na złocie chciałbym więcej jazdy autami, czy np. wspólny wypad na rynek (jak sie okazało był tam taki nawet). Niestety ani nie mam auta na zlot, ani w tym roku nie było pogody na coś takiego może zakończenie będzie lepsze lub start w 2018!!

    hubi_pl

    Jak ja bym leżał na złocie....ah....

    raiden25
    Odezwał się mistrz kaca i spania na zlocie...

    Hitka
    Akurat upominanie się o tor jest trochę śmieszne, bo jak tor był to wiele osób nie chciało z niego korzystać. Jak pojawiła się opcja toru to też na listę wpisała się garstka osób. Zawsze były argumentu typu za drogo, szkoda auta, szkoda opon, nie umiem, mam nieskończone auto, kiepska nawierzchnia itd. Na wypady jednodniowe na tor tłum klubowiczów z tego co kojarzę też się nie pchał. Był tor nie było chętnych, nie ma toru chętni rzekomo są.

    W tym roku wspólnych przejazdów faktycznie trochę brakowało, ale zawsze można to poprawić.

    Gusta są różne i też ze wszystkimi wynikami konkursów nie do końca się zgadzam, ale każdy ma prawo głosować jak chce. A nagród to akurat najwięcej było w tym roku.

    Wszystkie zloty do tej pory miały jakieś swoje wady, ale zawsze można podzielić się uwagami i spróbować coś poprawić.

    Lepiej byłoby tylko zgłosić się do organizatorów z chęcią pomocy w trakcie przygotowań, a nie teraz. Program był znany od kilku miesięcy i mogłeś Pawle zgłosić swoje pomysły. Agnieszka z chęcią przyjmowała wszelkie uwagi i chęć pomocy.

    Pawel-2005

    Nie wiem czy taka garstka bo na ostatnim torze ktory byl na zlocie bylo calkiem sporo aut. Na przed ostatnim frekwencja tez nie kulala. Gokarty zawsze byly oblegane ale pewnie tego nie wiecie bo jeszcze nie byliscie na forum. Co do pomyslow to jesli organizacja wyrazi chec to zaproponuje cos na 2018. Tylko z jednej strony jest pisanie na tak a z drugiej czytam ze nikt nie bylby zainteresowany i bez sensu albo smiesznie sie upominam. Uwazam ze organizacja powinna wziazc krytyke na klate a nie bronic sie za wszelka cene. Dodam ze to co pisze to nie jest tylko moje zdanie tylko takze osob ktore byly na zlocie. Wbrew pozorom mam kontakt ze spora liczba forumowiczow i nie musze byc aby wiedziec co i jak....jak dla mnie to juz wasza sprawa. Mozecie uznac ze sie czepiam albo wziazc moje zdanie do siebie i wyciagnac wnioski aby zaczelo sie dziac wreszcie cos konkretnego...

    Hitka
    Ja akurat organizatorem nie byłam. Na forum też się nie udzielam, ale co tor była ta sama dyskusja. Ręki może nie dam sobie uciąć, ale coś mi się kojarzy, że przy ostatnich próbach szukania miejsca na zabawę autami- stare lotnisko itd. byłeś jednym z pierwszych, który krytykował nawierzchnię. Jeśli się pomyliłam to z góry przepraszam. Niestety jest tak, że te starsze tańsze obiekty typu Biłgoraj, lotniska itd. nawierzchnie mają jaką mają a za porządne tory odpowiednio trzeba zapłacić. List chętnych na tory w poprzednich latach ( również te potencjalne) odkopywac nie będę, ale argumenty które wypisałam pojawiały się stale i tu chyba każdy może to potwierdzić. Ja gokarty bardzo lubię, ale przy ostatnim zlocie też nie było na nich tłumu.

    Co do rozpoczęcia 2018 to Aga raczej będzie organizować swoją imprezę, więc ktoś inny śmiało może się podjąć organizacji całości. Chętny na organizację części motoryzacyjnej już jest. Teraz jeszcze potrzebni są chętni na całą resztę, bo prawda jest taka, że tuż po wakacjach trzeba zacząć powoli szukać noclegów.
    Poza tym piszesz w taki sposób jakby wszystkie zloty organizowała ta sama ekipa. Chodzi mi o zdanie : "wziąć moje zdanie do siebie i wyciągnąć wnioski, aby zaczęło sie dziac wreszcie coś konkretnego ". Ten zlot był nie do konca planowanym debiutem Agnieszki, a pomysł żeby odpuścić szukanie miejsca pod zlot pod kątem toru zrodził się już wcześniej, bo na tor tłumy się nie pchaly.·

    Pawel-2005
    Jakby nawierzchnia w bilgoraju mi sie nie podobala to nie robilbym najwiecej kolek ze wszystkich nawet poza konkursem. Sporo osob pamieta jak wygladaly moje opony ale wlasnie wtedy zamierzalem je juz dobic. Widze ze propozycja toru strasznie Ci wadzi. Gokarty tez nie bardzo. Na prawde uwazam ze jesli wszyscy maja sie zjezdzac tt w jedno miejsce. Przez 3 lub 4 dni auta maja stac albo jeden krotki wyjazd aby zrobic sobie fotke to chyba troszke malo emocji zwiazanych z tt. Moze jestes taka przeciwna bo juz dawno jej nie macie ale sporo osob robi u mnie jakies mody nie po to by pic piwo przy ognisku ale pocieszyc sie tym miedzy innymi na zlocie. Jesli za rok tak ma wygladac to obkleje auto sprzedam silnik i wrzuce serie 180 koni + lpg ( nie jest to aluzja do kogos ze zlotej tt) i wroce z pucharem. Realny plan jest troszke inny dlatego fajnie bylo by pomyslec o atrakcjach zwiazanych z tt. Generalnie to mysle ze ta dyskusja robi sie jalowa bo to nie miejsce na temat rozmow o zlocie 2018 ....

    hubi_pl
    ale to Ty ją zacząłeś. Paweł, Twój świat moto to tuning, ale większość inaczej go postrzega. Jakbyś miał nowe opony w Biłgoraju to nie wierze że byś tam upalał, nie ma opcji, byłoby Ci porostu ich szkoda. Jeżeli brakuje Tobie toru, to tak jak było wcześniej wspomniane, zorganizuj wyjazd na tor, z tego co wiem to bywały takie, nie wiem czy uczestniczyłeś bo mnie nie było - popytaj HitCara czy Artura Kleszcza. Ja ze swojej strony od razu powiem że na tor się nie piszę, nie wywalę ok 10,000zł na jednodniową przyjemność poupalania panamery na torze, mentalnie mnie na to nie stać. Zapraszam do rozmów tutaj: http://www.klubtt.pl/showthread.php...


    PiotrekHIT

    Była dyskusja o torze na zeszłoroczny zlott, była lista, wpisało się 10 osób. I tyle. Sam miałem ofertę na tor w Bednarach, gdzie cały dzień jazdy i zabawy z żarciem przy 35 autach wychodził ponad 400zł. Nie było chętnych. Był też wyjazd na Jastrząb za 400zł , na który pojechałem ja, KWS i Humidor, nikt więcej nie był chętny. Gokarty były na zlocie ogólnopolskim w Bydgoszczy , a potem na zamknięciu sezony w zeszłym roku(tutaj pojechaliśmy w 10 osób na własną rękę, nikt tego nie organizował). Co do ostatniego toru w Biłgoraju, koszt toru wynosił z tego co pamiętam ok.1200-1400zł. Więc dzieląc to na kilkanaście aut wyszła mała kwota. My takiego toru nie znaleźliśmy. Jeżeli chciałeś taką atrakcję, to nikt nie bronił Ci znaleźć takiego toru i zaproponować jaką jedną z atrakcji.
    Ja jak chce więcej zarabiać to zaczynam więcej pracować, a nie lamentować, że dlaczego nie zarabiam więcej.

    Szkoda, że te osoby o których piszesz, nie potrafią same powiedzieć co im się nie podobało(odpowiedni temat jest na klubtt.pl) i jak na razie jest kilka merytorycznych uwag. Ale z cały szacunkiem pisanie komentarzy , które na zlocie nie były jest słabe. To na zasadzie, że znam kogoś, kto zna kogoś, kto widział jednorożca.

    Elwira postawiła poziom zlotów na bardzo wysokim poziomie, staralismy się choć trochę temu dorównać. Może nie wszystko było idealne i super.

    Podsumowując, chcesz coś, to zaproponuj.

    Bo jak w tym momencie zachowujesz się, jak 60% polskiego społeczeństwa. Narzeka na rząd, ale na wyborach nie było.

    Jakieś pomysły na zamknięcie sezonu? chętnie wysłuchamy

    Pawel-2005
    Ok spoczko bylo zajebiscie. Super konkursy super atrakcje. Oby tak dalej i zamykam temat bo widze ze nic nie mozna dodac od siebie tylko chwalic. I bardzo zaluje ze mnie nie bylo w takim razie bo pewnie by mi sie jeszcze bardziej podobalo ....a co do toru to macie racje kogo to interesuje ( generalnie to sa track day z ktorych korzystalem i bede korzystal ) takze szacun i oby w 2018 było na takim samym poziomie...przecież nowa moderacja wie wszystko to co ja bede sie wymadrzal. Nigdy nie bylem na zadnej imprezie motoryzacyjnej i pewnie tylko slyszalem opowiesci jak to ma wygladac. Bez odbioru ....

    PiotrekHIT

    Oj boli to , że nie jesteś moderatorem. Pawel zrozum, że jeżeli miałbym oceniać tak jak Ty to robisz to tak samo mogę oceniać Twój warsztat nie korzystając z niego nigdy, tylko na podstawie opinii tych co u Ciebie byli. Też wiele osób narzeka . Dla mnie to bez sensu.

    Pawel-2005
    Co ma piernik do wiatraka...wyjezdzasz mi z moderacja piszesz albo ze jestem jak 60 procent spoleczenstwa. Co ma bycie moderatorem do tego czy zlot byl fajny. Poza tym ty nie jestes zadna wladza bo na szczescie nie mam obowiazku jechac na zlot a w naszym kraju albo tak jak jest albo emigracja. Jakbym ja je organizowal i teraz narzekal gdy zrobil to ktos inny to moglo by cos w tym byc . Ja nigdy nie mialem na to czasu i mam go jeszcze mniej . A po tym co wyzej napisales to widac ze piszesz jak malpa...pisac aby odbic paleczke nawet bez logiki. Szkoda mi czasu na pisanie takich bzdur z takimi ludzmi ktorzy nawet faktow nie kojarza nie mowiac juz o krytyce bo jak sam widzisz ludziom na forum tez brakowalo przejazdow. Tym co bardziej tego brakowalo po prostu nie napisali nic. Poczytaj sobie jakie byly kiedys komentarze po zlocie na klubtt a co jest teraz. Generalnie wiecej obsluga pisala niz zadowoleni ludzie. Skoro mnie nie bylo to nie bede komentowal i tyle . Porownanie mam troche wieksze niz ty bo jak jezdzilem na zloty to minelo kilka lat zanim ty sie pojawiles na forum. I prosze nie wyjezdzaj mi tutaj z moja funkcja moderatora bo zaczynam watpic w intelekt tych obecnych( oczywiscie nienwszystkich).

    hubi_pl
    Każdy oceni powyższe wypowiedzi sam...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Firmy które ogarniają takie wydarzenia profi nie są tanie itd. ma to swoje zalety i wady
    Gro chodzi by zbudować domową atmosferę i niekoniecznie nakładem mnóstwa siana.
    Dajmy na to miejsce na gril i drewno do ogniska resztę ogarniajcie z uśmiechami też było ok
    Im więcej elementów tym ciężej to zgrać jednej osobie więc dobrze że ktoś pomaga i jest odpowiedzialny za swoją działkę. To jest super Podziękowania do ekipy
    Wiem że nie jest łatwe organizowanie takich wydarzeń bo robiłem takie wypady dla grup ponad 60 osób i nie wszystkich da się "dopieścić", najważniejsze zakrywać te zgrzyty uśmiechem
    Bardzo fajna robota i oby tak dalej
    Można na przyszłość pomyśleć o liście kto co może ogarnąć: np.
    1. nocleg- ja
    2. przejazdy- ty
    3. dobra zabawa- ja i ty brawo My
    I takie podejście lubimy, kto chciał pomóc, przyjmowaliśmy bardzo chętnie te pomoc. Dużo wiele osób pomogło na zlocie. Bezinteresownie.

    Przejazdy następnym razem przymusowe
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 23-06-2017 o 11:31

  12. #27
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Dzięki Piotrek

  13. #28
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ze swej strony napiszę, że poziom organizacji tegorocznego zlotu w Pieninach doskonale odzwierciedlił stan mojego zadowolenia w piątkowy wieczór.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #29
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Ze swej strony napiszę, że poziom organizacji tegorocznego zlotu w Pieninach doskonale odzwierciedlił stan mojego zadowolenia w piątkowy wieczór.
    Nie tylko Twój

  15. #30

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Wiecie co - fajnie jest mieć super atrakcje motoryzacyjne - z tym się zgadzam. Chcieliśmy dać namiastkę tego, podczas konkursów zlotowych. Rzeczywiście znajdując pierwsze ośrodki, jako potencjalnych kandydatów na Ogólnopolski Zlot, w okolicy szukałam torów - i znalazłam No ale chętni, nawierzchnia, no i koszta, zdecydowanie się nie sprawdziły. Zauważyłam że lepiej zorganizować coś co połączy tych, którzy mają serię i tych którzy dysponują czymś więcej Ja sama na przykład wolę wziąć udział w "delikatniejszej" konkurencji, tak abym autem mogła wrócić do domu i na drugi dzień pojechać do pracy. Myślę że jednak większość z nas tak właśnie podchodzi do sprawy. Równocześnie podziwiamy i głosujemy na TT-tki, w które ktoś włożył dużo pracy i serca.

    Może błędnie oceniam nasz klub, ale wydaje mi się, że on dotyczy każdej TT-tki, a nie tylko tych które mają coś zmienione. Jako właścicielka serii, czułabym się trochę przesunięta na drugi plan Konkurencja w której każdy głosował na to, co mu się indywidualnie podoba, daje szansę na prawdziwe wyrażenie zdania zlotowiczów - jeżeli wygrywa seria, widać ona właśnie się najbardziej podoba Przygotowane przez nas konkurencje sprawnościowe, dają szansę sprawdzenia się wszystkim, bez względu na ilość koni pod maską, czy pieniędzy w portfelu na późniejsze naprawy Oczywiście opcja bardziej wymagająca, czy sprawdzanie się z kreski można zrobić na kolejnym spotkaniu, z godnymi przeciwnikami. Porównywanie TT-tek co ma 180 koni i 600 byłoby bez sensu. Nasza konkurencja dała szansę wyłonić najbardziej sprawnego kierowcę

    Patrząc na ten zlot, pojawiło się mnóstwo nowych forumowiczów, miłośników TT. Frekwencja była rekordowa! Jeszcze lepiej, że na zlocie są osoby, które utożsamiają się z klubem TT, a tych aut już nie mają. I chyba o to chodzi! Szkoda byłoby zniechęcać brakiem szans z najlepszymi wyjadaczami na forum

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017 - PLAN ZLOTU
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 11:02
  4. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  5. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •