Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: C43 AMG W202 ser gut auto und motor V8 :-D

  1. #1
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264

    C43 AMG W202 ser gut auto und motor V8 :-D

    Nie napiszę zbyt wiele, może tylko tyle, że fajny wóz.







    plus bonus do zamontowania


    Oooo i tyle.
    Na razie
    Ostatnio edytowane przez 4mario ; 24-02-2017 o 21:52

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Fajna wersja, motor napewno mocny, ale jak widze W202 to oczami wyobrazni widze tylko jej crash test ktory wypadl poprostu.. szkoda gadac. Kto ciekawy sobie sprawdzi gdzie trzeba.

    Ze swojej strony zycze szerokosci!

  3. #3
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Nie widzę nic złego w crash testach. Co tam takiego zobaczyłeś?

  4. #4
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ale teraz zartujesz czy powaznie pytasz??

    Pozatym ze stracil bryle przedzialu pasazerskiego, ze zlamal mu sie dach, wstal slupek A do pionu, ramki drzwi zlamaly sie do dolu.. to w sumie nic. Przynajmniej straz po dzwonie ma mniej roboty i rannych wydlubuja przez te szpary.

    Zaraz obok testu losia Aclasy to chyba najgorsza wtopa panow z pod znaku gwiazdy..
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 24-02-2017 o 22:41

  5. #5
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    A zwróciłeś uwagę, że to było zderzenie 1/4 a nie 100% przodem?
    Prowokujesz do dyskusji, czy próbujesz udowodnić wyższość Świąt Bożego Narodzenie nad Świętami Wielkiej Nocy?

  6. #6
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zwrocilem i to jest najpopularniejsze zderzenie. W crash testach podstawa. Nie prowokuje ani nie hejtuje, poprostu zapadl mi w pamiec ten samochod bo nie spodziewalem sie po mercedesie takiego wyniku. Temat jest offtop takze pozwolilem sobie na swoja uwage. To wszystko

  7. #7
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Tylko co ma złamany dach i ramka do ochrony pasażerów czy kierowcy. Nie bardzo będę się przejmował stanem ramki po dzwonie. Ważniejsze, że jeszcze w ogóle mogę się czymś przejmować po zdarzeniu
    A klasa to była kompromitacja. Ale dzięki takim wpadkom, auta są lepsze. ( z własnej woli bym nie kupił A )

  8. #8
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bardzo duzo, zlamany dach to automatycznie zlamany slupek czyli robi sie ciasniej w srodku i mniej miejsca co jest bardzo istotne. Pamoetajmy ze crash byl przy 50km/h kazdy kilometr wiecej o szkody sa nieproporcjonalnie wyzsze gdy konstrukcja przestaje istniec juz przy mniejszej predkosci.. Zobacz roznice nawet w malej tt mk1..

    Sluchaj, nie chcialem roztrzasac, poprostu bylem zaskoczony, ze nic tam nie widzisz dziwnego wiec staralem sie wytlumaczyc co mialem na mysli.

    Dalsza dyskusja nie ma sensu, wiadomo, kazda myszka swoj ogonek chwali i sera broni

    Pozdrawiam!

  9. #9
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    4mario to nie jest żadna tajemnica, że te C klasy składają się jak stare domy w indiach. Auto bardzo fajne i tego się trzymajmy ! (oprócz zaliczania nim dzwona :P )

  10. #10
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Nie boli mnie to. Po prostu przyjmuje z dobrodziejstwem. Tyle, że wersja AMG różni się(prawie) wszystkim od standardowej W202. I nie sądzę , aby niezależna firma rozbiła wiele C43 AMG, żeby sprawdzić, jak szczelne wypełnienie komory silnikiem wpłynęło na bezpieczeństwo pasażerów

    Oczywiście wolałbym, żeby miał jedną gwiazdkę więcej, jak Audi A4 , ale nie gwiazdki decydowały o wyborze tego konkretnego modelu i wersji silnikowej ;-D.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    4mario to nie jest żadna tajemnica, że te C klasy składają się jak stare domy w indiach. Auto bardzo fajne i tego się trzymajmy ! (oprócz zaliczania nim dzwona :P )
    Masz dużo racji, w tym co piszesz. Nikt nie kupuje auta, żeby je rozbić, ale lepiej, żeby było bezpieczne. Pomimo otrzymania słabej oceny dwóch gwiazdek przez MB W202, żadna nie była przekreślona( z tego co wyczytałem) przekreślenie świadczy o obrażeniach śmiertelnych. Konkurencja miała lepiej z ilością ***, ale... w np zderzeniu bocznym mieli przekreślenia :-O
    Ostatnio edytowane przez 4mario ; 25-02-2017 o 10:02

  11. #11
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Auto znam. Jeździ zacnie. Mario, auto przeszło testy jak przeszło. Teraz to nie ważne. Masz je i się cieszysz. Opowiedz o nadchodzących modach, bo kompresor zapowiada grubsze sprawy. Zakucie? 500KM?

  12. #12
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Kucia nie będzie. Celuje w 400+. Ale to nie jest 100% pewne, czy kompresor wleci do C43. zastanowię się, bo( chyba ) szkoda rozwalać fabrycznej specyfikacji w unikacie motoryzacyjnym .
    Realnie, bez zgrzytów daje 450 hp i około 600Nm skrzynia nie kuca i to się jeszcze jakoś przenosi na asfalt, potem robi się driftowóz i pożeracz opon . Już w zeszłym roku podszedł komplet tyłów i to bez szaleństw, w "normalnej" jeździe . Raczej ostrożnie podchodzę do HP Nm. najbardziej lubię patrzeć na zdziwione miny, jak dziadek C180 odjeżdża . Czasy na 1/4 to na moto mnie kręcą. dwa razy podium mam zaliczone

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kupiłeś Kompresor teraz się zastanawiasz czy go wsadzić?
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Poza tym kupno kompresora to chyba tylko taka wienka na torcie. Trzeba miec kollektor. Nie wiem czy taki od kompresora podejdzie plug&play czy trzeba rzeźbić. Poza tym trzeba chlodzenie poprowadzic , wystroic a przede wszystkim zadtanawiać się co na to automat.

    Nie znam sie na mesiach ale wydaje mi sie ze kupno samego kompresora to jest tylko jedna ze składowych. Ja majac swoj kompresor z amg miałem cały układ to zamocowanie go , zrobienie miejeca i wycinka orurowania nie sprawiło większego kłopotu

  15. #15
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Nie czy, tylko czy aby na pewno do tego auta . Traktuje to, jako poletko doświadczalne. Brakuje kilku elementów, ale nie ma z nimi większego kłopotu( albo się dopiero okaże ).
    Paweł, wiadomo, że nie wszystko będzie P&P. Nie robili 4.3 z kompresorem. Dolot i chodzenie kompresora to nie problem. Skrzynia nie kuca do 700Nm. Zobaczymy, na ile mi zapału wystarczy.
    Podobno facet do pewnego wieku mówi, co zrobi, a od pewnego robi to, co mówi.
    Chyba, że jestem w okresie przejściowym

Podobne wątki

  1. Targi Motor Show Poznań marzec 2014. SpoTT ?
    Przez Zolka w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-03-2014, 22:52
  2. Zrobienie prawka na motor w PL - jak to jest?
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 05:02
  3. Essen motor show
    Przez henry68 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-11-2012, 14:13
  4. TT w tygodniku MOTOR
    Przez stfpl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 06:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •