ZloTTowicze, klubowicze!

Dziękuję Wam za tak liczne przybycie na Ogólnopolski Zlot Audi TT w Pieninach 2017!!!!! Byliście wspaniali! Dużo uśmiechów, rozmów, zabaw! Piękne auta, niezwykła pasja! Największą nagrodą dla mnie za organizację tego wydarzenia, były Wasze pełne zadowolenia uśmiechy i głośne rozmowy podczas spotkania Było mi niezwykle miło patrzeć na Was, jak spotykamy się w takim gronie!

Dziękuję przede wszystkim Wi i Piotrkowi za nieocenioną pomoc przy ogarnięciu tego wszystkiego. Bez nich na pewno nie dałabym radę. Piotrek był świetnym wodzirejem, a Wi moją dobrą duszą i doradcą we wszystkim. Co trzy głowy to nie jedna! Ogromnie jestem im wdzięczna!
Podziękowania dla elmacho, który pomógł mi załatwić rafting

Dziękuję sponsorom: Hit Hotel, Orange, Kaiser Detailing, hVinyl, WebMakers, FMIC oraz WarBox oraz ŁukaszowiTT za cudowne nagrody! Dzięki Wam mogliśmy nagrodzić zwycięzców konkursów.

Dziękuje wszystkim, którzy dorzucali do zlotu swoje "cegiełki" budując świetną atmosferę i tworząc coś, co naprawdę długo pozostanie w historii klubu Audi TT oraz w naszych pamięciach

Było mi ogromnie miło spotkać się z Wami wszystkimi! Mam nadzieję, że i Wy dobrze się bawiliście Czekam na Wasze relacje...

Wasza WILCZYCA!