Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 42 z 42

Wątek: Zasięg km

  1. #31
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Lamer Zobacz posta
    Wow że vr6 tyle pali to szok. Byłem pewien że o wiele więcej... Jestem ciekaw waszych wyników minimalnych pod tym postem tylko od razu piszcie czy automat czy manual bo zasntanawiam się nad tym silnikiem
    U mnie manual Spalanie trasa na ogół wacha się między 10, a 12. Miasto: 15. Z tym, że mam lpg


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #32
    Awatar Lamer
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    227
    Bajka ja właśnie w taki zestawik celuję + dsg. Super!!!

  3. #33

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez Lamer Zobacz posta
    Wow że vr6 tyle pali to szok. Byłem pewien że o wiele więcej... Jestem ciekaw waszych wyników minimalnych pod tym postem tylko od razu piszcie czy automat czy manual bo zasntanawiam się nad tym silnikiem
    U mnie manual. To jest wynik z nocnej trasy Olsztyn - Katowice. 120 równo całą drogę. Tylko momentami szybciej. Generalnie - nie da się tak jeździć Przy normalnej, codziennej jeździe trzeba liczyć 10 -11 litrów. Z wakacyjnej trasy Katowice - 3 miasto spalanie wyszło około 14 litrów - dziewczyna dobrze się bawiła za kółkiem ;-D

  4. #34

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Glasgow/Radom
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2010
    Kolor
    ibis white
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    U mnie manual Spalanie trasa na ogół wacha się między 10, a 12. Miasto: 15. Z tym, że mam lpg


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Kolego czy moglbys doprecyzowac wypowiedz podane przez ciebie wartosci spalania sa przy pb czy lpg wydaje mi sie ze pb mozesz podac jak wyglada to z lpg.

  5. #35
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez SCORPIO Zobacz posta
    Kolego czy moglbys doprecyzowac wypowiedz podane przez ciebie wartosci spalania sa przy pb czy lpg wydaje mi sie ze pb mozesz podac jak wyglada to z lpg.
    To co podałem dotyczy lpg 10-12 trasa, 15 miasto

  6. #36

    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Brak
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
    U mnie manual. To jest wynik z nocnej trasy Olsztyn - Katowice. 120 równo całą drogę. Tylko momentami szybciej. Generalnie - nie da się tak jeździć Przy normalnej, codziennej jeździe trzeba liczyć 10 -11 litrów. Z wakacyjnej trasy Katowice - 3 miasto spalanie wyszło około 14 litrów - dziewczyna dobrze się bawiła za kółkiem ;-D
    Przy 120 kmh nigdy chyba nie widziałem spalania poniżej 8l, juz chyba predzej 9-10l. Taki wynik widuje tylko przy 90 kmh. DSG na pokładzie.

  7. #37
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    U mnie nic się nie zmienia od tankowania do tankowania średnia ciągle 10 może dlatego że robię krótkie trasy a w wekeend jeszcze ja przegonie trochę

  8. #38

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Moja Skarbonka - 8N; 224KM; quattro; roadster

    Jak kupiłem auto, to w pierwszych bakach miałem "dziurę" i spalanie na poziomie 15,6
    Potem się nacieszyłem i zacząłem jeździć spokojniej. Średnio wychodziło 12,6.
    Teraz odkąd mam 6 bieg, to jeżdżąc głównie po mieście i raz/dwa razy na bak wyskoczę się przejechać po obwodnicy, to średnia mi wychodzi 11,8.

    Raz przejechałem około 490km, ale skończyło się to tak, że ledwo dojechałem do stacji. Już wiem, że inne są objawy braku paliwa niż na filmach... Średnio staram się tankować raz na 330km, bo nie działa mi poprawnie wskaźnik paliwa
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  9. #39
    Awatar March111
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Strzegom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    46
    U mnie tylko miasto na krótkich dystansach wychodzi średnio 12,3 l a ostatnio przy tych mrozach wskoczyło nawet na 16,5 l

  10. #40
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Jak czytam to jestem w szoku tak troszkę... ja jak deptam i się sporadycznie jadę przejechać po mieście to oscyluje finalnie w okolicach max 11 litrów... widocznie jeszcze nie wiem chyba co to znaczy "DEPTAĆ"

  11. #41
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Jak czytam to jestem w szoku tak troszkę... ja jak deptam i się sporadycznie jadę przejechać po mieście to oscyluje finalnie w okolicach max 11 litrów... widocznie jeszcze nie wiem chyba co to znaczy "DEPTAĆ"
    "Sporadycznie po mieście" to słowo klucz Mi potrafi 11 litrów 3.2 spalić w tzw. mieście tylko to tak naprawdę dostosowywanie warunków na drodze (jak jestem w górach na urlopie gdzie często jest z górki, albo na wsi u babci gdzie wszędzie się dojeżdża daleko i bez stania na światłach) do tego spalania, a nie realny wynik w normalnej miejskiej eksploatacji

  12. #42
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    A ja od początku (ponad pół roku, 13kkm) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony spalaniem - licznik skasowany zaraz po kupnie i aktualnie 10,3l/100km ( tylko BP ultimate). Nigdy nie przeliczałem dokładnie przy dystrybutorze, ale mniej więcej tak to wychodzi. 334KM, quattro i DSG - w moim odczuciu jest lepiej niż dobrze W poprzednim aucie, słabszym o 120KM - tyle, że V6 - miałem o 0,3l/100 więcej. Generalnie mieszanina 3city i trasa, choć akurat po mieście w największych korkach TTS nie jeździ. Totalne dno - choć była to już męczarnia - miałem 7,5l/100 na trasie 120km.

Podobne wątki

  1. Mały zasięg centralnego zamka
    Przez v3r w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-12-2015, 07:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •