Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 109

Wątek: delleto - DeJa Vu 180KM Q

  1. #91
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    ahhh jak mi się marzy i JUŻ JUŻ JUŻ bym chciał też za zawiechę i hamulce zabrać ! pięknie tam sobie działasz zazdroszczę nie ukrywam ...

  2. #92
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Część druga opowieści. Tył był następny w kolejce oraz w planie zaglądnięcie do Haldex-a. Udało się wymienić tuleje przy piaście - oryginał dość mocno skomplikowany wydaje się lecz przeżył 18 lat w tym aucie. W sumie dwie po dwóch stronach nadawały się do wymiany ale wymieniłem wszystkie 4 sztuki po obydwu stronach. Tulei przy sankach nie ruszałem ponieważ były ok - zero luzu, guma mocno trzymała w wahaczu i stwierdziłem że nie ma potrzeby aby je wymieniać.
    Kolejny dzień walki nastawiłem się na wymianę oleju oraz filterka Haldex-a - ponieważ wcześniej było odczuwalne przy jeździe wolnej i skręconych kołach w lewo lub w prawo takie jechanie jak by po tarce. Po wymianie jak ręką odjął nic się nie dzieje - ale nie każcie mi tego robić drugi raz :P Nie komfortowa pozycja przy wymianie bo na leżąco pod autem, brak klucza do filterka - zastąpiony - nie zastąpionym młoteczkiem oraz śrubokrętem do pobijania takim dłuższym (!) i filtr odkręcony - wkręcony nowy. Dzięki uprzejmości HUBIEGO czyli HVINYL - wszystko do Haldex-a przyjechało kurierem bardzo szybko oraz zamówiłem sobie insercik ale koniec końców jednak nie skusiłem się aby go montować ponieważ już dość miałem tego leżenia pod autem. Z Hubertem kontakt na szóstkę ! Bezproblemowy zwrot a nawet przesłał mi dwa inserty - a zapłaciłem za jeden - bo nie wiedzieliśmy jak jest u mnie czy wkręcany czy wkładany - jednak obydwa odesłałem z racji tego iż nie chciało mi się tego wymieniać - bllleee za mało miejsca jednak pod spodem i nie chce już o tym myśleć.















    Także dwa tygodnie Niunia stała na klockach - aż wstyd przed ludźmi ale się udało. Poskładana. Koniec operacji wymiany zawieszenia tylnego oraz przedniego zakończony ustawianiem GEOMETRII 3D - tylko przód był ustawiany bo z tyłu brak regulacji.



    Kolejnym krokiem było odnowienie felg. STARE/NOWE felgi wróciły po odnowieniu i nareszcie pozbyłem się tych ohydnych białych (zimowych) felg - może też je oddam do odnowienia bo teraz to tylko na złom się nadają. Oponki udało się wyrwać piękne BF GOODRICH oraz Bridgestony od znajomego z A3 z bdb bieżnikiem - NA LATO GOTOWA!
    Grill jak widzicie taki wpadł - może się podobać Będzie w lakierze jak reszta z kratkami włącznie w jak to u mnie bywa - graficie






    Myślę że tak sezon przelatamy razem i bezproblemowo czego i Wam życzę !
    PS. Dokładka z Cupry zderzaka przedniego czeka w garażu na przykręcenie

  3. #93
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    no elegancko Panie alusy jak dla mnie na plus i pasują do reszty detali brawo... dodałeś jakoś znaczek na nowy grill czy na razie został bez ?

  4. #94
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Teraz z tymi kołami wygląda bardziej rasowo i oczywiście TT w niebieskim bezkonkurencyjna!!!

  5. #95
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Grill bez znaczka w kratkę - firmy JOM z Alledrogooo - za połowę ceny z polifta lub 1/4 ceny z R32. Na razie mi się podoba




  6. #96
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Kawał roboty widzę zrobiłeś, gratulacje
    Kolor felg idealnie pasuje do niebieskiego auta tak więc zmiana zdecydowanie na +
    Osobiście nie jestem jedynie przekonany do tego grilla bez znaczka ale zobaczymy jak będzie wyglądał w graficie








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #97
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Dzięki Arttur za dobre słowo. Jak patrze na fotki to aż we mnie się gotuję - bo te osłony piasty/tarcz już powinny wylecieć z auta i być nowe. Hamulce to kolejna sprawa, którą chce się zająć. Tarcze wylecą myślę w zimie/późną zimą chyba że je zjadę wcześniej i będzie wtedy okazja do wymiany i może coś pokombinuję ciekawego

  8. #98
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    teraz się coś mogę dopiero wypowiedzieć bo ostatnio na spocie widziałem ten lakier felg na żywo... to jest jakiś chory obłęd !! świetnie się mieni w słońcu, dopóki tego na żywo ktoś nie zobaczy to uwierzcie że zdjęcie tego nie oddaje na bank !

  9. #99
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Dzięki Arttur za dobre słowo. Jak patrze na fotki to aż we mnie się gotuję - bo te osłony piasty/tarcz już powinny wylecieć z auta i być nowe. Hamulce to kolejna sprawa, którą chce się zająć. Tarcze wylecą myślę w zimie/późną zimą chyba że je zjadę wcześniej i będzie wtedy okazja do wymiany i może coś pokombinuję ciekawego
    Ja Ci proponuje usmiechnac sie do Darka i zakupic adaptery pod tarcze 280mm wentylowane na tyl oczywiscie do tego bedziesz potrzebowal zaciski od 225 ale to da sie znalezc w coraz to lepszych pieniazkach.. niedawno zapialem taki mod u siebie i roznica jest faktycznie bardzo odczuwalna. Teraz wiem, ze tyl tez ma cos do powiedzenia heh
    ps. jak cos to podpowiem Ci jak to zalozyc, naprawde nie ma z tym wiele roboty. Przewody zostaja ori, linki recznego zostaja takze Twoje, pare srubek, jeden porzadny gwintownik, butelka piwka po skonczonej pracy

  10. #100
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Czas na niewielką aktualizację tematu Doszło stado koni - ponieważ założyłem grill z wersji R32 !! Ze 180KM zrobiło się 180KM ---szok jak to teraz idzie Tak serio to trafiła się okazja na grill poliftowy w ładnym stanie i nie było chwili zawahania ani do stracenia. Znaczek Quattro muszę przekleić z mojego starego grilla. Miałem porobić lepsze foty ale czasu nie wiele. Ten bez znaczków wystawiam na sprzedaż w odpowiednim dziale.








    TT-ka chyba ma coś za dużo powietrza bo wyskoczył błąd na VAGu 17963 - muszę to zweryfikować czy nie ma jakiś nieszczelności albo zaworek N75 się wybiera na tamten świat.
    Wyskoczył także błąd czujnika świateł hamowania 16955 - jeździłem bez świateł stopu..hm ciekawe jak długo - ważne że nie za długo. Rozmontowałem go i przeczyściłem styki - wiem koszt 30 zł - ale jak coś można samemu zrobić to why not

    Galeria Allegro

    Zachciało mi się hamulców lepszych jednak Belfegor mnie wyleczył ale szukam i obserwuję w dalszym ciągu - może coś ciekawego się trafi. Z jednej strony mam świadomość że auTTo już jest za małe na moje potrzeby a z drugiej każde inne, które kupię nie będzie takie jak TT. I to już zboczenie --- że też trzeba będzie je pomodzić odrobinkę Na razie jeździmy razem i do zobaczenia na SCP w Katowicach już w ten weekend

  11. #101
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    coś Ty tam rozkopał zaś ! hehehe ... nie no dalej Ci zazdroszcze że sam sobie możesz pokopać przy aucie ! Też bym tak chciał a nie chodzić w starych łachach żeby tylko odłożyć przez pół roku kase na chociażby wymianę tarcz i klocków bo przecież za robocizne trzeba zapłacić ... już nie długo się widzimy

  12. #102
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Nie wiem czemu ale niebieski kolor zawsze wygląda świetnie

    Widać że nie oszczędzasz nas swej ukochanej

  13. #103
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    W sobotę sobie popatrzę.
    W sobotę sobie popatrzysz.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #104
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Miałem to samo ze stopem, i tak samo naprawiłem i po 2 miesiącach znów brak stopu Może u Ciebie dłużej wytrzyma

    Zaraz Cię wyleczyłem z lepszych hamulców... napisałem tylko jak jest

  15. #105
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Kurcze foty poznikały poprzednie Wczoraj szybkie rozkręcenie dolotu, podmiana DV oraz N75, dokręcenie pozostałych opasek od podciśnień i proszę TT-ka startuję i przyśpiesza jak trzeba Rogal na buzię wrócił ! Dzięki Łukaszowi byłemu wł. Papaya Orange i jego magicznemu pudełku z TT-kowymi częściami, których zakupił na zapas chyba jak by nie mieli już ich produkować - ale tylko dzięki temu moje auto wróciło do zdrowia. Latamy dalej

    Belfegor nie wykluczam że trzeba będzie go kiedyś wymienić ale tak prosta konstrukcja jet że naprawdę przeczyszczenie tych styków, jakaś wazelina techniczna na styki - której ja nie dałem bo nie miałem załatwiła by sprawę na dłuższy czas myślę - jednak jak trzeba będzie kupić nowy to przecież to 30 zł tylko.

    Mefi - no robi wrażenie na mnie do tej pory
    Ostatnio edytowane przez delleto ; 12-09-2018 o 08:05

Podobne wątki

  1. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38
  2. 1.8 180KM vs C6 3.0 Tdi
    Przez sekretarz w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 22:51
  3. Różnice pomiędzy TT 1.8 180KM i QUATTRO 180KM
    Przez allkado w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-09-2008, 16:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •