dostalem ostatnio na forum streetracing.pl wiadomosc od chlopaka (nie pamietam xywki bo przypadkowo usunalem wiadomosc) ze jesli mam auto ze starym zawieszeniem (tym przed zmianami w zwiazku z wypadkami TT-ek-chyba wszystkie do polowy 99r.) i jesli mam taka ochote i zglosze sie do najblizszego dealera audi to wymienia mi na nowe... ....mysle sobie czemu nie, fajnie by bylo bo to praktycznie jak by mi dali nowe auto -ale chyba juz za pozno na cos takiego. sprawe naglasniali jakies 2 lata temu! poza tym auto bylo sprowadzone jako uszkodzone z niemiec a ja jestem 2 wlascicielem w Polsce-tak wiec mysle "za piekne zeby przeszlo" .
mialem wczoraj wolny dzionek wiec mowie przejade sie do p.Idczaka-dealera audi w ?odzi. tak zrobilem, wchodze mowie w czym problem, ze slyszalem itp. itd, pokazalem ksiazke serwisowa z niemiec (bo w polsce juz go nie serwisuje), pracownik servisu wklepal cos w komputer po czym oswiadczyl ze zaprasza mnie 30-31.12 na wymiene 90% zawieszenia na nowe!!!!!!!! (wlacznie z nowymi amortyzatorami,spojlerem,generalnie prawie cale zawieszenie dostane nowe,wymienia mi to i wysztko za DARMO!) :P ...jak ja kocham ta firme!
tak wiec jesli macie stare zawieszenie to walcie szybko do dealerow\servisow i ubiegajcie sie o swoje!
pozdrawiam! ...a szczegolnie tego kolege co mi przyslal wiedomosc na "sr"! YO!