Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: TT 1.8T 224KM Zmora by StudenTT

  1. #1
    Awatar StudenTT
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    WM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11

    TT 1.8T 224KM Zmora by StudenTT

    Hej!
    W tym wątku postaram się powolutku relacjonować poczynania z czarnulą.
    Póki co od zakupu nic się nie zmieniło poza zrobionym zawieszeniem (od A do Z Lemforder i amorki tył Kayaba) i wycięciem katów więc nie ma za bardzo o czym pisać.
    Na uwagę zasługuje ewentualnie fakt, że wszystkie gumy, końcówki, amorki z tyłu wyjęte z auta były jeszcze oryginalne.
    Tymczasem chciałem się Was trochę podpytać w temacie felg.
    Mianowicie mam na aucie ori 17 ale nie bardzo mi się podoba, że słabo "wypełniają" nadkola i w sumie wzór nie jest jakoś bardzo porywający. Mam na oku kilka wzorów i nie mogę się zdecydować. Od razu zaznaczam, że nie chcę 18, bo kupiłem niedawno nowe Goodyear`y F1 i chciałbym te oponki zostawić a poza tym dla mnie i tak jest dość twardo już na 17stkach.
    Poniżej linki do allegro :
    1. (nad tymi najbardziej myślę, plan jest żeby wypolerować ranty i dać rotor w wiśniową perłę a może jakiś inny kolor) http://allegro.pl/felgi-17-rh-ranty-...165846523.html
    2. (a może iść w stronę oryginału? oczywiście przed założeniem pełna renowacja) http://allegro.pl/felgi-kola-alufelg...198019927.html
    3. (znów ori) http://allegro.pl/felgi-felga-17-5x1...786441678.html
    4. (tutaj sam nie wiem czy mi się do końca podobają ale coś w nich chyba jest...) http://allegro.pl/felgi-alu-autec-5x...204009562.html
    Nie bardzo mam jak wgrać fotkę mojej TT - jest w wątku powitalnym, czarna coupe więc raczej wszyscy wiedzą o co kaman
    Ostatnio edytowane przez StudenTT ; 20-05-2016 o 07:24

  2. #2
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Ja mam S-line'y (numer 2 - co prawda 18stki, ale wzór ten sam) i auTTko bardzo mi się podoba, jak patrzę na nie z boku Z tych które pokazałeś chyba wybrałbym numer 1, wyglądają najbardziej efektownie, chociaż ciężko mi je sobie wyobrazić w rozmiarze 17ście.

    Jeżeli chodzi o zdjęcia to sugeruję tinypic - stronka działa szybko i sprawnie, duża część forumowiczów z niej korzysta

  3. #3
    Awatar StudenTT
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    WM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Ja mam S-line'y (numer 2 - co prawda 18stki, ale wzór ten sam) i auTTko bardzo mi się podoba, jak patrzę na nie z boku Z tych które pokazałeś chyba wybrałbym numer 1, wyglądają najbardziej efektownie, chociaż ciężko mi je sobie wyobrazić w rozmiarze 17ście.

    Jeżeli chodzi o zdjęcia to sugeruję tinypic - stronka działa szybko i sprawnie, duża część forumowiczów z niej korzysta
    Dzięki, ja w tych komputerowych sprawach noga straszna jestem, te hostingi, sringi...

    A co do felg to właśnie mam "dylemant" - z jednej strony wizualnie nie będę odchodził od oryginału (jak widzę nie raz na mieście te skrzywdzone laminatem TT to mi serce pęka) ale felgi zawsze można zmienić, a i nie będzie wtedy "taka jak inne" Wczoraj np jak wyskoczyłem do W-wy wieczorkiem to przez godzinkę spotkałem CZTERY czarne jak moja (w tym jednego quasimodo ze zderzakiem z alledrogo )
    Ciekaw jestem jeszcze innych opinii ale pewnie wlecą te nr 1

    Pytanie jeszcze jaki kolor dać w środek? Jak już się zbiorę przerejestrować zechcę blachy personalizowane W? ZMORA więc bordo byłoby chyba OK. Bo czarny te 17 jeszcze optycznie zmniejszy...

  4. #4
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Sprawdzasz gusta ludzi zadajac pytanie odnosnie wzoru felg. Ile osob tyle zdan. Sam musisz podjac decyzje ktore felgi sie Tobie podobaja najbardziej. Ja osobiscie wybralbym felgi nr2, ale tylko i wylacznie w rozmiarze 18 cali. Uwazam ze to najladniejszy wzor ori. Wiem co mowiles o 18stkach ale mysle ze powinienes zastanowic sie nad nimi. TT ma dosc duze nadkola i 17stka poprostu zniknie w nich.

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Zdecydowanie nr2 w rozmiarze 18. Były ładne tyle lat temu i jeszcze sporo czasu będą piękne na tym modelu audi.



    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ewentualnie poszukaj replik z quattro sport
    http://img.pistonheads.com.s3-eu-west-1.amazonaws.com/Fullsize/audi/tt-mk1-99-06/quattro-sport/audi-tt-mk1-99-06-quattro-sport-S1047503-1.jpg
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 20-05-2016 o 11:51

  6. #6
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    a czy nr2 nie wychodził fabrycznie tylko w rozmiarze 18", 17" w tym wzorze była chyba tylko do Audi A2?

  7. #7
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Skoro do A2 to znaczy ze tez byla fabryczna szczerze to myslalem ze takie sa tylko 18" ale widzialem ten wzor na sprzedaz w rozmiarze 17"

  8. #8
    Awatar StudenTT
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    WM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11
    Dzięki Panowie za opinie
    Stanie chyba na tym, że póki co wezmę nr 1 i polatam ten sezon a w przyszłym zmienię na 18 nr 2 bo faktycznie TT wygląda na tej feldze A te 17 oddam narzeczonej, bo nie dość że jej się podobają to odkąd kupiłem czarnulę co chwila słyszę że "fajnie by było mieć dwie" <if you know what I mean> W związku z tym pewnie niedługo rozpocznę poszukiwania siostry ("najlepiej czarna na czarnych felgach i na ciemnej szybie") tylko może na początek w jakiejś słabszej motorowni

  9. #9
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez StudenTT Zobacz posta
    Dzięki Panowie za opinie
    Stanie chyba na tym, że póki co wezmę nr 1 i polatam ten sezon a w przyszłym zmienię na 18 nr 2 bo faktycznie TT wygląda na tej feldze A te 17 oddam narzeczonej, bo nie dość że jej się podobają to odkąd kupiłem czarnulę co chwila słyszę że "fajnie by było mieć dwie" <if you know what I mean> W związku z tym pewnie niedługo rozpocznę poszukiwania siostry ("najlepiej czarna na czarnych felgach i na ciemnej szybie") tylko może na początek w jakiejś słabszej motorowni
    Mamy już jednego kolegę w klubie, który też zaczął od jednej, a potem dzięki względom płci pięknej kupił następną

  10. #10
    Awatar StudenTT
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    WM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11
    Witam ponownie po dość długiej nieobecności.

    Przez ten czas o mało nie sprzedałem TT (jaki to człowiek głupi, przez chwilę myślałem że mi się znudziła...) ale po 3 klientach skasowałem ogłoszenie i odesłałem ostatniego Pana na drzewo w mało dających się cytować słowach. Najważniejsze że głupie pomysły już przeszły.
    Tymczasem wleciały nowe heble na przód i tył (all ATE), oliwka i filtry (Valvoline i Mann), a spod maski wyleciał z hukiem podtlenek LPG. Zapomniałbym - w garażu już leżą świeżo pomalowane "parabole" i czekają do poniedziałku na montaż wtedy może wreszcie pochwalę się foto swojej czarnuli

    Mam do Was jednak przede wszystkim trochę inną sprawę, na której dość mocno mi zależy
    1 października roku Pańskiego 2016 biorę ślub i z moją lepszą połową wymyśliliśmy, że fajnie byłoby pojechać w tą ostatnią drogę razem ze świadkami na dwie TT zamiast jakąś oklepaną S-klasą, "Siódemą" czy inną "Jadźką" Czy ktoś z forumowiczów z Warszawy i okolic nie zechciałby (oczywiście nie za przysłowiowe "Bóg zapłać" ) wypożyczyć swojej TT? Najlepiej również czarnej coupe? Proponuję na zastępstwo Bawarkę serii 3 (E90, czarny sedan w jasnej papie), ewentualnie Aurisa lub Astrę (zależy co akurat będę miał wolnego na placu) pełną kosmetykę wewnętrzną i zewnętrzną TT-ki i jakiś pieniądz do dogadania

  11. #11
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cóż mogę powiedzieć....pomysł bardzo dobry!!!



    Niestety z żoną mamy obie srebrne, także nie pomożemy...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  12. #12
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Pomysł super!
    Mam roadstera, ale nie wiem czy nadal bedzie w moich rękach do tego czasu.

  13. #13
    Awatar StudenTT
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    WM
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Cóż mogę powiedzieć....pomysł bardzo dobry!!!

    Niestety z żoną mamy obie srebrne, także nie pomożemy...
    MEGA fotka
    Gdyby jednak nie udało mi się znikąd dorwać drugiej czarnej to moglibyśmy się dogadać?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Pomysł super!
    Mam roadstera, ale nie wiem czy nadal bedzie w moich rękach do tego czasu.
    Oczywiście życzę szybkiego znalezienia nowego domu dla TT, ale gdyby jednak się do tego czasu nie udało to pozwolę sobie się odezwać...

  14. #14
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Widzę, że jesteś z WM, więc mój "powiatanin" Mógłbym się na coś takiego zdecydować, chętnie bym uwiecznił TT w takiej ważnej chwili

    Tylko ja mam nieco ponad serię TT, zerknij w mój wątek

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    000
    Rocznik
    000
    Kolor
    czarny
    Posty
    50
    Jak byś nie znalazł to też mogę użyczyć.Tylko też mam ponad serie i trochę hałaśliwy wydech oraz duży grill a to wiadomo nie wszystkim się podoba.

Podobne wątki

  1. stacyjka audi tt mk1 1.8 224km
    Przez matimati w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2015, 08:44
  2. amortyzatory audi tt mk1 224km
    Przez matimati w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 19:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •