Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Bose, subwoofer, wzmacniacz

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    Olsztyn/Wisbech
    Posty
    9

    Bose, subwoofer, wzmacniacz

    Mam system Bose z radiem concert 2 w mojej TT ale chcialbym jeszcze troche poprawic bass w moim aucie i dodac wzmacniacz i subwoofer(np jbl). czy jest w seryjnym radio wyjscie na wzmacniacz?? i czy sa jakies problemy w dodaniu wzmacniacza i subwoofera w systemie bose? Prosze o pomoc.

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Witam. Jeśli chodzi o car audio jestem dosyć obeznany :P Głośniki bose przednie grają fajnie jeśli chodzi o seryjne radio hmmm napewno bym zmienił (mam Alpine9855R) . Co do suba bose jesli chodzi o zestaw do 2000 tysiecy sub+kable+wzmachol+kondenstor to seryjny zestaw jest do bani . Aktualnie mam suba w skrzyni zamkniętej Hertz HXS300spl+Audioson Lrx 2.4 itd w sumie kosztowało mnie to 2.400zł i do pięt mi nie dorasta. Ale to nie forum o CA pozdrawiam
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    Olsztyn/Wisbech
    Posty
    9
    to jak ulepszyc bose bez zmieniania seryjnego radyjka??

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Można jeśli chcesz mieć orginalne radio ale kupić wzmachol i suba. Sygnał do sekcji niskotonowej dotaniesz z wzmacniacza bose . Zresztą jedziesz do CA i robią co trzeba

    ps. głośnik z przodu graja dobrze tylko proponuje zmiane jesli nie radia to subwofer bose na
    cos lepszego ale najlepiej moim zdaniem zmienic i radio.Zreszta jeśli bedziesz w Lublinie to sobie posłuchasz u mnie
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp/Szczecin
    Posty
    51
    Najgorsze, że decydując się na zmianę radia trzeba zrezygnować od razu ze zmieniarki, czy może ktoś wymyślił jak załatwić ten problem (oczywiście oprocz zakupu nowej zmieniarki kompatybilnej z nowym radiem , bo to średnio korzystne rozwiązanie).

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ale tak na dobra sprawe to na co komu zmieniarka jesli byle MP3 maja teraz po 2GB


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Sorki za odświeżanie tematu.

    Ale czy aby w przypadku zmiany seryjnego Concerta na coś innego, komputer pokładowy nie dostanie "fiźla"? Bo jak wiadomo komp pobiera dane z radia o stanie radiostacji chociażby. Więc budzi tutaj trochę to konsternację.

    Proszę o rozwinięcie tematu.

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Sami audiofile. Owszem Arttur ma rację z mp3. Ale czy warto grzebać w tym wszystkim? Później zaczynają się kłopoty i dzikie fault codes. Looknijcie na spalone autka - pewnie ( widać to na zdjątkach) niejedno z nich z powodu pseudo audiofila. Próba podstawienia innego sprzętu kończy się komunikatami na Vagu typu open circuit, co oznacza zwykle poszukiwanie oryginału przez komputer. Na necie pełno tego.
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  9. #9
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Czyli tak jak myślałem komp pokładowy będzie zwracać błędy. Więc pytanie istotne - czy wogóle jest sens zmiany nagłośnienia, czy aż tak bardzo jest zintegrowany system Audio że nie da się w to ingerować?

    Wg. mnie musi być coś co pozwoliłoby odłączyć system sprawdzania - funckjonowania systemu audio jakieś przeprogramowanie w ASO. Bo firma Audi na pewno miała na względzie to że kiedyś ktoś będzie chciał zmienić seryjne radyjko.

  10. #10

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    2
    na pewno, to miała na względzie żebyś kupował ori części w ASO
    niestety wszystkie firmy zawężają Twoje pole działania w taki sposób żebyś
    korzystał z rozwiązań fabrycznych. to dla nich kasa. normalka.
    w BMW też nie podłączysz np zmieniarki innej niż taka produkowana
    specjalnie dla nich, ale w można to obejśc przez jakiś tam interface za 100 ojro.
    nie wiem jak w Audi... póki co jest to dla mnie świeży temat.
    pozdrawiam

  11. #11
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    No własnie byłem dzisiaj w norauto na dziale audio i przeglądałem tam dostępne produkty to aż mnie rączki świeżbią żeby zingerować w stuff TT i pobawić się w lekki tuning audio stąd moje wywody. Tak czy siak zdaję sobie sprawę z marketingowego posunięcia firm bo sam to stosuję ;P, a ICE już wystarczająco mnie postraszył short-circuit'em

    Jak się uporam z nowymi felgami ofcourse przedtem to się zobaczy co z tym fantem da się zrobić - norauto reklamuje się, że jest jak ASO a ceny ma znacznie niższe, a specjalistów od audio i elektyrki mają w końcu to zachodni koncern.

Podobne wątki

  1. Wzmacniacz bose mk2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 08:07
  2. Wzmacniacz audio BOSE w 8J
    Przez georgo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 22:33
  3. Wzmacniacz BOSE w TT
    Przez Bartosz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 13:34
  4. subwoofer BOSE AUDIO
    Przez corek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2009, 18:31
  5. Gdzie wzmacniacz BOSE!?
    Przez payne100 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2008, 05:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •