Witajcie!
Planuję budżetową naprawę przetartego boczku fotela, który osobiście rozwaliłem wsiadając do autka w spodniach w których lekko pokrzywił się tylny, nitowany metalowy guzik... No cóż, za głupotę się płaci. Szczególnie jeżeli waży się 120kg i wsiada do niskiego auta z metalową, ostrą częścią na d..ie

Ad rem: trzeba to jakoś zakitować, żeby nie było widać przetarcia. Nie mam co prawda fotki, ale każdy domyśla się jak wygląda przetarty boczek na fotelu. Nie planuję też całkowitych renowacji zestawami za kilkaset złotych, bo wiem, że i takie można kupić i że będą dużo lepsze.

Do dyspozycji mam ogrzewany garaż, narzędzia jakie będą potrzebne i dwie sprawne ręce. Wybór chemii padł na ofertę z linku poniżej:

http://allegro.pl/renowacja-farba-la...371124694.html

Pytanie do Was: który kolor z aukcji powyżej jest Waszym zdaniem najbliższy siwemu/szaremu, lekko przyniszczonemu wnętrzu w 8N? Jako, że 8n miało czarne, szare, albo niebieskie wnętrze każdy chyba wie jak szary TTtkowy kolorek foteli wygląda. Mam swój typ, ale że monitory różnie wyświetlają kolory chętnie poznam Wasze opinie.