Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 74

Wątek: TT-ki jadą na STOK! 30-31 stycznia zlot w Beskidach

  1. #1
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576

    TT-ki jadą na STOK! 30-31 stycznia zlot w Beskidach

    Informacja wcześniej obiegła już fejsbuki... zebraliśmy mniej więcej informacje na co macie ochotę i przyszła pora na oficjalne komunikaty
    Zamieszczam informacje jakie ogarnęła dla nas koleżanka Wi:
    Długo myśleliśmy nad tym jak wybrać stok, który sprostałby wszystkim wymaganiom.
    Zacznijmy od tego, że w naszych regionach nie ma dużych stacji narciarskich z kilometrami niebieskich, czerwonych i czarnych tras typu Białka Tatrzańska, czy Zieleniec.
    Dodatkowo wyjazd do Białki odpada ze względu na ferie małopolski w tym terminie można spodziewać się tłumów).
    W końcu doszliśmy do wniosku, że... nie znajdziemy odpowiedniego stoku.
    Wpadliśmy na pomysł, żeby podejść do tego inaczej: potraktujemy popołudnia/wieczory na integrację a w ciągu dnia każdy wybierze sobie stok/-i najbardziej odpowiadający/-e jego umiejętnościom i oczekiwaniom.
    Małych stacji znajdzie się już sporo. Dla początkujących - Zagroń w Istebnej, dla lepiej jeżdżących - Wisła (25 km tras o różnych stopniu trudności w różnych ośrodkach - Nowa Osada, Cieńków, Soszów, Stożek, Siglany, Pasieki, Klepki, Skolnity...), bądź Szczyrk (COS, Szczyrkowski) i Czantoria w Ustroniu na dobicie 25 km od Istebnej jest też ośrodek po stronie czeskiej: Mosty u Jablunkova, a mniej więcej 50 km jest do Pilska w Korbielowie.
    Dla osób, które chcą potraktować ten wyjazd mega rekreacyjnie, idealny będzie Złoty Groń w Istebnej (szeroki, fajny stok, który sama preferuję ).
    Kompletną ściągę dotyczącą stoków - długość, trudność, ceny karnetów - przygotujemy w ciągu kilku najbliższych dni.
    Osoby niejeżdżące na nartach/snb będą mogły się wybrać do najdłuższego, wielopoziomowego toru dla gokartów w całej Polsce (przynajmniej tak obiecują na stronie ), na baseny w Hotelu Gołębiewskim: http://www.golebiewski.pl/wis…/atrak...odny-tropikana, na spacer np. do Szczyrku, Wisły, czy nawet Pszczyny albo z jeżdżącymi na któryś ze stoków, gdzie znajdziecie mnóstwo barów, w których wcześniej czy później wszyscy zalęgniemy
    To jeszcze raz - kto chętny?

    Proszę piszcie jak zwykle pod postami żeby łatwo można było się pozbierać

    Ostatnio edytowane przez Per-der ; 07-01-2016 o 23:31
    TTaka sytuacja

  2. #2
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Ekhem, 29.01-31.01

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    No i pozamiatane z wyjazdem biorac pod uwage tytul watku

  4. #4
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Stoki, narty itp, ale nie widzę (bądź ślepy jestem) miejsca noclegowego, są jakieś propozycje, miejscówki na spanie?
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #5
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Wiedziałam, że o czymś zapomnieliśmy :-O

    Żartuję Krzysiu, noclegi mamy wstępnie zarezerwowane w ośrodku Mitur w Wiśle. Pokoje 2-osobowe (chyba że ktoś preferuje większe) gdzie 2 pokoje to łacznik (tzn. maja wspolna łazienkę). Koszt - 110 zł od osoby z wyżywieniem 2x dziennie, ale ta cena się zmieni, bo idealnie będzie zorganizować wieczorami coś w stylu biesiady, więc wtedy wieczorne wyżywienie odpadnie. Czekam na potwierdzenie kosztów.
    Po weekendzie może uda mi się wrzucić trochę zdjęć.

    Poprosiłam Henry'ego żeby skontaktował się z naszym forumowiczem z tej okolicy - może Marini znajdzie alternatywę

    Dajcie proszę znać kto chętny na komplet, kto tylko na wieczorne posiadówki i ile osœb zgłaszacie?

  6. #6
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Świetny pomysł na zlot w Beskidach Jako alternatywę noclegu proponuję Dworek nad Wisłą:
    http://www.dworeknadwisla.pl/index.php

    Byłem tam dzisiaj zobaczyć pokoje i oferta cenowa jest przystępna:
    Obecnie dostępne są tańsze pokoje 140zł za 2ke albo 4ke jako studio cena 70zł od osoby. Cena obejmuje śniadanie serwowane w budynku głównym. Pokoje w dobrym standardzie z łazienką. Jest to tylko nocleg ze śniadaniem ale do dyspozycji jest też restauracja (obiady napoje %) na życzenie salka konferencyjna, sauna płatna extra.
    Co do obiadów to polecam knajpkę Drewutnię - regionalne jedzenie a może uda się uzyskać jakiś rabat Na pyszną kawę z ciastkiem polecam Borowy Cafe.
    Kulig jak będziemy chcieli musimy sobie załatwić sami - ale z tym chyba nie będzie problemu. Wyjazd na gokarty -jestem za. Bardzo fajny tor - czas przejazdu ok 70sec - pamiętać o rękawiczkach bo zimno.

  7. #7
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Z utęsknieniem wypatrywałam Twojego posta
    Jeśli o mnie chodzi, to piszę się na Twoją propozycję. Masz zdecydowanie lepiej ogarnięty rejon, więc nawet nie podważam wyboru miejsca Marini, wiesz może ile tam jest miejsc i do kiedy trzeba podać ostateczną liczbę chętnych? Zrobi się z tego raczej kameralne spotkanie, ale min. 10 osób będzie

    PS. Mam ofertę na kulig w Dolinie Białej Wisełki + biesiadę w kolibie, jeśli chcesz to mogę Ci przesłać do sprawdzenia czy porównania, pewnie będziesz miał sporo innych namiarów

    Czy Ty masz FB, czyś się uchował?

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Otwock
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    526
    Rocznik
    2007
    Kolor
    stalowy
    Posty
    530
    marini a może kojarzysz jakieś gorące źródła w okolicy ? My jako iż nie jeździmy na nartach chętnie spędzimy na takim czymś dzień, może też ktoś byłby chętny ? Niestety na Oravice za daleko ... a uwielbiamy to miejsce - idealne zarówno dla narciarzy jak i tych którzy nie jeżdżą

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ja z kuligu odpadam bo smród końskiej dupy i kupy zagraża memu życiu

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Krzychu, a Ty zamierzasz tam spać ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    My jako iż nie mamy blisko to możemy wraz z synem być albo czwartek niedziela albo piątek poniedziałek, ktoś coś ?

  9. #9
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Gorących źródeł tam nie ma, ale jest ,,Gołębiewski'' do tych co nie na narty.

    Co do noclegu w ,,Dworek nad wisla'' jest ok. (testowałem)

    Integracja jak najbardziej w ,,Drewutni''. Klub TT jest tam już znany.

  10. #10
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    Myśle, że trzeba ogarnąć tabelkę.
    Postaram się jutro zgadać z Wi i skontaktować z Marinim.
    Jednak co rozmowa to rozmowa :P
    Jak zbierzemy informacje do kupy to zrobimy tabelkę z atrakcjami, cenami i bedziemy czekać na wpisy
    Elwira co do źródeł to ciężo, basen termalny Tropicana jedynie
    TTaka sytuacja

  11. #11
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Źródeł termalnych nie znam w okolicy ale dosłownie rzut kamieniem obok Dworku jest Dom wczasowy Beskidy gdzie jest basen z jacuzzi i można sobie tylko na to przyjść. Jest też Gołębiewski gdzie jest właśnie Tropikana z Parkiem wodnym. Drewutnia jako integracja sprawdzi się bardzo dobrze co do kuligu to na pewno jest to atrakcja i warto żeby zapytać ile będzie chętnych. Gokarty w Bielsku są też dobrą opcją zależy co kto lubi i ile będzie czasu bo w temacie wątku są tylko dwa dni. Jeszcze wypad na narty to może być za mało czasu.

  12. #12
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Jak Tropicana będzie tak ciepła jak ostatnio w Mikołajkach to można tylko zmarznąć

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak jak żuczek pisał ja raczej sie dołącze do ekipy ale jestem "nie nartowy" lecz chciałbym spróbować bo jakoś sporty zimowe u mnie kuleją .
    Liczę ,że ktoś w razie czego pomoże nie radnemu jak się za to zabrać ? Nigdy nie miałem okazji a chciałbym spróbować :P

  14. #14
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    Elwirka, na takich kuligach bierze się miodonkę na sanie i o wszelkich zapachach się zapomina)) wierz mi, ja mam uczulenie na konie, a na moich urodzinach siedziałam z przodu sań i ubaw był nieziemski (do tego żadnych zapachów nie czułam). Poza tym to jest połączone z biesiadą w kolibie, a to już wspominam rewelacyjnie - na naszej imprezie była dwoosobowa kapela, która wszystkich wyciągnęła do tańców Do dzisiaj na tanecznych imprezach bratanek się przede mną po kątach chowa

    Paweł, jak tylko Radek - pomysłodawca - wróci z dalekiego Meksyku, to poprosimy, żeby potwierdził przeprowadzenie szkolenia. W ostateczności dupoloty zostaną, Kamil sporo zabiera to Ci pożyczy

    Na zachętę - post Radka:
    Nazwa:  image.jpeg
Wyświetleń: 322
Rozmiar:  31.6 KB

    Potem jeszcze była mowa o odpowiednim sprzęcie:
    Nazwa:  image.jpeg
Wyświetleń: 322
Rozmiar:  31.9 KB

    Ostatnio edytowane przez wi_ ; 09-01-2016 o 22:54

  15. #15
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    Moi drodzy…
    Mamy już co raz więcej informacji.
    Rozmawiałem dzisiaj z Marcinem, który mieszka we Wiśle i aktywnie pomaga nam w organizacji wszystkiego. Otóż na chwilę obecną mamy dla Was taką propozycję.
    Z racji tego, że niektórzy z nas będą na miejscu w czwartek, niektórzy od piątku i nawet soboty to proponujemy, aby każdy ogarnął sobie nocleg we własnym zakresie (część z Was myśli o Gołębiewskim). Nie pozostawiamy Was jednak bez informacji i propozycji. Otóż Marcin ogarnął fajne miejsce Dworek nad Wisłą gdzie noclegi kształtują się w cenie około 70zł od osoby ze śniadaniem ( link http://www.dworeknadwisla.pl/) – polecamy rezerwację przez booking.com – Dodatkowo proponuję, aby każdy przy rezerwacji powołał się na hasło KLUB TT – wówczas postaramy się, aby pokoje było w miarę blisko siebie.
    W sobotę chętni pojadą na stok – wybór stoku to tak jak pisała Wi, sprawa indywidualna, ponieważ są osoby o różnych preferencjach i różnym stopniu zaawansowania. Tutaj proponuję skontaktować się z koleżanką Wi, która ogarnęła temat perfekcyjnie.
    Po śnieżnych harcach lub wygrzaniu kości na basenach termalnych chcemy Wam zaproponować typowo góralską atrakcję – Kulig. Propozycja jest taka, aby umówić się o konkretnej godzinie pod „Dworkiem nad Wisłą” – ulica Wyzwolenia 65 Wisła. Stamtąd udamy się kuligiem na przejażdżkę i do Koliby, gdzie zjemy dobre mięcho z ogniska i będziemy mogli spożyć jakiś grzany lub dobrze chłodzony alkohol a także herbatkę z i bez prądu 
    Następnie do uzgodnienia czy kuligiem wracamy do miejsca wyjazdu czy w organizujemy się i jedziemy do jakiejś knajpy.
    W niedzielę po śniadaniu proponuję kolejny dzień na stok lub basen do Gołębiewskiego i obiadokolację np. w Drewutni lub na Salmopolu (przy stoku Biały Krzyż).
    Informacji jakich oczekujemy od Was do czwartku (14.01.2015) to kto się decyduje w ogóle na zlot, kto na kulig i ognisko w Kolibie.
    Noclegów nie muszę rezerwować, bo każdy zrobi to we własnym zakresie, jednak wypada wiedzieć ile osób będzie jechało saniami bądź wozem (zależy od pogody) ile osób będzie chciało uczestniczyć w ognisku, ponieważ zobowiązałem się dać Marcinowi znać na ile osób dokonać rezerwacji.
    Proszę o informację na fb lub na forum
    Pozdrawiamy
    TTaka sytuacja

Podobne wątki

  1. TT-tki jadą na stok! Wisła 26-28.01.2018
    Przez henry68 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 29-01-2018, 19:17
  2. TT-tki jadą na stok! Wisła - 17-19.02.2017
    Przez wi_ w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 165
    Ostatni post / autor: 23-02-2017, 22:30
  3. WOŚP - 8 stycznia
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 13:39
  4. Jak szybko jadą TT-ki
    Przez eb84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-01-2007, 21:05
  5. ZLOT???
    Przez Maciek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-07-2002, 15:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •