Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 391 do 404 z 404

Wątek: Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE

  1. #391
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Doliczmy jeszcze paliwo i jedzenie i spokojnie robi się 1000-1500 na parę. Przy takich kwotach nawet 100zł różnicy, jeśli ma to dać jakieś fajne spędzanie czasu nie powinno stanowić różnicy.

    Jeśli za kwotę X jest "piwko na kocyku" a za 10% więcej może być tak jak w Pieczyskach to zupełnie nie zrozumiem podejścia kogoś, kto nie chce dopłacić. Ale zaznaczam (bo zaraz znowu się odezwie ktoś, kto szuka sprzeczki), że "nie rozumiem" nie znaczy "atakuję".

    Zresztą, można stworzyć dwie grupy i pogodzić oba stanowiska - budżetową i "atrakcyjną"

  2. #392
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Zawsze musi być jakiś kompromis bo przecież jedni chcą porządnych warunków a inni potrzebują tylko łóżka do spania.

    Dyskusja o zlocie zaczęła się dość wcześnie, toczyła długo a koniec końców wszystko wyjaśniło się pod koniec kwietnia. Mamy nauczkę co do paru rzeczy i wiemy co poprawić w przyszłym roku.

  3. #393
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    jakoś przed zlotem nie była aż tak namiętnie poruszana kwestia toru. Miałem wrażenie ,że mało to kogo obchodzi a teraz nagle wielkie ubolewanie.
    Ja szczerze byłem na tak ale bez ciśnienia bo jak mam ciśnienie to pojade sobie na jastrząb albo ułęż i upalam sobie dowoli TT mi troszkę było szkoda z racji nowych opon dlatego się nie ciśnieniowałem ale na następny raz można coś zorganizować.
    A filmik z jastrzębia mysle ze będzie niebawem i moze to ludzi zachęci :P

  4. #394
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Doliczmy jeszcze paliwo i jedzenie i spokojnie robi się 1000-1500 na parę. Przy takich kwotach nawet 100zł różnicy, jeśli ma to dać jakieś fajne spędzanie czasu nie powinno stanowić różnicy.

    Jeśli za kwotę X jest "piwko na kocyku" a za 10% więcej może być tak jak w Pieczyskach to zupełnie nie zrozumiem podejścia kogoś, kto nie chce dopłacić. Ale zaznaczam (bo zaraz znowu się odezwie ktoś, kto szuka sprzeczki), że "nie rozumiem" nie znaczy "atakuję".

    Zresztą, można stworzyć dwie grupy i pogodzić oba stanowiska - budżetową i "atrakcyjną"

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT 19.05.2013 odnośnie cen w Pieczyskach

    Rachunek jest prosty, 50zł/doba za osobę;
    przykład 1- osobowy
    1 doba -50zł + 50zł tor= 100zł
    2 doby 2 x 50+50zł tor = 150zł
    przykład 2 osoby
    1 doba 2 x 50+ 50 tor = 150zł
    2 doby 4x 50zł + 50 tor= 250zł
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ka-2013/page29

    (do tych cen dochodziły gokarty za które płaciliśmy na miejscu). W kasie za wynajęcie toru mieliśmy również:
    - osobę z Automobilklubu Bydgoskiego, która poprowadziła całą imprezę
    - puchary
    - podziękowania dla sponsorów

    W cenie domków mieliśmy wspólnego grilla (prowiant własny).
    Domki nie były jakimiś rarytasami, jednak pomimo, że pierwotnie miało być po 4 osoby na domek to w rzeczywistości, dzięki świetnej integracji momentami było po 8 osób na domek, a 2 czy 3 stały zupełnie puste, bo ludzie woleli się integrować w większych grupach

    Zlot zorganizowałem w 100% transparentnie, w 100% społecznie, nie zarobiłem na nim nic, a nie wiem czy nawet lekko nie dołożyłem, ale dla mnie liczyli się ludzie, a nie to, żeby sobie dorobić na kolegach.

  5. #395
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    ...
    Using Tapatalk

  6. #396
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    .................................................. ..............
    A w jaki sposób można niby na zlocie zarobić? ,to oczywiste że zawsze trzeba dołożyć chociażby wydatki na paliwo
    Using Tapatalk

  7. #397
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    I pomyśleć, że kilka miesięcy temu mówiłam Elwirce, że jakby potrzebna była pomoc, to z chęcią przy organizacji pomogę. Teraz wiem, że never ever, najnormalniej w świecie się boję!
    Jeszcze raz powtórzę to, co pisałam wcześniej - ja byłam zachwycona I wcale nie przez leżing i plażing (bo akurat z tych atrakcji w ogóle nie korzystaliśmy), ale ze względu na możliwość spotkania się z Wami.
    Poza tym dla mnie atrakcje i tak były! Wybraliśmy się na kilkugodzinny spacer wokół zalewu, z tego co widziałam Mateusz i Isia byli w Ogrodzieńcu. Nie graliście w kręgle? Nie pływaliście na rowerkach? Na łódkach? A w siatę nie graliście? Nie strzelaliście z wiatrówki? I co z tego, że piłka przywieziona przez Piotrka, a wiatrówki przez Grzesia - przecież o to tu chyba chodzi, w końcu razem stanowimy klub...? Andrzej nie zabraniał zapewnić atrakcji współuczestnikom!

    Przy okazji dla tych, którzy ten brak atrakcji sugerują - post KrzyśkaA i mój - zgadnijcie, ile osób odpowiedziało...

    PS. Andrzej, wielkie dzięki - przelew dotarł, wszystko się zgadza.

  8. #398
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    Nie rozumiem tej dyskusji...
    90% Klubowiczów jest zadowolona ze zlotu a tu wciąż wyciągacie jakieś smuty.
    W 100% zgadzam się z przedmówczynią. Nikt nikomu nie zabraniał zorganizowania atrakcji.
    Czy ktoś przy ognisku wstał i na głos powiedział "Proponuję jutro jechać na łódki"? Czy ktoś na zlocie chociaż słowem sie odezwał, że mu sie nudzi?
    Nie słyszałem...
    A wydaje mi się, że żadnej atrakcji nie przegapiłem.
    Andrzej, Elwira i inni wspołorganizujący spisali sie na medal.

    Wcześniej zauważyłem posty dotyczące samej działalności klubu i tego, że źle sie traktuje "starych klubowiczów"

    Ludzie, pamiętajcie, że taka atmosfera nie przyciąga nowych.
    A każda organizacja bez "świeżej krwi" nie utrzyma sie długo.
    Ludzie sie kruszą, sprzedają samochody, dostarastą do "rodzinnego kombi" bądź zwyczajnie nudzi im sie wchodzenie tutaj i czytanie tych smutów.

    Jesteśmy świetną grupą ludzi rozsianych po całej Polsce, którzy mają wspólną pasję i upodobania.
    Nie psujmy tego.
    Zamknijcie już ten temat i nie podnośmy sobie wzajemnie ciśnienia, bo to nie ma najmniejszego sensu.

    Większości sie podobało a mniejszośc zorganizuje "lepszy" zlot za rok i wszystko będzie gites.

    Pozdrawiam
    TTaka sytuacja

  9. #399
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Podpisuję się pod postem Wi i Per-dera - jak dla mnie wyczerpali temat, dlatego nie będę się już rozpisywał na ten temat. Za rok niech zlot zorganizują te osoby, którym się nie podobało / nie odpowiada taka organizacja zlotów i nie przyjechali, a my zobaczymy co to są prawdziwe zloTTy na wyższym poziomie .

  10. #400
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Podpisuję się pod postem Wi i Per-dera - jak dla mnie wyczerpali temat, dlatego nie będę się już rozpisywał na ten temat. Za rok niech zlot zorganizują te osoby, którym się nie podobało / nie odpowiada taka organizacja zlotów i nie przyjechali, a my zobaczymy co to są prawdziwe zloTTy na wyższym poziomie .
    Jestem za. Każdemu trzeba dać szansę.

  11. #401

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dla mnie była bomba! Swietnie spędzone 4 dni, nie żałuje byłam i swietnie sie bawiłam nawet pomimo zapalenia krtani i strun głosowych. Podpisuje się pod postem wi, simona i per-der. Z reszta po nich na zlocie było widać ze bawią sie dobrze ja mam w planach zrobić spot w Krakowie, ale rzeczywiscie czytając to wszystko można sie wystraszyć. Czy jednak można kogos krytykować za to ze z własnej woli chciał zorganizować spot, mając za profit tylko dobra zabawę... No i teraz jeszcze "miłe" komentarze. Jak komuś sie nie podobało to teraz do tych osob należy kolejny krok i organizacja według własnego uznania

  12. #402
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    to czekamy na ten zlot w Krakowie bo miejsce jest fajne

  13. #403
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    zazdroszczę i następnym razem na 100 się pojawię z drugą połówką
    Wilczyca bardzo fajnie wyszedł filmik

  14. #404
    Awatar KrzysiekA
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    259
    Czytam, czytam i czytam. I zastanawiam się o co chodzi.
    Chyba do mnie dotarło. Dla każdego ZloTT miał inną wartość.
    Mam TT od roku. I przez rok zrobiłem nią ponad 60 tys. km. I się autem zdążyłem najeździć i nacieszyć. Ze względu na cabrio, żeby pojechać całą rodziną, musieliśmy przyjechać dwoma autami.
    Dla nas największą wartością było to, że mogliśmy rodzinnie odpocząć na łonie natury, wsród ludzi, których dopiero poznaliśmy, a którzy przyjęli nas jak swoich przyjaciół.
    I za to Wam wszystkim ogromne dzięki.
    A że są tarcia? No cóż. Jak w każdej, nawet spokojnej rodzinie.
    A atrakcje? Pewnie można na następny ZloTT pomyśleć o kilku sprawach. W tym wątku pojawiło się trochę pomysłów. Ale umówmy się. To wymaga czasu na zorganizowanie i zaangażowania wszystkich, którzy chcą z nich skorzystać.
    Próbowałem z paintballem. Nie było zbyt wielu chętnych więc odpuściłem. I nawet dobrze, bo nie byłoby kiedy.
    Nasz pierwszy ZloTT z Wami uważam za udany.
    Mogło być lepiej? Zawsze może być lepiej. Ale czasem lepszy jest wrogiem dobrego.

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 24-06-2017, 12:33
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  4. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18
  5. Ogólnopolski ZLOT AUDI TT na POMORZU, obecność OBOWIĄZKOWA
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 08:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •