Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Wątek: TeTka Tomka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    A co się działo z tą osłoną? Paweł kiedyś wspominał ze jakąś mocną założył i ją jeszcze zrobił "po swojemu". Te osłony to jakaś udręka

    Zawieszenie, przeguby i łożyska....ile masz przelatane?
    Przelatane coś ca. 235tys.. Łożyska huczały tylko z tyłu, przegub tylko jeden a łączniki, tuleje i sworznie wolałem też kompletami. Żeby mieć spokój na urlopowe/weekendowe jazdy kiedy będę wpadać do kraju ogrzać się . Mechanik sam się dziwił. Twierdził, że przegub jeszcze pojeździ, a łożysko można tylko huczące wymienić. Odparłem mu, że przegub się nie uciszy sam, będzie głośniej a za pół roku padnie drugi i znów na warsztat i geometria do roboty. To samo z łożyskami, dlatego wolałem kpl. i mieć ciszę na dłużej.
    Osłona w zamienniku jest kiepsko spasowana, ma tą bezsensowną klapkę na zlanie oleju tak odstającą, że to tylko kwestia czasu była kiedy się urwie. Wzmacniałem ją też podciągając lekko w górę stalową taśmą perforowaną na ukos od sanek do zderzaka ale to i tak rozwiązanie prowizoryczne, gorsze od oryginalnej osłony, którą kupiłem od Żuczka rok temu.
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Fajny opis i widać, że dbasz o auTTko bo lista jest spora U mnie też trzeba poprawić odpryski pod progami, w naszych TT to chyba standard
    Szybkiego powrotu do zdrowia!
    Dziękuję Męczy mnie już tylko trzeszczenie w stawie (głowa kości promieniowej nie jest równa). Po roku kuracji wracam do pracy, ruchomość wprawdzie nie jest pełna ale siła wraca już dość szybko.
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    fajnie ,że myszka ma się dobrze i nie zostanie zapuszczona gdzieś w kanale :P
    A dystanse mam 25mm także przy tych felgach na pewno ładnie by wyglądało bo bez to w moim odczuciu jest słabo.
    Fakt, zadziora nie ma na serii ale wolałem to niż powtórka z rozrywki z odpryskami. Może założę na lato dystanse ale na pewno mniejsze. Wykorzystam na tył chyba te 20mm, które miałem z przodu i założę na przód 15mm a 30mm sprzedam komuś chętnemu.
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 16-04-2015 o 10:01

Podobne wątki

  1. Moja TeTka :) Q
    Przez barwa73 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 13:47
  2. Moja mała tetka :D
    Przez Grzesiek G w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-10-2008, 05:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •