Cytat Zamieszczone przez Emilio Zobacz posta
Rozumiem, że podoba Ci się obrysówka w tych lampach hubi ?

Mam prośbę, bo nie bardzo wiem gdzie znajduje się ta zaślepka od przeciwmgielnego w tylnym zderzaku. Ze zdjęć w necie europejskich auttek zauważyłem, że jest taka pozioma lampa na zderzaku poniżej tablicy rejestracyjnej, tuż nad dyfuzorem. Czy to jest właśnie miejsce na ten reflektor przeciwmgielny ? (Auto jest w drodze i mogę tylko wnioskować ze zdjęć, także przepraszam za wszystkie laickie i nieogarnięte pytania z góry ).

Druga sprawa jest taka, że zacząłem rozglądać się za przeróbką RNSE na Europę tzn. kodowanie nawigacji na region EU, wgranie polskiego menu i zmiany w fisie z mil i glonów na "normalne" jednostki miary skontaktowałem się z firmą z Jozefowa kolo Warszawy (naviservice.com.pl) w którym pan wycenił usługę na 500-600 zł netto w zależności od końcowego numeru części RNSE. Czy to drogo czy nie ?
Dodatkowo Pan liczy sobie 100-200 zł netto za zmiany w fisie i 600-800 za przeróbkę lamp tył i przód (chyba mało oplacalną sądząc po wcześniejszych postach w tym temacie).
Co sądzicie o takiej wycenie? Czy ktoś robił takie zmiany w swoim auttku i może ma informacje o konkurencji ?
Może ktoś korzystał z usług powyższej firmy i może podzielić się opinią?

Z góry dzięki za wszelkie rady i odpowiedzi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Obrysówkę mam nie podłączoną, ale ładnie to wygląda. Kupiłem bo wolę z LED.

Dobrze zdiagnozowałeś miejsce na przeciwmgłowe.