Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: TT mk1 225 po programie

  1. #16
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez czaja Zobacz posta
    Małe pytanie odnośnie n75 mam dwa u siebie jeden z końcówką C drugi z końcówką F. I sprawa wygląda tak. Ten z literką F działa tak że auto jest takie mułowate wolno turbo wstaje i nie czuć mocy natomiast ten z literą C turbo szybciej wstaje ale robi pik do około 0,9b po czym spada do około 0,6 i znowu pik do 0,9 później spada do 0,6 i już tak trzyma ale czuć że auto lepiej się budzi i lepiej ciągnie. Jest jakaś szansa ratować któryś N75 ?? Próbowałem psiknąć w środek penetrusem ale nic to nie daje. Czy puki nie ma $$$ na nowy lepiej założyć te mbc a jak będzie kasa na program to od razu kupić n75 ??
    możesz to spróbować rozebrać. Mi się kiedyś rozpadł ten zawór czyli odpadł ten trójnik. Masz tam króciec ,tłoczek i sprężynkę. POmyj to wszystko i sklej. Jeśli było brudne to jest szansa ,że będzie działać tak jak trzeba. Jeśli zawory są sprawne czy z literkę C czy F powinien działać poprawnie

  2. #17

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zielony
    Posty
    125
    Wydaje mi się właśnie że ten z literką C jest brudny bo jak psiknąłem w niego trochę penetrusa to zgłupiał ciągle boost skakał do do 0,9 i do 0,5 i nie dało się jechać teraz jak trochę pojeździł to jest pik na 0,9 i po chwili spadanie na 0,5 i wzrośnie do 0,6 i tak trzyma do odcięcia ale samochód jest bardziej czuły na pedał gazu niż na tym z literką F.
    Ten z literką C jest z leona z 2000r i ma 120tys mil najechane a ten z literką F jest z golfa 2002r z USA i ma najechane 190tys km więc raczej powinny być w podobnym stanie wydaje mi się.
    Jeszcze dziś spróbuję przeczyścić jeden ten co boost faluje na nim i zobaczę czy przyniesie to jakiś efekt.

  3. #18
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez czaja Zobacz posta
    Wydaje mi się właśnie że ten z literką C jest brudny bo jak psiknąłem w niego trochę penetrusa to zgłupiał ciągle boost skakał do do 0,9 i do 0,5 i nie dało się jechać teraz jak trochę pojeździł to jest pik na 0,9 i po chwili spadanie na 0,5 i wzrośnie do 0,6 i tak trzyma do odcięcia ale samochód jest bardziej czuły na pedał gazu niż na tym z literką F.
    Ten z literką C jest z leona z 2000r i ma 120tys mil najechane a ten z literką F jest z golfa 2002r z USA i ma najechane 190tys km więc raczej powinny być w podobnym stanie wydaje mi się.
    Jeszcze dziś spróbuję przeczyścić jeden ten co boost faluje na nim i zobaczę czy przyniesie to jakiś efekt.
    A to nie lepiej kupić nowy skoro wiesz, że to on jest do wymiany. Więcej zabawy z rozbieraniem, lepieniem i czyszczeniem. Koszt nie jest porażający.

  4. #19

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Podlaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    zielony
    Posty
    125
    Wydaje mi się że n75c idzie do kosza po pierwsze urwał się jeden króciec ale udało się go skleić i trzyma solidnie a po drugie jak mocno dmucham ustami w króciec który nie powinien puszczać słychać delikatnie uciekające powietrze z pozostałych króćców po zatkaniu ręką nic nie słychać.
    Jeśli chodzi o nowy to na razie nie ma możliwości zakupu bo brak funduszy teraz święta, sylwester zaraz urodziny i kilka innych okazji więc przez najbliższe 2-3 miesiące budżet jest napięty.
    Puki co zamontowane n75F i albo na nim jeździć i przyzwyczaić się że auto jest bardziej mułowate albo założyć mbc i pojeździć przez ten okres ciężki dla portfela.

  5. #20
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    mbc typu Bleed kupisz za 70zł. Ustaw 0.8 bara i będzie ok. Tylko pamiętaj ,że jak będzie zimniej to boost wzrośnie...

Podobne wątki

  1. TT w programie Samochód Marzeń Kup i Zrób
    Przez tomcik80 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 27-04-2017, 18:54
  2. Mk1 po programie
    Przez markow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-03-2017, 17:59
  3. Pytanie o paliwo w aucie po programie
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 12:22
  4. Log Audi TT 225 po programie PawelM
    Przez PawelM w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-12-2011, 10:32
  5. wymiatacz tt rs seria i po programie
    Przez kamil pasik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •