Cześć,

jestem czytelnikiem forum od paru dobrych miesięcy i przyszedł czas się przedstawić Jestem Sławek, mieszkam i pracuję we Wrocławiu i jeżdżę TT 8J (2009)

Od ponad pół roku szukałem fajnego samochodu. Początkowo miał to być biały SUV... ale po jeździe próbnej "posklejanym" TT Quatro 3.2, z pierwotnych planów pozostał tylko kolor Auto miało być zakupione w DE, tymczasem zbieg okoliczności sprawił, że udało się kupić w polskim salonie. Niestety, marzeń nie spełniłem do końca, bo silnik jest podstawowy. Mimo to, frajdy co niemiara. Łapię się na tym, że zaczynam podziwiać fajne auto na parkingu po czym reflektuję się, że to moje

W załączeniu kilka fotek. Uprzedzając ewentualne pytania, tapicerka nie jest czerwona tylko śliwkowa. Modów żadnych nie przeprowadzałem, poza dokupieniem kilku akcesoriów (belki dachowe pod box na zimę, mata gumowa do bagażnika). Brakuje mi kierownicy multifunkcyjnej, nawigacji, tempomatu (choć tutaj jeszcze się waham). Z rzeczy aktualnych - szukam dobrych zimówek wraz z felgami. Przeglądam odpowiedni wątki i pewnie niedługo coś mi się wykrystalizuje.

Czy na forum są koledzy z Wrocławia i czy koledzy organizują czasami jakieś spotkania?

--> Jak wklejać zdjęcia w posty?