Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

Wątek: AUDI TT dla początkującego

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Pamiętam, jak stałem na światłach gdy był deszcz albo po deszczu. Startowanie z procedury, powiedzmy z 4000 - 5000 obrotów i 1 biegu. Na FWD masz 70 na liczniku i auto w miejscu stoi, koła buksują i taka to robota. W Quattro w takich warunkach furka wystrzeliwuje jak z procy . Tak samo nie boję się już szybciej wchodzić w zakręty, bo mi dupy nie wozi po jezdni. W zimie jeszcze nie jeździłem, ale doczekać sie nie mogę. Koniec z zakopywaniem się przy wyjazdach na działeczkę pod miastem, z podjazdem pod górkę w śniegu itp. Jak dla mnie to super wygoda. Na dodatek przy niskich kosztach można w 1.8 225hp podnieśc moc bo seryjnie jest tam montowana większa turbina. Jeden wydech gust jak gust. Miałem i na zlotach auto z tym jednym wydechem wyglądało ubogo pośród kolegów z dwoma. Mi się nie podobało i nie mogłem zdzierżyć tego jednego wydechu.


    Nikt tu nie chce nikogo na siłę uszcześliwiać, ani przekonywać. Są jednak pewne standardy i nie da się ich przeskoczyć. Mówienie że "ośka" jest lepsza mija się z celem i przemawia za tym wiele rzeczy. Jak ktoś ma ośkę to spoko, ten sam model auta, wszyscy kochamy to autko i to nas tu sprowadziło. Trzymajmy się jednak faktów, a nie gustów. Bo, że auto się nam podoba z zewnątrz to rzecz gustu, ale jego właściwości jezdne i możliwości to już fakty.

    Co do klimy, ja np mam ją włączoną zawsze i wszędzie cały rok, nigdy nie wyłaczam. Panowie zapraszam na zlot do Broku na początku października, spotakmy się pogadamy, pojeździmy, pooglądamy co i jak. Po co to w teorii się wykłócać ))))))))
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 09-09-2014 o 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •