Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 167

Wątek: TTaka red Q mk1

  1. #91

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    parowka gotowa





    19\G/48

  2. #92
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Naprawdę ładnie na tych kółkach siedzi

  3. #93

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    dzieki Burton wiadomo fotki nie oddaja calego uroku , w rzeczywistosci jest super nie do konca bylem przekonany ale jak zalozylem to juz banan byl na mordce , w piatek montaz parowki i dalsze ogarnianie silnika,czas go w koncu umyc no i jak czas pozwoli to woskowanie bo https://www.facebook.com/Dubshed sie zbliza dobra impra wiec trzeba sie przygotowac dyfuzor juz zalozony i z niego jestem tez super zadowolony .... zdecydowalem ze nie bede zakladal dokladki spoilera narazie musze sie do niej przekonac jakos bardziej mnie odpycha cala ta magia z zakladaniem , a nie dam komus do zrobienia bo takiego tubylca tu brak a sam nie mam zdolnosci takich ...chyba ze mnie przekonacie

  4. #94
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    mysle ze po montazu swojej dokladki i doklafnym opisie przekonan Cie, ze to nie takie straszne tt wyglada coraz lepiej

  5. #95
    Awatar Burton
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    78
    Ja też uważam, że dokładka by do niego pasowała Czerwony z czarnymi bajerami robi robotę. Powodzenia w dalszych pracach!

  6. #96
    Awatar przemeks
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    -----
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez rademenes Zobacz posta
    zdecydowalem ze nie bede zakladal dokladki spoilera narazie musze sie do niej przekonac jakos bardziej mnie odpycha cala ta magia z zakladaniem , a nie dam komus do zrobienia bo takiego tubylca tu brak a sam nie mam zdolnosci takich ...chyba ze mnie przekonacie
    Ja dałem radę i wygląda prosto i szczeliny są równe - także dasz radę patrząc po rzeczach jakie robisz przy aucie

  7. #97

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    dzieki panowie za komentarze mysle ze wszystko idzie zgodnie z planem ..... mam nadzieje ze zobacze tt z dokladka na zywo i obczaje temat bo jeszcze na wyspie nie spotkalem a chyba nie bede pierwszy haha


    19\G/48

  8. #98

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    dzisiaj dzien bardzo udany wosk nalozony auto wypastowane az czlowiek z bananem jezdzi
    do tego mod do wygladu czyli podwojne swiatla stopu wedlug http://www.wak-tt.com/mods/doublebli...leblights2.htm
    no i parowka zalozona














    19\G/48

  9. #99

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587
    kolejny update tylne gumy amortyzatorow wylecialy bo juz nic nie zostalo, do tego podkladka sprezyny pozwolila mi ugrac centymetr i w koncu tyl wyglada jak powinien .... przod jeszcze pojdzie nizej i bede w pelni zadowolony.Olej w skrzyni tez do wymiany zdecydowalem sie na fuchs-a









    ...


    19\G/48

  10. #100
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Gleba klasa I wysokościowo w miarę bezpiecznie

  11. #101
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Rademens widzę wgniotke małą na drzwiach i progu kolor mi sie podoba, a takze kolejne mody hmmmm to jest bezpieczna gleba ?

  12. #102
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Rademens widzę wgniotke małą na drzwiach i progu kolor mi sie podoba, a takze kolejne mody hmmmm to jest bezpieczna gleba ?
    Jasne że tak Można zapier*alać

  13. #103

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587

    TTaka red Q mk1

    pany wgniotki sa niestety przez zazdrosc ludzka .... rysa na drzwiach straszna wgniotki od wozkow sklepowych ale wszystko do ogarniecia dzieki za komentarze .... gleba jeszcze w dol tutaj gdzie mieszkam nie ma zlych drog wiec jest ok .... powiem ze jest mega przyjemnosc na dobrej drodze wiadomo ... w pl chyba bym sie nie odwazyl .... dzisiaj zmienilem olej w skrzyni .... nie bylo zadnych objawow zlej pracy tylko profilaktycznie ....

    jeżyk jednak byl duzy, caly magnez w opilkach ...







    do tego planuje podniesc moc wiec akurat okazja sie trafila i kupilem 14 litrow swiezutkiego motula z francji kolega wygral jako nagrode i puscil mi po mega dobrej cenie wiec zobaczymy jak na tym bedzie sie jezdzic ....



    ...


    19\G/48

  14. #104

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    IE
    Pojemność
    1.8T
    KM
    00
    Rocznik
    03
    Kolor
    brilliant
    Posty
    587

    TTaka red Q mk1

    kolejny update niestety z wlasnej glupoty rozwalilem tylna lampe ale juz zamowiona do tego zderzak do malowania .... na fotkach wyglada gorzej po umyciu rysy i zadrapania sa mniejsze ale caly zderzak do malowania
    ... nastepnie tip forge zolozony i przy okazji wyciek z pokrywy zaworow sie znalazl..... zostanie wymieniona uszczelka i pokrywa ktora idzie w kolor niebieski a kolektor w chrom
    zawieszenie jest juz ustawione tak jak chcialem ..... mam nadzieje ze prezentuje sie dobrze ja jestem zadowolony
    dzieki Pawlowi adaptery zakupione tarcze febi na tyl na przod ate klicki ceramiczne narazie bo tarcze jest ok ale napewno zmienie na przodzie na ate jestem mega z nich zadowolony i uzywalem w e46 2.8 i e34 V8 naprawde polecam ....





















    19\G/48

  15. #105
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    teraz czas pomalować pokrywę bo mocno nie pasuje do reszty:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •