Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 72

Wątek: Summer Cars Party 6/7 września 2014

  1. #31
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    1. Ja proponuje Sobotę - to będzie moje 3 SCP i w poprzednim roku było więcej atrakcji niż w Niedzielę.
    2. Bilety dla klubowiczów i tak będziemy mieć 2-dniowe (bo tylko takie są), więc dla chętnych integra 2-dniowa
    3. Nadal czekam na potwierdzenie rejestracji klubu, także spokojnie wszystko pod kontrolą!!

  2. #32
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    1/4 mili była i zapewne będzie w sobote. Jak z biletami ? sami zamawiamy czy jedna osoba ?

  3. #33
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    Kto chętny na bilety klubowe proszę o wpłatę na konto:
    11 1140 2004 0000 3802 3791 9918
    Adrian Jaskólski

    Kierowca: 25zł
    Pasażer: 20zł

    i wysłanie potwierdzenia wpłaty na "adrian.jaskolski [at] o2.pl"
    Tytuł: "SCP 2014 - Login z KlubTT.pl - Ilość biletów"

    OSTATECZNA DATA WPŁATY ZA BILETY: 24 SIERPIEŃ (tego też dnia przelewam kasę do organizatorki SCP)


    Bilety odbiorę osobiście i rozdam przed imprezą np. na parkingu z Lidla tak jak to było w zeszłym roku!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam,

    Wybaczcie nasze opóźnienie w zatwierdzaniu Waszych zgłoszeń – już jesteśmy!

    Najważniejsze informacje postaram się zestawić w jednym mailu, żeby nie tworzyć niepotrzebnego spamu

    Rezerwacja dotarła, sektor jest zarezerwowany na ilość zgłoszeń które wpisaliście w formularzu.
    àw przypadku konieczności zmiany ilości poproszę o informację smsem, mailem lub na fb (prosiłabym o treść typu: Nazwa Klubu, Kto zgłasza, Nowa ilość samochodów lub pieszych).
    Wszystkie zmiany akceptuje do końca miesiąca. nim zaczniemy taśmować lotnisko

    BILETY I ICH ODBIÓR
    Ważne! Bilety Klubowe nie są dostępne dla wszystkich kupujących.
    Po zatwierdzeniu ilości prosiłabym o wykupienie zamówień, zgodnie z cennikiem biletów klubowych, który udało mi się dla Was zachować z zeszłego roku:
    Załącznik 7039

    BILETY_003.png
    Bilety klubowe są z przeznaczeniem na 2 dni! Zarówno kierowca jak i pasażer (to na prawdę promocyjna cena, w porównaniu z innymi imprezami)
    Możliwości są dwie (jak co roku):
    1. Osobiście, po ustaleniu ze mną co i jak i gdzie Wam pasuje
    2. Drogą pocztową – czyli do przelanych pieniążków doliczamy 8 zł (na wysyłkę biletów pocztą listem poleconym)


    NOCOWANIE NA LOTNISKU
    - jako, ze utworzona strefa noclegowa w zeszłym roku dla Was nie przyjęła się, proponuje zostać na noc w swoich samochodach (w swojej strefie klubowej)
    lub rozbić namiot w strefie klubowej. Warunek postawienia namiotu jest jeden – namiot musi zniknąć do godziny 9:00 rano w niedzielę (nie może być częścią sektora, sektor musi zawierać tylko samochody i Was
    - po godzinie 22:30 w sobotę, kiedy lotnisko opuszczą osoby nie zainteresowane pozostaniem na noc od każdej osoby chcącej zostać na terenie lotniska zostanie pobrana symboliczna opłata 5zł*
    * opłata jest na dodatkowe opłacenie większej ilości ochrony muszącej pozostać na terenie lotniska w celu pilnowania sektorów i porządku w godzinach nocnych.
    Myślimy również nad tym, aby na tyłach każdego sektora mogło powstać mini miasteczko namiotowe, w którym będziecie mogli się rozbić w niedalekiej odległości od samochodów (OSOBNA INFORMACJA POJAWI SIĘ NA NASZYM FACEBOOKU)


    REJESTRACJE KLUBÓW
    - kluby można rejestrować do 20 sierpnia.


    WPŁATY I UREGULAOWANIA ZA BILETY
    - prosiłabym żeby wpłat za bilety nie trzymać do samego końca czasu, bo z doświadczenia wiem, że będzie gorąco na sam koniec miesiąca. (jaki ładny rym mi wyszedł |)
    UMÓWMY SIĘ NA OSTATECZNĄ DATĘ WPŁAT ZA BILETY: 25 SIERPIEŃ.
    Indywidualne odbiory biletów z wymianą od razu na bilety – ustalacie ze mną i widzimy się na mieście lub w biurze SCP J


    Podaje dane do przelewu:
    Citi Handlowy
    Nr konta: 95 1030 0019 0109 8530 0039 3397

    W tytule proszę wpisać: Summer Cars Party / Nazwa klubu / ILOŚĆ kierowców, ILOŚĆ pieszych



    GRIL NA TERENIE IMPREZY MASOWEJ
    - zgodnie z ustawą o imprezach masowych nie można rozpalać prywatnego grilla na imprezie masowej.
    ALE: w godzinach wieczornych, po zakończeniu imprezy nie powinno być przeszkód jeśli nie będzie każdy rozpalał swojego grilla, a np. 1 grill na sektor.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dla jasności - osoby które zakupiły bilety to:
    1. Wysoczan (kierowca + pasażer)
    2. Vik88 (kierowca + pasażer)
    3. Haszczu (kierowca + pasażer)
    4. Mumin (kierowca + pasażer)
    5. LeoAmar (kierowca + pasażer)

    Lista zamknięta - jutro jadę odebrać bilety.
    Ostatnio edytowane przez Adikoos ; 25-08-2014 o 15:24

  4. #34
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Niestety prawie polowa ze wstepnej listy odpadla... Ale to nieistotne, wazne, ze ponad polowa jedzie i bedzie dobra zabawa . Adikoos, rozumiem, ze siebie na liscie pominales, ale tez bilet masz.
    A kiedy odbywaja sie zgloszenia do organizowanych konkursow?
    ----
    Pozdrawiam.

  5. #35
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    Niestety nie miałem czasu by skorzystać z oferty Adikoosa. Ja też na pewno będę.
    Z tego co pamiętam zgłoszenia odbywają się w sobote rano czyli w dniu imprezy. Ale Adikoos może ci o to dopytać organizatorki. Napewno by wystartować potrzeba NNW inaczej nie dopuszczą

  6. #36
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Niestety prawie polowa ze wstepnej listy odpadla... Ale to nieistotne, wazne, ze ponad polowa jedzie i bedzie dobra zabawa . Adikoos, rozumiem, ze siebie na liscie pominales, ale tez bilet masz.
    A kiedy odbywaja sie zgloszenia do organizowanych konkursow?
    Tak ja jestem obecny na SCP - zgłoszenia do konkursów odbywają się już w dniu imprezy.

    @LeoAmar - jeśli chcesz to wyślij mi kasę i potwierdzenie na maila - bo prawdopodobnie dzisiaj po południu będę odbierał bilety (wczoraj napisałem maila do organizatorki - jeszcze nie odpisała - więc masz czas)

  7. #37
    Awatar Vik88
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    231
    To pytanie z innej beczki...
    Kto planuje nocować na terenie imprezy i jakie atrakcje planujemy po zamknięciu bram?

  8. #38

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    346
    Myślałem ze bedzie nas wiecej...
    No nic. Ważne ze wgl sie ktos zdecydowal
    Do zobaczenia 6.09!

  9. #39
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    LeoAmar, im wiecej nas bedzie, tym lepiej - liczymy, zatem, na Twoja obecnosc . Rozumiem, ze piszesz o jakims dodatkowym ubezpieczeniu na tego typu imprezy? Skorp pelen pakiet ubezpieczenia auta (OC, AC, NNW i inne dodatki) nie wystarcza, to jakie kryteria musi spelniac to ubezpieczenie, bo bede musial je wykupic?

    Vik88, ja bede na cala sobote. Na noc raczej nie zostaje. W niedziele tez raczej odpadam z racji uroczystosci rodzinnych.

    Adikoos, jezeli moglbym Cie prosic, to podaj swoj numer telefonu (na PW albo w temacie, jak wolisz) - latwiej bedzie sie zgadac i podopinac wszystko.
    ----
    Pozdrawiam.

  10. #40
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    @Wysoczyn - tel na PW

    Z tego co pamiętam do startu w konkursach potrzebne jest OC + NWW.

    Co do miejsca i czasu spotkania to poczekajmy do momentu otrzymania przez kluby mapki SCP 2014 - wówczas będziemy znać czas otwarcia bram.

  11. #41
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    dokładnie tak OC +NNW piszę ponieważ nie wszyscy mają tą opcje wykupioną. Jeśli chcesz startować na ćwiartkę to polecam zapisać się zaraz po otwarciu bram bo później robi się młyn... no i przede wszystkim przemyśleć to :P bo ten tor ...... a raczej pas startowy pamiętający Hitlera pozostawia naprawde wiele do życzenia. W szczególności można sobie pożyczyć nowego zawieszenia w ramach wzięcia udziału w próbach

  12. #42
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    OK, dzieki. To spoko, takie ubezpieczenie mam . Slyszalem, ze tor nie jest zbyt rowny, a wlasciwie, ze jest bardzo nierowny, a w miejscu gdzie sie hamuje, jedzie sie z gorki... Sprobowac zawsze mozna, najwyzej czas nie bedzie zbyt dobry. A zawieszenie... hm, chyba da rade, jezeli chodzi o trwalosc. Bardziej boje sie, ze beda problemy z trakcja na takim torze (jak jest chlodniej, to na idealnej nawierzchni od zera do stu nie moge jej zlapac - oczywiscie problemem sa tylko opony, wiec podczas przyszlego sezonu problem ten bedzie zazegnany).

    A jak Wy? Ktos z klubu chcialby sie zapisac tez na cwiartke? Tak w grupie razniej :P.
    ----
    Pozdrawiam.

  13. #43
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    Ja muszę zobaczyć jak teraz płyta lotniska wygląda, jeśli nic nie poprawili to ja odpadam na 1/4 - szkoda auta

  14. #44
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Jak bedziesz, to moglbys jakies fotki zrobic? W takim razie tez z checia to najpierw zobacze, skoro jest okazja.
    ----
    Pozdrawiam.

  15. #45
    Awatar Adikoos
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    Bileciki zakupione
    Załącznik 7088

    @Wysoczan - Lotnisko jest na co dzień zamknięte, więc nie można nic zobaczyć.

Podobne wątki

  1. 28/05/2016 Summer Cars Party BEST OF THE BEST
    Przez scpscp w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-04-2016, 14:50
  2. Summer Cars Party (7-8 września) Kto się wybiera?
    Przez Fiozo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 15:05
  3. Summer Cars Party 2011 Katowice 24 Września
    Przez LeoAmar w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 13:12
  4. Dotz Summer Cars Party 2010
    Przez Malina w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 09:56
  5. Summer Cars Party - Katowice 26.09 - mamy rezerwację
    Przez !Tommy w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 09:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •