Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
No cóż... ryba psuje się od głowy... i faktycznie "Wartość człowieka można poznać po jego zachowaniu i sposobie bycia a nie po randze." Dopóki będzie tak, jak napisałeś że ekipa kilku osób będzie się panoszyć, to forum nie będzie "forum użytkowników TT". Ja vipa dostałem bez pytania/uprzedzenia i cieszę się, że poprosiłem o jego zabranie, gdy się zorientowałem w tutejszych układach.

Chcąc robić porządki, które byłyby szanowane przez ogół należałoby określić kryteria wyboru administratorów i vipów (moderatorów też, ale to rola urzędnicza, nie ranga). Ewentualnie powinno się odbyć głosowanie na adminów i moderatorów, bo w demokracji to obywatele wybierają swoich reprezentantów i urzędników, a nie członkowie rodziny królewskiej rządzą ludem.

Nie byłem tu jeszcze zarejestrowany gdy tworzone były pierwsze konta Admin i Moderator, być może wtedy był to wybór demokratyczny. Ale już "za moich czasów" Jaqob otrzymał ststus Admina z powodów technicznych, by mógł wykonywać odpowiednie prace na serwerze. Tymczasem teraz kasuje posty, wątki, daje i odbiera Vipy i jak tu widać reprezentuje dwór...

Nie oceniam tego, to forum nie jest demokracją, dobrze więc, że już wiosna i można wyłączyć komputer
Zapewniam Cię, że bardzo chętnie wróciłbym do roli zwykłego usera bo od początku jestem tutaj z racji pasji do TT a bycie adminem ma więcej minusów niż plusów. Nieee, ma nawet same minusy i w sumie podziwiam Arttura, że tyle lat wytrzymał jako admin.