Pokaż wyniki od 1 do 15 z 213

Wątek: Wilczyca - jej czarna TT

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657

    Wilczyca - jej czarna TT

    Zaczęło się od marzeń...
    Moja TT wyjechała z fabryki, jak miałam 9 lat. Wiedziałam, że muszę kiedyś mieć to auto, dlatego w swoim dziecinnym pamiętniku wkleiłam jej zdjęcie, na ostatniej stronie, z podpisem "mój wymarzony samochód". Pamiętnik wypełniłam zapiskami do końca, zamknęłam go i schowałam na dnie szafy. Po wielu latach znów otworzyłam i jakże wielka była moja radość, gdy autko marzeń, stało już wtedy pod moim domem.


    Moja TT pojawiła się we włoskim salonie w 1999 roku, z lakierem barwy czarny brylant.
    Pod maską mruczał silnik APX o mocy 225 koni, z 6 biegową skrzynią i napędem quattro.

    Załącznik 5282

    Załącznik 5286

    Czarną TT kupiłam w Polsce, w marcu 2011 roku. Długo szukałam właściwego egzemplarza, aż TT właściwie sama się dla mnie znalazła. Nie zwracałam uwagi na kolor przy zakupie, a i tak trafił się ten, który najbardziej mi się podobał.

    Razem jesteśmy już parę dobrych lat, znamy się na wylot. To właśnie dzięki TT, zaczęłam prawdziwą przygodę z motoryzacją i to właśnie dzięki niej, trafiłam tu na forum, potem zaczęłam interesować się wszystkimi podzespołami tych pięknych maszyn. Trochę już wiem o nich, ale jeszcze dużo muszę się uczyć Dzięki TT poznałam także mnóstwo ciekawych ludzi. Można rzec, że bardzo wiele zawdzięczam temu niepozornemu autkowi.

    Moja TT jest pełną serią i raczej zależy mi, żeby ją przy tym utrzymać.

    Załącznik 5287

    W lecie śmigam na nowych 17 calowych felgach MOMO, model Win2, który sama jej wybrałam:

    Załącznik 5284

    Na zimę zakładam oryginalne felgi, czyli standardowe sześcioramienne siedemnastki.

    Załącznik 5285

    Oponki zarówno na lato jak i zimę wybrałam z firmy Firestone.


    Z dotychczasowych modyfikacji, nie licząc oczywiście wszelkich napraw i działań, które przyczyniały się do przywrócenia TT stanu idealnej sprawności,

    dorzuciłam od siebie blendę tylną od r32:

    Załącznik 5288

    i niedawno dostałam wskaźnik doładowania Auto Gauge, więc pojawił się w nawiewie, o tu:

    Załącznik 5289




    Moja TT jest spełnieniem marzenia, więc jak tu ją nie kochać?!!!

    Załącznik 5290

    Załącznik 5291

    Załącznik 5292
    Ostatnio edytowane przez Wilczyca ; 25-01-2014 o 12:43

Podobne wątki

  1. Czarna TT kod koloru
    Przez motoluka w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 17:20
  2. czarna wariatka ;)
    Przez r1val w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 18:49
  3. Czarna besTTia
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 19:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •