Pokaż wyniki od 31 do 44 z 44

Wątek: 4mario Roadster:D Q..:D super wrażenie....

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264

    4mario Roadster:D Q..:D super wrażenie....

    Pojeździłem swoim wozem... Wrażenia z I dnia super. Moc(225) wystarczająca... Trakcja znakomita( trochę w dużych stołecznych koleinkach wozi, ale to norma). Po wstępnym zapoznaniu się z autem(znalezieniem odpowiedniej pozycji) próbowałem poslajdować na mokrych ulicach. Jestem pod wrażeniem!!. (Mój wóz nie ma esp) Dobrze, nawet bardzo dobrze wyczuwalny moment utraty przyczepności(zacząłem delikatnie, stopniowo zwiększając próg mocy), udało się.... Za 6 razem... To dobrze świadczy o zawieszeniu i przeniesieniu mocy P-T. A śmigałem na oponkach letnich!!
    Temperatura + 1,5....
    Towarzyszyła mi muza z fabrycznego radia(bose) i było baaaardzo przyjemnie.(a propos, nie mam zmieniarki, bo rolka wysuwu magazynka się połamała. Może ktoś ma zepsutą elektronicznie... to ja chętnie)
    Temat spalania.... Hmmmm. no wyszło przeciętnie 14 ale nie żałowałem, turbo miało co robić...przesiadłem się z wozu na ON i musiałem się troszkę oswoić z obrotami, coś mi nie pasowało na słuch... 4000 i dopiero zaczyna się zabawa
    Krótkie spięcie na ulicy z Maseratti(starszy model roadstera), nie wiem czy odpuścił... ale byłem pierwszy na następnych... I to pewne dochamowanie przed skrętem w prawo, redukcja i ogień na wyyyyjsciuuuu. FAJNIE!!
    Ogólnie 10/10
    Pozdrawiam....
    TT maniaków
    Ostatnio edytowane przez 4mario ; 17-12-2013 o 15:00 Powód: Chciałem zdięcia dodać, ale przekraczają "limit"?

Podobne wątki

  1. autko w super stanie
    Przez psr2 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 15:05
  2. Lekkie luzy czy to tylko wrazenie?
    Przez Karr w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 11:55

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •