Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71

Wątek: Męskie sprawy

  1. #61

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    86
    Ja troszkę nie rozumiem tego mitu wyjątkowości i odwracania się za TTkami. Owszem mamy ładne i nietuzinkowe auta, ale bez przesady. Nie wynośmy się ponad poziom, którego nie osiągamy Założę się, że połowa tego odwracania się to zbiegi okoliczności bo ktoś akurat coś krzyknął, a my zagłuszeni dźwiękiem stożka, podjarani, że ludzie na nas patrzą. Przyznam nawet, że częściej ktoś się obejrzy jak jadę swoją poczciwą S6 C5 niż TT..ale to pewnie dlatego, że V8 bulgocze

  2. #62
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Problem w tym, że to nie jest żaden mit, fakt faktem część ludzi zwraca uwagę i nie da się tego ukryć, ale też bez przesady z reguły pozytywnie reagują o dziwo starsi ludzie i oczywiście dzieci, zależy to w dużej mierze też od koloru auta. Jak ktoś ma TT w jaskrawych kolorach to wiadomo, że będzie się to bardziej rzucało w oczy, wśród szarej rzeczywistości

  3. #63
    Awatar radektg
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    granat
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez 4mario Zobacz posta
    Jasne... i Dacie Logan

    A tak poważnie. Myśląc o modelu na przetrzymanie do czasów Jounga... trzeba szukać wersji, które wyszły w małej ilości egzemplarzy i z możliwie małym przebiegiem. A tu $$$... albo dużo szczęścia
    Kupiłem auto w krótkiej serii ( pisze tu o moim MB) i z pełnym pakietem. Mam zamiar cieszyć się jazdą, a nie patrzeniem na nie ( to nie Van Gogh). Oczywiście utrzymanie we wzorowym stanie technicznym i wizualnym nie zaszkodzi

    Aaa... i jeszcze w temacie... Najbardziej męski jest V8... albo 300+ a najlepiej to i to
    Żaden szanujący się gej nie wejdzie do dacii ale do v8 300+ już tak

    A ci co mają najbardziej, powiedzmy męskie zawody, a nie pracownicy biurowi to wybierają dacie, lanosy i teraz już tanie to pasaty i golfy
    wystarczy podjechać pod parking kopalni lub huty jakiejś nic innego nie stoi

  4. #64
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez smola Zobacz posta
    Ja troszkę nie rozumiem tego mitu wyjątkowości i odwracania się za TTkami. Owszem mamy ładne i nietuzinkowe auta, ale bez przesady. Nie wynośmy się ponad poziom, którego nie osiągamy Założę się, że połowa tego odwracania się to zbiegi okoliczności bo ktoś akurat coś krzyknął, a my zagłuszeni dźwiękiem stożka, podjarani, że ludzie na nas patrzą. Przyznam nawet, że częściej ktoś się obejrzy jak jadę swoją poczciwą S6 C5 niż TT..ale to pewnie dlatego, że V8 bulgocze
    TT a TT to też różnica. Za moją byłą MK2 często się ludzie rozglądali i wcale nie mieszkam na małej wsi Teraz już nie mam takiej fajnej TT a ludzie nadal się przyglądają tyle, że chyba bardziej zawistnie często.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #65
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez radektg Zobacz posta
    A ci co mają najbardziej, powiedzmy męskie zawody, a nie pracownicy biurowi to wybierają dacie, lanosy i teraz już tanie to pasaty i golfy
    wystarczy podjechać pod parking kopalni lub huty jakiejś nic innego nie stoi
    2/3 lata temu, kopalnie ,,Bolesław Śmiały", ,,Budryk" i ,,Krupiński". Rasowy górnik pracujący ciężko pod ziemią jeździł do pracy AUDI S8, AUDI TT 8J, AUDI A8 V8 TDI i MB SL 500.
    Można?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #66

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    2/3 lata temu, kopalnie ,,Bolesław Śmiały", ,,Budryk" i ,,Krupiński". Rasowy górnik pracujący ciężko pod ziemią jeździł do pracy AUDI S8, AUDI TT 8J, AUDI A8 V8 TDI i MB SL 500.
    Można?
    Fury o których wspomniał elmacho docierają teraz rolnicy - nie ci 5-10 hektarowcy ale więksi. Potrafią zaskoczyć nawet czymś ze stajni Porsche bo o Q7 nie ma tu co wspominać te w mojej okolicy pojawiają się lawinowo w różnych wersjach i stanie . Znakomita część tych aut pojawia się na zasadzie "co sąsiad ma to ja nie mogę" "leasing dali to co miąłem nie brać".
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #67
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Polska w ruinie, jak tu żyć
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #68
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    I tacy młodzi ludzie jak ja nie wiedzą jak żyć ;(

  9. #69
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    TT a TT to też różnica. Za moją byłą MK2 często się ludzie rozglądali i wcale nie mieszkam na małej wsi Teraz już nie mam takiej fajnej TT a ludzie nadal się przyglądają tyle, że chyba bardziej zawistnie często.
    Nie powiem, ale Przemku Twoja TT dobrze wyglądała, mam się teraz na kim wzorować w przypadku TT a co do pandy, to jednak trochę tego po Łodzi jeździ...ostatnio jakoś często zacząłem przeglądać caymanny i boxstery, więc kto wie, może kiedyś ....Ludziom dużo nie brakuje, wystarczy że zobaczą, coś świecącego to zaczynają zachowywać się jak sroki ;D

  10. #70
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    2/3 lata temu, kopalnie ,,Bolesław Śmiały", ,,Budryk" i ,,Krupiński". Rasowy górnik pracujący ciężko pod ziemią jeździł do pracy AUDI S8, AUDI TT 8J, AUDI A8 V8 TDI i MB SL 500.
    Można?
    Kaj tam on ciężko pracował...

  11. #71
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Kaj tam on ciężko pracował...
    Raz się spało, raz się zap.......ło.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. Sprawy kupna auta - proszę zaglądnąć
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-08-2007, 22:48
  2. Rozne sprawy
    Przez Pawel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2006, 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •