Strona 22 z 28 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 330 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

  1. #316
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ejj, chyba trochę źle został odebrany przekaz mojego umieszczenia filmu z Nismo, bo nie miałem zamiaru stawiać się na piedestał szybkości.
    Chciałem filmem nawiązać do tego co napisałem o tym, że możesz kupić fajne auto za 200 złotych monet, a możesz też kupić coś tańszego (patrz: TT) i mieć objeżdżatora bardzo drogich fur.

    Moja TT nie jest najszybsza na świecie, broń Boże! Ale tej pomarańczowej TT udało się objechać w zeszłym roku kilka zacnych furek : GT-R 720hp HKS (minimalnie wolniejszy od TT) , BMW M6 Competition Edition 2016r 670hp, GT-R 620hp Stage1 ciut szybszy od Nismo. (tak mam filmy)

    GTR 600hp jest dużo wolniejszy od TT620hp, bo GTR to ciężki kloc i skrzynia dwusprzęgłowa już mu tak nie pomaga jak w TT masz DQ500 po sofcie.
    Nismo jechał tak jak GT-R 620hp, a nawet był ciut wolniejszy z tego względu, że to jest auto torowe na zakręty i wbrew pozorom jest trochę cięższy od seryjnego GT-R'a na prostej, ale nie na zakrętach.
    Nismo miało serię 600hp, nie było tam niedomagań.

    Jeżeli Stan miał faktycznie 600hp, to od razu mówię, że nie miałby absolutnie żadnych szans.
    Na Pomarańczę jest potrzebny GT-R o mocy 720-800hp

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Pamiętam, że był filmik pomarańczy, jak objeżdża 900 czy 1000KM RS6.

    Były dwa filmy z RS6 Sportmile 950hp, na jednym cały czas odchodził do tyłu, na drugim po 400metrach mnie dogonił i przegonił.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Swoją drogą - niedługo powinna się pojawić szybsza TT od mojej z mocą 730hp wczoraj rozmawiałem z jej właścicielem przez 1h przez telefon. Także szykuje się najszybsza TT w PL!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Michał, a może może jakiś film jak Cię coś objeżdża?


    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Michał wie, kiedy powiedzieć pass.
    Oczywiście Piotrek, nie będę ścigać się z autem które jest zbudowane na 1-2 przejazdy, a podejmuje wyzwanie z autami które jeżdżą na codzień a nie na jeden przejazd, żeby zrobić rekord.
    Druga sprawa często podejmuje rękawicę z autami które nie mają strat na napędach z racji tył napędu gdzie wyścig zaczyna się od 120-140km/h, a mają więcej mocy odemnie - spróbuj zrobić odwrotnie, zaproponuj ośce wyścig z LC od zera! Hłehłehłe. Także, nie ma że sobie wybieram, żeby być wybielony i wyjść na swoje - ale wiem, że co poniektórzy tak myślą. Jak to mówią, każdy ocenia swoją miarą hehe.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 02-03-2017 o 14:07

  2. #317

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Swoją drogą - niedługo powinna się pojawić szybsza TT od mojej z mocą 730hp wczoraj rozmawiałem z jej właścicielem przez 1h przez telefon. Także szykuje się najszybsza TT w PL!
    Ta budowana pod Poznaniem czy jeszcze jakaś inna?

  3. #318
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Ta budowana pod Poznaniem czy jeszcze jakaś inna?
    Nie, to będzie projekt Compsportowy

  4. #319
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Przypomnę, że powoli buduje się nasz klubowy projekt 3.2 T 1000KM. Więc nie szukajmy u innych, tylko zacznijmy od siebie. To będzie dopiero bestia

  5. #320
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Nie, to będzie projekt Compsportowy
    To tajemnica poliszynela więc cicho szaaaa.... hehe
    Szczerze to myślałem że Twój stejdż tam trafi.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 02-03-2017 o 14:24
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #321
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    To tajemnica poliszynela więc cicho szaaaa.... hehe
    hehe Ty już wiesz hehe
    Na razie nic nie wieszczę więcej, bo nic pewnego jeszcze.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Więc nie szukajmy u innych, tylko zacznijmy od siebie.

    Piotruś, ale to nasz klubowicz

  7. #322
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Przypomnę, że powoli buduje się nasz klubowy projekt 3.2 T 1000KM. Więc nie szukajmy u innych, tylko zacznijmy od siebie. To będzie dopiero bestia
    Znając ambicję właściciela pójdzie po bandzie, widziałem zacne graty, ale to się zejdzie jeszcze długo.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #323
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Czas leczy rany

    Podoba mi się celowanie w 1000. Będzie ładnie brzmiało - Kilo koni Ile masz pod maska? Kilo jak to uprości tłumaczenie...

  9. #324
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak dla mnie vrt z taką mocą to wydumka, nie nadaje się do jazdy na codzień i będzie mega awaryjna, śmiać mi się chcę z tych nie awaryjnych projektów, dwa lata i zero awarii, pytam ile zrobiłeś, no tak ok 500km.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #325
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Moim skromnym zdaniem najpierw trzeba zbudować projekt i pokazać ile faktycznie wyszło (niezależnie o którym projekcie mówimy ) a później dopiero porównywać z innymi.
    A po drugie, nie wiem czy pamiętacie ale mamy taki temat jak ''Big Turbo i tuning mechaniczny -luźne dyskusje''
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...972#post162972
    Wiele ciekawych tematów i dyskusji które tutaj zostały poruszone można by spokojnie tam prowadzić bez robienia dużego OT w temacie Michała.
    Wiem że Michałowi to nie przeszkadza więc i ja w tym wypadku luźno podchodzę nie mniej jednak pamiętajmy żeby nie przesadzać.










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #326
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Ejj, chyba trochę źle został odebrany przekaz mojego umieszczenia filmu z Nismo, bo nie miałem zamiaru stawiać się na piedestał szybkości.
    Chciałem filmem nawiązać do tego co napisałem o tym, że możesz kupić fajne auto za 200 złotych monet, a możesz też kupić coś tańszego (patrz: TT) i mieć objeżdżatora bardzo drogich fur.

    Moja TT nie jest najszybsza na świecie, broń Boże! Ale tej pomarańczowej TT udało się objechać w zeszłym roku kilka zacnych furek : GT-R 720hp HKS (minimalnie wolniejszy od TT) , BMW M6 Competition Edition 2016r 670hp, GT-R 620hp Stage1 ciut szybszy od Nismo. (tak mam filmy)

    GTR 600hp jest dużo wolniejszy od TT620hp, bo GTR to ciężki kloc i skrzynia dwusprzęgłowa już mu tak nie pomaga jak w TT masz DQ500 po sofcie.
    Nismo jechał tak jak GT-R 620hp, a nawet był ciut wolniejszy z tego względu, że to jest auto torowe na zakręty i wbrew pozorom jest trochę cięższy od seryjnego GT-R'a na prostej, ale nie na zakrętach.
    Nismo miało serię 600hp, nie było tam niedomagań.

    Jeżeli Stan miał faktycznie 600hp, to od razu mówię, że nie miałby absolutnie żadnych szans.
    Na Pomarańczę jest potrzebny GT-R o mocy 720-800hp

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -




    Były dwa filmy z RS6 Sportmile 950hp, na jednym cały czas odchodził do tyłu, na drugim po 400metrach mnie dogonił i przegonił.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Swoją drogą - niedługo powinna się pojawić szybsza TT od mojej z mocą 730hp wczoraj rozmawiałem z jej właścicielem przez 1h przez telefon. Także szykuje się najszybsza TT w PL!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Oczywiście Piotrek, nie będę ścigać się z autem które jest zbudowane na 1-2 przejazdy, a podejmuje wyzwanie z autami które jeżdżą na codzień a nie na jeden przejazd, żeby zrobić rekord.
    Druga sprawa często podejmuje rękawicę z autami które nie mają strat na napędach z racji tył napędu gdzie wyścig zaczyna się od 120-140km/h, a mają więcej mocy odemnie - spróbuj zrobić odwrotnie, zaproponuj ośce wyścig z LC od zera! Hłehłehłe. Także, nie ma że sobie wybieram, żeby być wybielony i wyjść na swoje - ale wiem, że co poniektórzy tak myślą. Jak to mówią, każdy ocenia swoją miarą hehe.
    też tak miałem z jednym compotowym autem. Nie chciał się łapać z rolki poniżej 3 biegu. Dopiero gdy stwierdziłem ,żebyśmy sobie jaj nie robili to udało się polecieć z 2 ale z 1 albo kreski mogłem zapomnieć. Poza tym wyścig jedynie tylko gdy jest sucho ciepło albo wcale.

  12. #327
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak a potem po wyścigu podaliscie sobie dłonie jako mocni rywale, szkoda tylko ze potem poszedł hejt po necie jak to becki zebraleś.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #328
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Tak a potem po wyścigu podaliscie sobie dłonie jako mocni rywale, szkoda tylko ze potem poszedł hejt po necie jak to becki zebraleś.
    ba no face to face to co innego niż fb i fora.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Moim skromnym zdaniem najpierw trzeba zbudować projekt i pokazać ile faktycznie wyszło (niezależnie o którym projekcie mówimy ) a później dopiero porównywać z innymi.
    A po drugie, nie wiem czy pamiętacie ale mamy taki temat jak ''Big Turbo i tuning mechaniczny -luźne dyskusje''
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...972#post162972
    Wiele ciekawych tematów i dyskusji które tutaj zostały poruszone można by spokojnie tam prowadzić bez robienia dużego OT w temacie Michała.
    Wiem że Michałowi to nie przeszkadza więc i ja w tym wypadku luźno podchodzę nie mniej jednak pamiętajmy żeby nie przesadzać.










    Pozdrawiam
    No właśnie Arttur to jak tam się wieści mają ? Bo wszyscy już długo tutaj czekamy i ciągle zero konkretów

    Dodane przez: Arttur

    No właśnie ??
    Nie bardzo rozumiem aluzję zawartą w pytaniu..
    Ja sobie spokojnie buduję auto i nie wspominam o tym w każdym temacie dotyczącym tuningu innych aut jak przykładowo Tobie się to często zdarza
    Jak naprawdę jesteś zainteresowany co nowego to czemu pytasz w temacie Michała ? Czyżbyś już zapomniał o podstawowych zasadach ?

    Pozdrawiam

  14. #329
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    No właśnie Arttur to jak tam się wieści mają ? Bo wszyscy już długo tutaj czekamy i ciągle zero konkretów
    Jak to mówią cierpliwi. Przyjedzie czas, przyjdzie rozwiązanie.

  15. #330
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Racja Michał
    Resztę dyskusji przenoszę do zalinkowanego wyżej tematu. Prędzej mi kaktus na ręce urośnie niż będe polemizował z kimś w Twoim wątku na temat mojego auta

    Czekam na kolejne aktualizacje i pomysły w Twoim temacie bo od dawna jestem wielkim fanem Twojej TT








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •