Strona 13 z 28 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

  1. #181
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Michał, Fluid Dampr to świetna sprawa. Dobra decyzja że wpadło to do auta. Osobiście zawsze polecam to do silników w których była ingerencja w ''bebechy''. Sam używam a nawet nie byłem świadomy że jest to już dostępne do do VR-a Pozdrawiam
    Artur testowałeś coś na hamowniach czy są jakieś faktycznie korzystne przyrosty mocy np 10hp? (chociaż teoretycznie to jest wartość w granicy błędu dla mocy rzędu 400-600ps)
    Ja nie miałem jeszcze okazji wykonać ani hamowania ani pomiarów, ale samochód wydaje się trochę bardziej elastyczny w trasie, jak zrobiłem około 1000km.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 24-02-2017 o 11:31

  2. #182
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Btw1: long story short to nie spodobał (już ex) moderatorom. Wywiązała się kłótnia gdzie musiałem bronić czemu do obsługi R30T wybrałem EMU Black a nie strojenie na Motronicu. Moja obrona została uznana za histeryczną i dopiero jak Kuba (PromotoR) wypunktował praktycznie to samo w jednym poście i po raz któryś wytłuściliśmy, że brakuje nam dwóch rzeczy:
    1. dobrego programu skrzyni bo GTO robił po omacku przez 4 godziny i nic nie zrobił i wziął pewną sumę ("dniówkę" jak to ujął)
    2. opracowanej przez Ecumastera komunikacji EMU Black vs DSG żeby EMU wiedziało kiedy skrzynia chce zmienić bieg żeby zdjąć zapłon/boost itp
    to na chwilę dotarło. Ale na chwilę bo potem chyba uraziliśmy uczucia Żuczka i Pawła bo wypunktowaliśmy (ale kulturalnie) ich odzywki, ataki i odpowiedzi.
    No to temat po kawałku znikał (jakoś posty Marcina zostawały a Kuby gdzie nawet chętnie dzielił się wiedzą znikały) i pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze". No to Kuba ma ban'a

    Więc reasumując jak zobaczyłem, że temat ma 2 strony gdzie przed chwilą miał 5 i była poniekąd ciekawa dyskusja z obu stron (pokazująca komentarze/podejście różnych osób) to poprosiłem o usunięcie tych ostatnich dwóch stron również. Może jak mi przyjdzie wena to postaram się odtworzyć temat i będzie można tym razem kulturalnie podyskutować - lajtowo jak u Ciebie.

    Btw2: Ja zostaje przy moim solidnym wyfuku ale dzięki za propozycje

    Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.
    Ech Alexander byłeś kilkaset metrów od nas w Wiśle, mogłeś wpaść tak jak gadaliśmy na pw. wyjaśnili byśmy sobie kilka spraw przy piwku, wytłumaczył bym Ci co i jak i nie musiał byś tej całej litanii produkować komuś w temacie, wybierasz jednak drogę internetu, Twój wybór, założyłeś swój temat ( za moją namową) w którym to wywiązała się ciekawa dyskusja, kilka tyś odpaleń w ciągu kilku dni o czymś świadczy, fakt przyznaję, dałem się wyprowadzić z równowagi i ciężko było opanować emocje, zrobił się niezły syf, po posprzątaniu na Twoje życzenie temat poleciał do kosza, to tyle w woli wyjaśnień.
    Zakładaj temat jeszcze raz, ja nie mam zamiaru Ci się wtrącać, jedynie sobie poczytam.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #183
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Btw1: long story short to nie spodobał (już ex) moderatorom. Wywiązała się kłótnia gdzie musiałem bronić czemu do obsługi R30T wybrałem EMU Black a nie strojenie na Motronicu. Moja obrona została uznana za histeryczną i dopiero jak Kuba (PromotoR) wypunktował praktycznie to samo w jednym poście i po raz któryś wytłuściliśmy, że brakuje nam dwóch rzeczy:
    1. dobrego programu skrzyni bo GTO robił po omacku przez 4 godziny i nic nie zrobił i wziął pewną sumę ("dniówkę" jak to ujął)
    2. opracowanej przez Ecumastera komunikacji EMU Black vs DSG żeby EMU wiedziało kiedy skrzynia chce zmienić bieg żeby zdjąć zapłon/boost itp
    to na chwilę dotarło. Ale na chwilę bo potem chyba uraziliśmy uczucia Żuczka i Pawła bo wypunktowaliśmy (ale kulturalnie) ich odzywki, ataki i odpowiedzi.
    No to temat po kawałku znikał (jakoś posty Marcina zostawały a Kuby gdzie nawet chętnie dzielił się wiedzą znikały) i pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze". No to Kuba ma ban'a

    Więc reasumując jak zobaczyłem, że temat ma 2 strony gdzie przed chwilą miał 5 i była poniekąd ciekawa dyskusja z obu stron (pokazująca komentarze/podejście różnych osób) to poprosiłem o usunięcie tych ostatnich dwóch stron również. Może jak mi przyjdzie wena to postaram się odtworzyć temat i będzie można tym razem kulturalnie podyskutować - lajtowo jak u Ciebie.

    Btw2: Ja zostaje przy moim solidnym wyfuku ale dzięki za propozycje

    Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.
    kulturalnie ? Ja się potem nie mieszałem w temat i olałem ale Pan wieli tjuner Kuba dostał bana bo pisał do moderatora ze jak sie spotkają to go wyrwie z butów. To się pogróżki kolego a jeśli to jest kulturka to chyba mamy inne pojęcie. Poza tym właśnie sugerowaliśmy ,że będzie problem z komunikacją dsg i emu. Był uraz na honorze ,że nie napisaliśmy super och ach tylko sugestia ,że został popełniony błąd. Auto Michała jest właśnie przykładem jak to bez sensu pchać się w jakieś emu. Cs zrobi mu 800 bez dodatkowych pierdół. Michał ma jeździć i sie cieszyć autem a nie jarać się jakie to ma bajery , podglądy co sie dzieje z autem i tylko 400km a filmiki na yt nie musi przyspieszać aby zaimponować innym bo co jak co ale jest to udowodnione ,że auto jest szybkie.
    Sam w temacie napisałem ,że jakbym miał taki zapas gotówki to pojechałbym do cs zostawił potężną sumkę i killował wszystko inne. Ale że mam możliwość zrobienia tego samemu co da mi nie mniej satysfakcji niż sama jazda tym autem to idę tą drogą. Nie pozjadałem wszystkich rozumów dlatego mocno sugeruję się osobami które mocno siedzą w temacie vr6t i Wam też to radzę bo inaczej to przez jeszcze długi czas nie dmuchniecie więcej jak marne 0.7 bara bo sprzegła nie przeniosą momentu na koła. To jest moja rada i dodam ,że nie tylko moja. Czy ją weźmiecie do siebie czy nie to mi to lotto bo ja i tak celuje w troszkę inne pułapy mocowe jeśli chodzi o uturbione vr6

    A czy co do nowego setupu pomarańczy będą jakieś oficjalne info czy jest to zabranione? bo myślę ,że to jest ciekawszy niż jakieś 0.7 bar z gt35.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 24-02-2017 o 11:35

  4. #184
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ech Alexander byłeś kilkaset metrów od nas w Wiśle, mogłeś wpaść tak jak gadaliśmy na pw. wyjaśnili byśmy sobie kilka spraw przy piwku, wytłumaczył bym Ci co i jak i nie musiał byś tej całej litanii produkować komuś w temacie
    Może Andrzej był emisariuszem?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #185
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.
    Jaki to jest profil opony 45? Na ten sezon będę szukał felg, gdyż OZ Ultraleggera HLT (masa 8.9kg) którą aktualnie mam niestety jest prawie co sezon do prostowania ze względu na dziury, których u nas nie brakuje, a w tym roku jedną musiałem spawać, żeby w ogóle pojechać do Compsportu na wymianę płynów i serwis. Także będę szukał lekkich felg najlepiej 18-nastek z większym profilem opon, a widzę, że to ładnie i zgrabnie u Ciebie wygląda.

    Jakich opon używasz?
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 24-02-2017 o 11:37

  6. #186
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Jaki to jest profil opony 45? Na ten sezon będę szukał felg, gdyż OZ Ultraleggera HLT (masa 8.9kg) którą aktualnie mam niestety jest prawie co sezon do prostowania ze względu na dziury, których u nas nie brakuje, a w tym roku jedną musiałem spawać, żeby w ogóle pojechać do Compsportu na wymianę płynów i serwis. Także będę szukał lekkich felg najlepiej 18-nastek z większym profilem opon, a widzę, że to ładnie i zgrabnie u Ciebie wygląda.

    Jakich opon używasz?
    a 18tki Ci wejdą? bo ja się zastanawiałem nad tym u mnie bo mamy takie same hamulce ;/

  7. #187
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Paweł wejdą, bo takie ma przecież.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #188
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    A czy co do nowego setupu pomarańczy będą jakieś oficjalne info czy jest to zabranione? bo myślę ,że to jest ciekawszy niż jakieś 0.7 bar z gt35.
    Powiem szczerze Paweł, że nie wiem jeszcze nic na temat nowych setupów 700ps/730p/800ps - na pewno cały mój silnik z całym osprzętem idzie do kolegi Klausa z VW Scirocco (jeżeli będzie dalej zainteresowany) i wpadnie nowa jednostka 3.2 o innych parametrach/oznaczeniach, nic więcej Ci nie powiem bo po prostu nie wiem, Patryk bardzo skrupulatnie dzieli się wiedzą, co jest chyba oczywiste przy tak dużej konkurencji - w końcu z tego ma chleb.
    Najwięcej teraz powinien wiedzieć Złoś, który ma wrzucony aktualnie stage 730hp (100-200km/h w 5.4s), ale problem u niego jest z masą i aerodynamiką - po prostu samochód z aerodynamiką kiosku nie rozwinie skrzydeł na tym stage, niemniej jednak auto ma bardzo szybkie, nie ma nawet tutaj co dyskutować. Będę w Wawie jakoś w sezonie to sprawdzę się z nim, jaka jest między nami różnica, czy te świeżo wrzucone 100kpln jest warte swojej ceny i robi przepaść z moją TT.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Paweł wejdą, bo takie ma przecież.
    wejdą 18nastki na styk, na tarcze 370mm od TT-RS'a, aktualnie mam OZ Ultraleggera HLT 19 cali
    Zdjęcie podglądowe felg:
    screen_03 February 22, 2017.jpg
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 24-02-2017 o 11:51

  9. #189
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jaka masa tych 18stek? Ori kute 19stki które posiadam ważą 11kg więc wzgledem 19stek Oz. Ul. nie ma tragedii, no ale 18stak zrobi robotę.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #190
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jaka masa tych 18stek? Ori kute 19stki które posiadam ważą 11kg więc wzgledem 19stek Oz. Ul. nie ma tragedii, no ale 18stak zrobi robotę.
    Marcin można wyrwać fajną nową kuciznę za 12kpln waga 8.5kg. Aktualnie przy takich masie kół rzędu 8-9kg, największy przyrost można już tylko osiągnąć montując hamulce ceramiczne - tarcza jest 50% lżejsza od tych od TT-RS i zaciski ciut lżejsze co w przeliczeniu na masę nieamortyzowaną daje 8kg x 2 x 4 = 64kg , chyba dobrze liczę? (sam zestaw na przód)

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Co do felg kutych BC, także w Twoim przypadku byłby całkiem korzystny spadek masy :

    screen_04 February 22, 2017.jpg

    Dodam, że na 18-nastki nie wejdzie ceramika 400mm.

  11. #191

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Opony to Michelin Cup2 na wykończeniu. Rozmiar 245/40/18. Nie podjąłem jeszcze decyzji co kupić na 2017.

    Wypowiedzi Pawła nie komentuje bo nie dam się znowu zniżyć do tamtego poziomu. Nie czas i nie miejsce również.

  12. #192
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    ... pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze".
    Akurat w tej kwestii nie znam kontekstu waszej wypowiedzi, ale znam Patryka już trochę - oni po prostu robią swoje projekty w sprawdzony przez siebie sposób - i to działa im jak widać do tej pory. W "cudzych" projektach przy których coś tam robił Patryk bo chciał pomóc - jak coś się spierd*li to na kogo pójdzie odpowiedzialność? No wiadomo na kogo, nawet jeżeli nie będzie to z jego winy. A świat tunerów jest bardzo mały.

    A znam Patryka już trochę czasu i znam przypadki w których się zreflektował.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Opony to Michelin Cup2 na wykończeniu. Rozmiar 245/40/18. Nie podjąłem jeszcze decyzji co kupić na 2017.
    Ogólnie tak jak się w otoczeniu "Street-Rejseróff" mówi, że OZ Ultraleggera to bardzo szybkie felgi, to mówi się też, że Michelin Super Sport to idealne opony do jazdy na codzień i do agresywnej jazdy po zakrętach, wszyscy je bardzo chwalą- tyle w temacie mogę Ci powiedzieć i własnie w takie będę iść w tym sezonie. 2 poprzednie sezony przelatałem na Yokohama Advan Sport i też są rewelacyjne - Patryk w Czechach na nich zrobił czas 10.54s na 1/4 mili, a żeby było śmiesznie zrobił też na miejscu testy na "KLEJU" oponach TOYO R888 od Złosia miał gorsze czasy na nich TT (turbina przydławiała się na starcie na LC z powodu zbyt dużej trakcji, a na YOKOHAMACH ruszał z lekkiego poślizgu). Pewnie możnaby to skorygować dając więcej "koksu" na starcie z LC, ale jednak wolę jak opony mają półpoślizg dla samego bezpieczeństwa napędów.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 24-02-2017 o 12:14

  13. #193

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Akurat w tej kwestii nie znam kontekstu waszej wypowiedzi, ale znam Patryka już trochę - oni po prostu robią swoje projekty w sprawdzony przez siebie sposób - i to działa im jak widać do tej pory. W "cudzych" projektach przy których coś tam robił Patryk bo chciał pomóc - jak coś się spierd*li to na kogo pójdzie odpowiedzialność? No wiadomo na kogo, nawet jeżeli nie będzie to z jego winy. A świat tunerów jest bardzo mały.

    A znam Patryka już trochę czasu i znam przypadki w których się zreflektował.
    Tutaj dokładnie taki był kontekst. Kuba zna się z Patrykiem dobrze i w Lipcu 2016 zapytał czy Patryk wystroi mi TT. Odpowiedzial grzecznie ze nie i nasze zrozumienie (co wpisywalem w swoim temacie) bylo właśnie takie ze woli zrobić swoj sprawdzony setup a nie stroic czyjś. Teraz ponoc czasem sa odstępstwa od tej reguły.
    Ostatnio edytowane przez Alexander ; 24-02-2017 o 12:44

  14. #194
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta
    Terazponoc czasem sa odstępstwa od tej reguly.
    Aha czyli w ten sposób.

  15. #195

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Aha czyli w ten sposób.
    Jak.widać po ostatnim wpisiena FB CompSportu gdzie stroili BUB,a złożonego w zaprzyjaznionej firmie. Mozewg swojego specu a moze nie

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •