Strona 12 z 28 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

  1. #166
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Załącznik 11712

    Załącznik 11713


    Idę sie napić czegoś mocnego.... Co zostało zobaczone nie może zostać odpatrzone....

    No to zdrowie Albo lać w oczy odrazu. Łoż koooorwa. Ni ma auta za to kominy są. Parowóz.

  2. #167
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Sorki za ot ale z Was amatorzy....w MB to dopiero wydechy robio...


    A teraz najlepsze....sposob montazu:

    Ps zdjecia autorstwa naszego kolegi

  3. #168
    Awatar KpRacing
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    XXX
    Rocznik
    2014
    Kolor
    Nimbusgrey
    Posty
    468
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Sorki za ot ale z Was amatorzy....w MB to dopiero wydechy robio...


    A teraz najlepsze....sposob montazu:

    Ps zdjecia autorstwa naszego kolegi
    Ameryki nie odkrył teraz w salonie nowe mercedesy wyjeżdżają z nakładkami a wydechu skierowane w dół a samochód za nie do ponad 300 tys....


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #169
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    ArTTura - na razie 620hp/690nm, choć już pracuję nad tym, żeby było 800hp (lub 730hp). Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana - bo cały stage 4 muszę sprzedać, zanim wleci Stage5 - powód to silnik i cały osprzęt musi być nowy, czyli cała jednostka BUB odprężona (wałkami i kanapką) z zakutymi korbami, turbo gtx37, kolektory, system paliwowy - idzie na sprzedaż. A żeby dopełnić "tęczą" tego postu - kupuje to odemnie znajomy ze Scirocco w który wpadnie cały stage (silnik z osprzętem) razem z haldexem.
    Ambitny plan, co by nie powiedzieć to VR-ow z mocą jaką planujesz nie jeździ wiele i super że jeden z nich będzie w TT Czekam i trzymam kciuki.
    Jeśli chodzi o tuning wizualny to każdy ma swoje gusta i smaczki i jeśli posiada się auto od dłuższego czasu to nawet własne gusta się zmieniają.
    Ma być frajda i o to chodzi.
    Wydech kosa !
    Pomysł z przyciemnieniem świateł moim zdaniem dobry bo mniej będzie widać te pojedyncze LED-y co do reszty to trudno powiedzieć, ma się podobać przede wszystkim Tobie









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #170
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Sorki za ot ale z Was amatorzy....w MB to dopiero wydechy robio...
    A teraz najlepsze....sposob montazu:
    Ps zdjecia autorstwa naszego kolegi

    Hubczak - nie podsyłaj publicznie takich zdjęć, bo mamy na forum kogoś kto ma mercedesa, jeszcze podłapie te koncepty i zaadaptuje u siebie!
    btw.: możesz robić OT, ja tam lubię u siebie w temacie luźne rozmowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Pozdrawiam
    Dzięki ArTTur - nic się nie zmieniłeś, zawsze można liczyć na dobre zdanie od Ciebie. Te wydechy i inne piedoły to raczej już moje wymyślanie na zasadzie "coś bym zmienił" pomimo tego, że wszystko już jest zrobione.
    Co do "stejdża", problem takiego setupu niestety to, że auto przestanie być daily - jedynie na wieczorne przejażdżki, robienie przebiegów nie wchodzi w grę - i to jest największy disadvantage tego rozwiązania.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 23-02-2017 o 10:22

  6. #171
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Hubczak - nie podsyłaj publicznie takich zdjęć, bo mamy na forum kogoś kto ma mercedesa, jeszcze podłapie te koncepty i zaadaptuje u siebie!
    btw.: możesz robić OT, ja tam lubię u siebie w temacie luźne rozmowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Czuje przypływ natchnienia

  7. #172
    Awatar KpRacing
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    brak
    KM
    XXX
    Rocznik
    2014
    Kolor
    Nimbusgrey
    Posty
    468
    [QUOTE=MichalTT;260188]Hubczak - nie podsyłaj publicznie takich zdjęć, bo mamy na forum kogoś kto ma mercedesa, jeszcze podłapie te koncepty i zaadaptuje u siebie!
    btw.: możesz robić OT, ja tam lubię u siebie w temacie luźne rozmowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Bardzo śmieszne



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #173
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    [QUOTE=KpRacing;260198]
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Hubczak - nie podsyłaj publicznie takich zdjęć, bo mamy na forum kogoś kto ma mercedesa, jeszcze podłapie te koncepty i zaadaptuje u siebie!
    btw.: możesz robić OT, ja tam lubię u siebie w temacie luźne rozmowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Bardzo śmieszne



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Z jednej strony tak ale z drugiej to najmocniejsze auto na forum i fajnie bylo by przeczytac jakies konkretne zagadnienia techniczne.
    Prosze sie nie obawiać , że bede papugować bo koncepcje na swoje r31t już mam i coraz więcej gratów ale skoro auto jest szybkie to warto było by przeczytać coś więcej niź tylko to że są większe wtryskiwacze i żeliwny kolektor. Raczej nikt sie nie spodziewał że będą seryjne wtryski albo seryjne żeliwne kolektory.

  9. #174
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Z jednej strony tak ale z drugiej to najmocniejsze auto na forum i fajnie bylo by przeczytac jakies konkretne zagadnienia techniczne.
    Prosze sie nie obawiać , że bede papugować bo koncepcje na swoje r31t już mam i coraz więcej gratów ale skoro auto jest szybkie to warto było by przeczytać coś więcej niź tylko to że są większe wtryskiwacze i żeliwny kolektor. Raczej nikt sie nie spodziewał że będą seryjne wtryski albo seryjne żeliwne kolektory.
    Ejjj no Pawełku, ja jestem "klyentem" Compsportu, mnie tylko obchodzi, żeby auto "nakur*iało", moja wiedza z zakresu motoryzacji pokłada się do tego co jestem w stanie rozróżnić felgi, materiał z jakiego jest zrobione,

    ale dla Ciebie wklejam trochę info:

    + Jak otwieram maskę jest dużo więcej kabelków niż na poprzednim setupie
    + Mam duże czarne węże (if you know what I mean)
    + Ostatnio nakleiłem naklejkę Compsport na listwie od wiązki cewek (mocy nie przybyło)
    + Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.

    A na poważnie, nic się w sumie nie zmieniło od momentu jak w Ostródzie oglądałeś z Żukiem moje auto, więc pewnie wiesz teraz więcej odemnie.
    Znasz dobrze mój układ z Patrykiem i Szymonem z CS, jestem ich klientem i auto ma latać nie ma mnie interesować temperatura spalin, doładowania, i innych rzeczy
    Jedyne z czym mogę się z Wami podzielić to modyfikacje wizualne póki co, to co wiem jest na pierwszej stronie tematu tego projektu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ale czekaj, przypomniałem sobie w sumie coś wiem.
    Ostatnio "wykulało" się koło pasowe w silniku tzn rozwulkanizowało z racji wysokich wibracji na wysokich obrotach seryjnego wału VR6.

    Wpadło koło pasowe żelowe Fluid Dampr. Poniżej dane techniczne


    1363366308-10074.jpg

    I przebieg podany przez producenta.

    screen_02 Feb. 22 07.54.jpg

    screen_04 Feb. 22 08.04.jpg

    screen_05 Feb. 22 08.04.jpg

    Tutaj trochę info : http://www.fluidampr.com/news/new-fl...r6-engine-106/


    Niby coś powinno przybyć, ale powiem szczerze, że nie hamowaliśmy auta, a ja nie robiłem jeszcze pomiarów chociażby z RL'a, czy faktycznie jest jakaś różnica w mocy czy osiągach.
    Teoretycznie powinno być ciut lepiej, bazując na danych marketingowych podanych na stronie producenta.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 23-02-2017 o 20:06

  10. #175
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Czuje przypływ natchnienia
    To są superkoncepty, na kacu w niedzielę ... A potem... Co ja narobiłem
    Chyba, że właściciel jeszcze śpi

  11. #176
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    + Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.
    Sorry za ot, ale padłem i od piętnastu minut nie mogę się podnieść eh

    A tak poważnie to super, że znowu coś się dzieje w temacie, bo dłuuugo cisza tu była tylko jakieś newsy tylko na FB.
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #177

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Ejjj no Pawełku, ja jestem "klyentem" Compsportu, mnie tylko obchodzi, żeby auto "nakur*iało", moja wiedza z zakresu motoryzacji pokłada się do tego co jestem w stanie rozróżnić felgi, materiał z jakiego jest zrobione,

    ale dla Ciebie wklejam trochę info:

    + Jak otwieram maskę jest dużo więcej kabelków niż na poprzednim setupie
    + Mam duże czarne węże (if you know what I mean)
    + Ostatnio nakleiłem naklejkę Compsport na listwie od wiązki cewek (mocy nie przybyło)
    + Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.

    A na poważnie, nic się w sumie nie zmieniło od momentu jak w Ostródzie oglądałeś z Żukiem moje auto, więc pewnie wiesz teraz więcej odemnie.
    Znasz dobrze mój układ z Patrykiem i Szymonem z CS, jestem ich klientem i auto ma latać nie ma mnie interesować temperatura spalin, doładowania, i innych rzeczy
    Jedyne z czym mogę się z Wami podzielić to modyfikacje wizualne póki co, to co wiem jest na pierwszej stronie tematu tego projektu.
    MichalTT zacna fura!

    Oglądam projekt od dłuższego czasu (nawet pytałem rok temu o spoiler jak zmieniałeś ale widać 1 osoba w kolejce go łyknęła ).

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT
    + Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.
    Mistrz

    Te 4 rury a la vt RS6 to imho nie będzie dobry ruch Acrap o niebo lepszy...

    U mnie siedzi taka "solidna 4 rurka"







    Mam nadzieję do zobaczenia/poznania.

    P.S.: Szkoda, że mojego topicu już nie ma... tam też mogłaby być taka fajna dyskusja jak tutaj... no ale w sumie tydzień wytrzymał

  13. #178
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Alexander Zobacz posta

    Mam nadzieję do zobaczenia/poznania.

    P.S.: Szkoda, że mojego topicu już nie ma... tam też mogłaby być taka fajna dyskusja jak tutaj... no ale w sumie tydzień wytrzymał
    No właśnie taki koncept mi się bardzo podoba jak u Ciebie w aucie - dwie podwójne końcówki wydechu.
    Wrzuciłem ostatnio na forum Facebooka pytanie kto co o tym sądzi i powiem Ci zdania są podzielone.
    Fajnie, że się podzieliłeś zdjęciami - bo szukałem czegoś co w jakiś sposób mi zobrazuje jak to mniej więcej wygląda i dalej się nad tym krokiem zastanawiam.
    W poniedziałek daję dokładkę dyfuzora do zrobienia - porobię trochę zdjęć w przyszłym tygodniu lub na początku marca i wrzucę tutaj na forum, krytyka mile widziana.


    Btw.: a czemu Twojego tematu nie ma tutaj? Jak chcesz możesz na luzaku wrzucać swój projekt w mój temat! Ja to traktuję jako luźną rozmowę, a nie pedantyczny temat "pod linijkę".
    Btw2.: jakbyś chciał mam dojście do tych końcówek Akrapovica 600-800zł (1000-1200zł około z transportem DHL) komplet na lewo i prawo, ale nie jest to prawdziwy karbon, jednak będzie robił wizualnie robotę. W sumie jakbyś się o taką modyfikację pokusił - to może i ja poszedłbym za Tobą.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Btw3.: Co to za felgi i jaka jest ich masa? (18-nastki pewnie) Podobają mi się.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 23-02-2017 o 23:33

  14. #179
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Michał, Fluid Dampr to świetna sprawa. Dobra decyzja że wpadło to do auta. Osobiście zawsze polecam to do silników w których była ingerencja w ''bebechy''. Sam używam a nawet nie byłem świadomy że jest to już dostępne do do VR-a






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #180

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    No właśnie taki koncept mi się bardzo podoba jak u Ciebie w aucie - dwie podwójne końcówki wydechu.
    Wrzuciłem ostatnio na forum Facebooka pytanie kto co o tym sądzi i powiem Ci zdania są podzielone.
    Fajnie, że się podzieliłeś zdjęciami - bo szukałem czegoś co w jakiś sposób mi zobrazuje jak to mniej więcej wygląda i dalej się nad tym krokiem zastanawiam.
    W poniedziałek daję dokładkę dyfuzora do zrobienia - porobię trochę zdjęć w przyszłym tygodniu lub na początku marca i wrzucę tutaj na forum, krytyka mile widziana.


    Btw.: a czemu Twojego tematu nie ma tutaj? Jak chcesz możesz na luzaku wrzucać swój projekt w mój temat! Ja to traktuję jako luźną rozmowę, a nie pedantyczny temat "pod linijkę".
    Btw2.: jakbyś chciał mam dojście do tych końcówek Akrapovica 600-800zł (1000-1200zł około z transportem DHL) komplet na lewo i prawo, ale nie jest to prawdziwy karbon, jednak będzie robił wizualnie robotę. W sumie jakbyś się o taką modyfikację pokusił - to może i ja poszedłbym za Tobą.

    Btw3.: Co to za felgi i jaka jest ich masa? (18-nastki pewnie) Podobają mi się.

    Btw1: long story short to nie spodobał (już ex) moderatorom. Wywiązała się kłótnia gdzie musiałem bronić czemu do obsługi R30T wybrałem EMU Black a nie strojenie na Motronicu. Moja obrona została uznana za histeryczną i dopiero jak Kuba (PromotoR) wypunktował praktycznie to samo w jednym poście i po raz któryś wytłuściliśmy, że brakuje nam dwóch rzeczy:
    1. dobrego programu skrzyni bo GTO robił po omacku przez 4 godziny i nic nie zrobił i wziął pewną sumę ("dniówkę" jak to ujął)
    2. opracowanej przez Ecumastera komunikacji EMU Black vs DSG żeby EMU wiedziało kiedy skrzynia chce zmienić bieg żeby zdjąć zapłon/boost itp
    to na chwilę dotarło. Ale na chwilę bo potem chyba uraziliśmy uczucia Żuczka i Pawła bo wypunktowaliśmy (ale kulturalnie) ich odzywki, ataki i odpowiedzi.
    No to temat po kawałku znikał (jakoś posty Marcina zostawały a Kuby gdzie nawet chętnie dzielił się wiedzą znikały) i pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze". No to Kuba ma ban'a

    Więc reasumując jak zobaczyłem, że temat ma 2 strony gdzie przed chwilą miał 5 i była poniekąd ciekawa dyskusja z obu stron (pokazująca komentarze/podejście różnych osób) to poprosiłem o usunięcie tych ostatnich dwóch stron również. Może jak mi przyjdzie wena to postaram się odtworzyć temat i będzie można tym razem kulturalnie podyskutować - lajtowo jak u Ciebie.

    Btw2: Ja zostaje przy moim solidnym wyfuku ale dzięki za propozycje

    Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •