Marku, masz rację. Ale nie da się przetłumaczyć osobie, która szuka auta do 15 tyś, żeby kupiła za 25. Nie da się, ponieważ najczęściej taka osoba nie ma więcej. I tłumaczy sobie, że przecież będzie na bieżąco robiła auto. Ja sam kupiłem auto w sumie za śmieszną kasę jak na TT. Ale tego świadom, z własnym zapleczem warsztatowym wiedziałem na co się piszę. Praktycznie od zakupu włożyłem drugie tyle w 1,5 roku. Wchodzi na to forum by rozwijać naszą pasję i miło spędzić czas. Ostatnio jednak, praktycznie w co 2 wątku kłótnia. Każda model auta w ogłoszeniach ma dużo rozpiętość cenową. Wiadomo , że często nie bierze się ona z sufitu(jednak są i takie przypadki). Z takiej TT za 15 tyś też da się zrobić ładne auto przy odpowiednim nakładzie finansowym.

To, że klubowe TT się nie sprzedają to nie jest do końca prawda. Bardziej złudzenie, ponieważ tych klubowych jest 3-4% w skali wszystkich ogłoszeń i są one jednak droższe. A jednak i miskof i daviTT sprzedali ostatnio swoje auta. Również przymierzam się do zmiany auta na nowszy model i pewnie wystawię zaraz swoją an sprzedaż i wiem, że na chętnego trochę poczekam, ponieważ auta za darmo nie oddam. Ale szczerze to wisi mi, czy kupi to pasjonat i będzie dalej opisywał na forum, czy budowlaniec do wożenia gruzu. Skoro coś chcemy sprzedać to nie możemy sobie wybierać kupującego.