Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 207

Wątek: WASZE PRZEBIEGI

  1. #106
    Awatar Wariat
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Nowa-Ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    171
    1999 r przebieg 220 tys. nie mam jak do tej pory żadych problemów mam autko rok wymieniałem tylko olej i drążki autko spisuje sie idealnie nic nie dolega TT

  2. #107
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    2001 199 tyś km

  3. #108
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    MK2, rok 2011 - przebieg: 42 000 km.
    ----
    Pozdrawiam.

  4. #109
    Awatar Kapac
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    171
    MK2 - 2006 rok
    Przebieg - 96 000 tyś km
    https://www.facebook.com/topielecoffroadteam STRONA DLA FANÓW 4X4 - Dużo błota, piasek, woda... Dla nas to nie przeszkoda! OGÓLNIE.... PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO

  5. #110

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Polkowice(Berlin)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    42
    Autko kupione w 09r. z przebiegiem 170 tkm. obecnie 185 tkm. rośnie wolno bo mam 2 inne bolidy

    Juz poprawione
    Ostatnio edytowane przez mike ; 25-02-2014 o 15:13

  6. #111
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez mike Zobacz posta
    Autko kupione w 99r. z przebiegiem 170 tkm.
    Chyba jakiś błąd się Koledze wdarł (bo wychodzi na to iż Zakupiłeś max roczne auto z 170k )
    I TT

  7. #112

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Kolego mój drogi, książka serwisowa potwierdzona w ASO co do kilometra od pierwszego wpisu po ostatni. Wszystko się zgadza. Coś jeszcze? Pewnie Panowie od korekty robią poprawki w bazie audi. Jeszcze jedna docinka odnośnie naiwności mojej to zacznę być niemiły.
    Kolego -jak wczesniej pisałem -nikogo nie chciałem obrazić-prawda jest taka ze-wiem i to BARDZO dobrze jak sie sprzedaja samochody w niemczech.
    Sprawa wygląda tak-(oczywiscie pisze o swoich usłyszanych wiadomosciach)Pan X kupuje sobie samochod -wie dobże ,że bedzie musiał ten samochod serwisowac przynajmnniej przez dwa lata i to robi-nastepnie gwarancja sie konczy i co-facet zaczyna kombinowac.
    Samochod przejechał w ciągu dwuch lat około 60 000 -(przynajmniej)-i Pan X wie ze co roku go samochd bedzie robił co najmniej 30 000-
    Aby dobrze sprzedac fure -robie maly "myk"-to sie opłaca-dalej robie ''kupe ''kilometrow ale jezdze co roku na serwis zeby miec historie samochodi i dobrze go sprzedac((co roku jade do POLSKI-i za pare groszgy cofaja mi llicznik}wracając do serwisu mam oczywiscie pieczatke z kilometrami akurat ktore są na liczniku-i tak co roku -przed serwisem 10 000 kilometrow mniej a servis -jakt to serwis da pieczątke i OK

  8. #113
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez kiss73 Zobacz posta
    Kolego -jak wczesniej pisałem -nikogo nie chciałem obrazić-prawda jest taka ze-wiem i to BARDZO dobrze jak sie sprzedaja samochody w niemczech.
    Sprawa wygląda tak-(oczywiscie pisze o swoich usłyszanych wiadomosciach)Pan X kupuje sobie samochod -wie dobże ,że bedzie musiał ten samochod serwisowac przynajmnniej przez dwa lata i to robi-nastepnie gwarancja sie konczy i co-facet zaczyna kombinowac.
    Samochod przejechał w ciągu dwuch lat około 60 000 -(przynajmniej)-i Pan X wie ze co roku go samochd bedzie robił co najmniej 30 000-
    Aby dobrze sprzedac fure -robie maly "myk"-to sie opłaca-dalej robie ''kupe ''kilometrow ale jezdze co roku na serwis zeby miec historie samochodi i dobrze go sprzedac((co roku jade do POLSKI-i za pare groszgy cofaja mi llicznik}wracając do serwisu mam oczywiscie pieczatke z kilometrami akurat ktore są na liczniku-i tak co roku -przed serwisem 10 000 kilometrow mniej a servis -jakt to serwis da pieczątke i OK
    Popraw ten tekst, tak aby był po polsku i nadawał się do przeczytania, to podejmiemy dyskusję.

  9. #114

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Popraw ten tekst, tak aby był po polsku i nadawał się do przeczytania, to podejmiemy dyskusję.
    Kolego-nie mam wykształcenia wyzszego-widze ze to forum jezyka POLSKIEGO a nie TT -jezeli nie rozumiesz co napisałem to przepraszam -

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kiss73 Zobacz posta
    Kolego-nie mam wykształcenia wyzszego-widze ze to forum jezyka POLSKIEGO a nie TT -jezeli nie rozumiesz co napisałem to przepraszam -
    Kolego-jestem na paru forach -ale nikt nigdy mi nie zażucił ze nie rozumie co pisze-może moja ortografia jest kiepska -ale kazdy wie o co chodzi

  10. #115
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez kiss73 Zobacz posta
    Kolego-nie mam wykształcenia wyzszego-widze ze to forum jezyka POLSKIEGO a nie TT -jezeli nie rozumiesz co napisałem to przepraszam -
    Podstaw naszego języka uczymy się w podstawówce. Nikt nie wymaga tutaj doktoratu ale szanujmy się wzajemnie. To co napisałeś to jeden wielki zlepek liter. Mój syn, który jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej napisałby staranniej.

  11. #116

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Z Frankfurtu nad Menem tak co roku jeździć tylko do PL by licznik cofali średnio mi się widzi no ale ok.
    Czepiasz sie -pisze o swoich doswiadczeniach a nie o twoim samochodzie-musimy ten temat wyjasnic przy piwie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Podstaw naszego języka uczymy się w podstawówce. Nikt nie wymaga tutaj doktoratu ale szanujmy się wzajemnie. To co napisałeś to jeden wielki zlepek liter. Mój syn, który jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej napisałby staranniej.
    OK-rozumie

  12. #117
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez kiss73 Zobacz posta
    OK-rozumie
    Dziękuję

  13. #118

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Powiedz mi kolegio czy ludzie nie wykrztałceni nie mogą mieć Audi TT i pisać na forum -KOLEGO-mam w garazu jeszcze killka samochodow-miedzy innymi Chrysler Voyager 2500 td -jestem tam naforum i 90% obraza mnie ze powinienem miec w benzynie-ale nikt mi nie wytknął ze nie pisze po POLSKU-dzięki bardzo -Pozdrawiam

  14. #119
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Każdy może być posiadaczem AUDI TT.
    Tylko udzielając się na forum warto robić to tak, by sposób, w jaki się to robi, był zrozumiany przez wszystkich.

  15. #120

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    ŻARY
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Każdy może być posiadaczem AUDI TT.
    Tylko udzielając się na forum warto robić to tak, by sposób, w jaki się to robi, był zrozumiany przez wszystkich.
    To znaczy ze na innych forach wszyscy wiedzą o co chodzi a na TT nie koniecznie

Podobne wątki

  1. Wasze wrażenia po zakupie MK3
    Przez TTTTTT w dziale MK3 (2014-)
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 06-10-2023, 12:08
  2. Wasze fury - czasy od 0 do 100
    Przez archi781 w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 31-05-2021, 11:15
  3. Wasze Mk 1 224 Q też tak ma?
    Przez Bambino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-06-2014, 18:25
  4. Wasze moto-marzenie
    Przez Matee w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 09:05
  5. Wasze turbiny:)
    Przez kakadd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-08-2013, 21:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •