Bylem dzis u speca od skrzyn... No i niestety nie udalo sie ustalic nic na 100%. Kompem z ierzyl cisnienia i inne bajery w skrzyni, wszystko bylo w zakresach normy. Niestety zachowanie jakie wystepuje nie jest prawidlowe. Umowilismy sie na dokladna diagnoze, mam zostawic auto na 2 dni, beda wyjmowac skrzynie. Niby w calej swojej karierze z DSG nie spotkal sie z takim "czyms".

Objawia sie to nastepujaco: na zimnym aucie zero objawow, natomiast po rozgrzaniu stoje w miejscu na D puszczam hamulec wowczas silnik zaczyna ciagnac ale nie daje rady i jest rozlaczenie sprzegla (szarpniecie) i na ulamek sekundy pokazuje sie to co w zalaczniku (brak biegu) potem znowu zaczyna ciagnac i to samo. Nie pojawia sie tez jak sila bezwladnosci jest mala np. Stanie na lekkim pochyleniu (latwiej ruszyc auto z miejsca) natomiast wzmaga sie jak stoi lekko pod gore (trudniej ruszyc). Jak wciskam gaz to rusza i jedzie, wiec problem wystepuje przy braku gazu jak auto ma sie samo zaczac toczyc.

No nic musze to zrobic bo szkoda auta. Mam nadzieje ze to cos malego jak grubsza sprawa to bede pisal do Audi w de ze ich autoryzowany salon mi sprzedal auto z taka wada ukryta.

Załącznik 7250