Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 78 z 78

Wątek: marini Audi TT 225KM coupe quattro

  1. #76
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    rozumiem ,że auto jeszcze nie ma programu i jest w sumie serią?
    Nawet takie podniesienie mocy do maksa z k04 na tamtym torze przy sztywnym tyle dało by taki efekt ,że przy wprawie cały byś mógł bokiem przejeżdżać.
    Widzę tam słabą trakcję i sporo piachu także takim zestawem zamiatałbyś boki lecz szczerze sztywny tył na pewno nie jest zdrowy i jest to taka opcja trochę hardcore :P Także jeśli chcesz mieć cywilizowane auto i czasem pojechać na tor to raczej nie polecam :P

  2. #77
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    rozumiem ,że auto jeszcze nie ma programu i jest w sumie serią?
    Nawet takie podniesienie mocy do maksa z k04 na tamtym torze przy sztywnym tyle dało by taki efekt ,że przy wprawie cały byś mógł bokiem przejeżdżać.
    Widzę tam słabą trakcję i sporo piachu także takim zestawem zamiatałbyś boki lecz szczerze sztywny tył na pewno nie jest zdrowy i jest to taka opcja trochę hardcore :P Także jeśli chcesz mieć cywilizowane auto i czasem pojechać na tor to raczej nie polecam :P
    Nie no seria to nie jest bo ma 260HP a stroiłem w CS w upalny dzień i pomiary wychodziły 263-265HP. Nie ma wydechu ale mocy nie brakowało bardziej trakcji tak jak piszesz. Nagraj coś u Ciebie jak to jeździ chętnie bym zobaczył

  3. #78
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Dawno już nic nie umieszczałem, ale w zeszły weekend pojeździłem na wyrazowie więc pojawiła się okazja
    Pojechałem razem fanami japońskiej marki dlatego na torze przeważały same subaru imprezy i dla równowagi dołączyło jedno audi TT
    Pogoda tego dnia nie była łaskawa, chociaż w zasadzie cały dzień było mokro więc można było poćwiczyć jazdę sportową na mokrym torze.
    Moje opony nie są najlepsze w tych warunkach, ale wcale się tym nie przejmowałem i jeździłem na granicy przyczepności podnosząc adrenalinę sobie i pasażerom obok
    Filmik nie najlepszej jakości, bo niestety nie widać dobrze drogi i pachołków, które wyznaczały linie przejazdu. Jednak na tą chwilę dysponuję tylko tym

    https://youtu.be/nvTS54kXhk4

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolejny wyjazd na tor za mną. Tym razem wybrałem się na tor Jastrząb. Pomijając dojazd 300km i wczesną godzinę wyjazdu, cała reszta była świetna. Na tor można zapisać się bezpośrednio na stronie, tak samo jak można zrobić przelew. Tor jest nowoczesny, dysponuje małym zapleczem gastronomicznym i jest ogólnie wszystko co potrzeba. Najważniejsze to przecież równo położony asfalt co jest słabą stroną akurat Wyrazowa Tego dnia zebrały się teamy nissana i mazdy. Odbywał się umówiony pojedynek marek więc można było zobaczyć najszybsze Z-tki i RX8-ki. Oczywiście były też inne auta jak bmw m4 i m3, Audi TT i inne ciekawe. Zresztą zapraszam do oglądania
    Filmik:https://www.youtube.com/watch?v=cFKS9D6FPVI



    Ostatnio edytowane przez marini ; 02-06-2016 o 23:22

Podobne wątki

  1. Kupie TT 1.8T QUATTRO 225KM COUPE
    Przez Eleyino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2017, 14:46
  2. [K] Audi TT Quattro 225koni coupe
    Przez black w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 16:34
  3. STELMI - TT 225KM Coupe Quattro
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 399
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 13:48
  4. Audi TT Coupe Monster 225KM
    Przez Limbo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 23:47
  5. Kupie Audi TT 225KM Q coupe lub roadster
    Przez Limbo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-12-2010, 11:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •