Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
nie wiem czemu auta mają coraz więcej koni a jadą generalnie tak samo albo nawet wolniej;/
Jak patrze na onboard TT co ma 290km i 380nm to widzę ,że jest wolniej niż kiedyś moje druciane mody na seryjnym soft:
https://www.youtube.com/watch?v=Q-m4yzWBnQs
Ja obstawiam ,że było tam ze 270km i ze 360nm. Nie wiem jakim cudem ale 0-200 miałem 2s szybciej a auto nie było nawet strojone;/
Ten leon cupra 300km i 400nm jest deko szybszy z rolki i jedzie dobrze ale chyba nie trzeba mówić jakie przewagi ma lżejsze fwd z rolki a poza tym ma sporo więcej mocy i NM.
Ogólnie auta jadą lecz nie widzę jakiś różnic względem tego co kiedyś namieszałem w seryjnym sofcie ( efekt przejściowy na pół roku przez big turbo ) a wykresy są bardzo obiecujące :P
I chciałem się zapytać czy wyjaśniła się już sprawa z użytkownikiem konrad20vt? Bo pojechał do innej firmy i oni także potwierdzili ,że ta jego hybryda to złom i wiem ,że sprawa reklamacji jest wielkim problemem. Wieści brak , na turbo utopione 2 tys a leon niestety stoi gdzieś tam...

przypomne tylko żę chwaliłeś się że miałeś wtedy odelżone auto o 100kg, felgi 16ki i brak instalacji LPG która też swoje waży i jest tutaj w Leonie.

I chciałem się zapytać czy wyjaśniła się już sprawa z użytkownikiem konrad20vt? Bo pojechał do innej firmy i oni także potwierdzili ,że ta jego hybryda to złom i wiem ,że sprawa reklamacji jest wielkim problemem. Wieści brak , na turbo utopione 2 tys a leon niestety stoi gdzieś tam...
A jaki to ma związek z moim tematem pytam ? Proszę o kasacje wpisów z tym związanych szanownego moderatora, no chyba że to jest celowe zaśmiecanie i robienie burdelu w tym temacie to wtedy wszystko jasne

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Konrad20VT Zobacz posta
PS bardzo chetnie ustawiłbym sie z tymi k03/k04 od Gregora może w końcu na wiosne będzie okazja... ta Cupra wydaje mi sie ze jedzie fajnie, ale juz ta TT'tka to jak patrze na zegary to moj na tej rozwalonej hybrydzie wydaje mi sie ze podobnie jechał Może na wiosnę będzie jakaś okazja sprawdzić te "konie" :P

Pozdrawiam
Czekam z utęsknieniem na tą chwilę