Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
Emy i annecy widac, ze tez nie znacie sie jak ja, pozwole sobie zacytowac kolege eksperta ksolk, ktory tak mi odpowiedzial na podobne zarzuty.
Posluchaj.
Argumenty 6-cio latka zostaw na boku, a nie probuj udowodnic, ze przekret/matactwo ni ejest niczym zlym

Powotrze raz jeszcze:
brak naklejki na tablicy rejestracyjnej , jest rownoznaczne z brakiem waznego przegladu

Oto mniej wiecej takiej:
Nazwa:  2823393_1_Tuv_richtig.jpg
Wyświetleń: 346
Rozmiar:  94.5 KB

Zolte/czerwone tablice tez musza miec naklejke (w tym przypadku wydawana przez urzednika, ktory dokonuje zgrubnych ogledzin rejestrowanego samochodu)
Przyklad:Nazwa:  Deutsches_Kurzzeit-KFZ-Kennzeichen.jpg
Wyświetleń: 345
Rozmiar:  79.9 KB


Do kolegow, ktorzy 'tak robili, robia' i twierdza, ze bez problemow da sie zarejestrowac.
Nie rozmawiamy o mozliwosci rejestracji w PL.
Mowa o legalnosci przejazdu/kupna auta w Niemczech od handlarza.
Jesli ktos/komus udalo sie kupic auto, zaimportowac/przejechac przez Niemcy bez ww. naklejki, to ma szczescie glupiego.
Daliscie sie po prostu wyciulac handlarzowi.

Jednakze nieznajomosc przepisow nie zwalnia z odpowiedzialnosci. I to Wy, jako kierowcy bedziecie podciagnieci do odpowiedzialnosci.Co robicie w Polsce i jak to robicie, nie interesuje mnie.

I uwierzcie mi koledzy. Mieszkam tu i troche przezylem. I umiem powiedziec ciut wiecej niz Polacy przyjezdzajace po auta, mowiacy:
Ja kupic auto. Unfallfrei? Machen machen.

pozdrawiam i zycze jak najmniej kupna dwoch przytsankow autobusowych.