Hehehe, mam nadzieję, że w ASO nie pracują aż takie kwiatki jak Pan od "amelinium" :P...

Tutaj nawet nie chodzi o wymianę rozrządu u mnie... bo ja i być może zrobię to na przyszły sezon (tak jak pisałem - lubię dbać o samochód). Chciałem po prosu zachęcić do dyskusji na temat co ile wymieniają rozrząd pozostali klubowicze oraz jakie są tutaj zalecenia ASO / producenta, Myślę, że wiele osób zadaje sobie takie pytanie i szuka tego typu informacji.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
(sorry za ot ale ja już się na audi serwisach zawiodłem- chcieli robić to co było ok - mam to szczęście ze serwisuje mi auTTko Ktoś kto był w audi ponad 10 lat i to szefem mechaników - a teraz ma własny warsztat ) Wiec z jednej strony moze i te daty nie są z palca wyssane ale moze być i tak ze powiedziano Ci je z nadzieja iz do tego czasu pasek się urwie i ..... np.naprawa / części / itd. interes się kreci - no ale co ja tam wiem - Rób jak chcesz !
pozdrawiam serdecznie
Niestety, ale nie ma reguły... czy to ASO, czy inny warsztat to wszędzie można trafić na partaczy.

Nie mniej wydaje mi się mało prawdopodobne, aby ASO rozpowszechniało tego typu informacje z nadzieją, że ktoś tyle będzie czekał i urwie mu się pasek. Obstawiam, że większość osób w takiej (odpukać) sytuacji nie naprawiałby tego w ASO (koszt zapewne na tyle duży, że zwyczajnie by się to nie opłacało, zwłaszcza przy kilkunastoletnim aucie). Raczej wydawałoby się, że podadzą krótsze terminy, bo do zrobienia rozrządu prędzej człowiek pojedzie do ASO (a jak nie na wymianę to chociaż po części) - i interes się kręci. Także naprawdę nie potrafię zrozumieć terminów typu 2020, 2022 czy 2023, które dzisiaj usłyszałem.