Strona 76 z 200 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886126176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,140 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #1126

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Tekst o sprowadzaniu niebitego auta to kwestia logiki. Nie ma on zastosowania tylko przy ekstremalnie niskim kursie dolara... (równie dobrze można sprowadzić samochód z Singapuru, tylko po co...)
    Tak samochód miał poważną szkodę w postaci walniętego przodu, gdzie poducha wystrzeliła itp.
    Ogólnie udało mi się ustalić łącznie 3 kolizje. Ponadto w 2013 roku samochód miał przebieg chyba 55 tys. mil, a obecnie 52 tys. km....
    Zdjęcia
    AUDI TT 1.jpgAUDI TT 2.jpg

  2. #1127
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Skoro miał minimum 3 kolizje i na dodatek jest kręcony, to po co pytasz o to auto?
    Nikt rozsądny z forum nie powie, że warto go kupić.
    Ty jednak jesteś nim żywo zainteresowany.
    Nie odbieraj tego jako złośliwość, wygląda to tak, że pomimo minusów tego samochodu chcesz go kupić.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #1128

    Dołączył
    Oct 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Skoro miał minimum 3 kolizje i na dodatek jest kręcony, to po co pytasz o to auto?
    Nikt rozsądny z forum nie powie, że warto go kupić.
    Ty jednak jesteś nim żywo zainteresowany.
    Nie odbieraj tego jako złośliwość, wygląda to tak, że pomimo minusów tego samochodu chcesz go kupić.
    Absolutnie nie odbieram tego jako złośliwości. Doskonale rozumiem takie podejście. Najchętniej kupiłbym nowy samochód, gdyby nie kosztował tyle ile kosztuje. Sam jestem człowiekiem, który po pierwszej kolizji nie oddaje samochodu na złom tylko użytkuje auto dalej. Bardziej niż rekomendacja kup/nie kupuj proszę o informację typu maska schodzi za bardzo w dół. Bardzo za to dziękuję. Wiem jakie jest ryzyko kupowania auta w Polsce i liczę się z tym. Najważniejsze dla mnie to wiedzieć co się kupuje.
    Pozdrawiam

  4. #1129
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Elczupakadra Zobacz posta
    Tekst o sprowadzaniu niebitego auta to kwestia logiki. Nie ma on zastosowania tylko przy ekstremalnie niskim kursie dolara... (równie dobrze można sprowadzić samochód z Singapuru, tylko po co...)
    Tak samochód miał poważną szkodę w postaci walniętego przodu, gdzie poducha wystrzeliła itp.
    Ogólnie udało mi się ustalić łącznie 3 kolizje. Ponadto w 2013 roku samochód miał przebieg chyba 55 tys. mil, a obecnie 52 tys. km....
    Zdjęcia
    AUDI TT 1.jpgAUDI TT 2.jpg
    To słaba u Ciebie logika, pamiętaj że nie tylko kurs dolara ma znaczenia, ale tez układy a i mienie. Ja wiele aut wysyłałem przy niskim kursie ale i na mienie. Nie wrzucaj wszystkich do 1 worka...

    Wracając do białej tt to nie widać zbytnio co było w niej tutaj uszkodzone. Odnośnie tytułów nadawanych przez ubezpieczalnie w US - widziałem wiele aut z Salvage title a były lekko uderzone, po prostu firmy wola takie auto sprzedać (nie naprawiać) i wypłacić odszkodowanie właścicielowi.
    pzdr

  5. #1130

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2010
    Kolor
    srebny
    Posty
    4
    Pisząc jako całkowity prawiczek w zakresie posiadania mk2 ( lecz chcący zmienic to drogą kupna) proszę Szanownych Doświadczonych Kolegów opinię oferty, która już była tu umieszczana i hubi_pl jedno zdanie napisał: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-tts...tml#7e93f8433d
    Pojazd właściciel sprowadził sam z USA ( mam się już bać? ), za alu Rotory chce dopłaty i odsyła do ASO. Co sądzicie i o co mam jeszcze pytać? Mam przekątną Polski do zrobienia i nie chciałbym tak dla jaj się przejechać Każda Wasza o! DOŚWIADCZENI!! uwaga będzie dla mnie cenna. I podziwiam ( trochę postów poczytałem), że chce się Wam cierpliwie odpowiadać czasem na naprawdę durne pytania!

  6. #1131
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zdjęcia to typowy zabieg foto, robione tak aby nic nie było widać po za efektem odbicia, taka sztuka obeznanych w temacie fotografów, czasem działają na zamówienie, czasem to przypadek, tak więc widać tyle co nic, prezentuje się bardzo ładnie, czyli tak jak by chciał sprzedający.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 25-11-2015 o 22:08
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #1132
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez jedras Zobacz posta
    Pisząc jako całkowity prawiczek w zakresie posiadania mk2 ( lecz chcący zmienic to drogą kupna) proszę Szanownych Doświadczonych Kolegów opinię oferty, która już była tu umieszczana i hubi_pl jedno zdanie napisał: http://otomoto.pl/oferta/audi-tt-tts...tml#7e93f8433d
    Pojazd właściciel sprowadził sam z USA ( mam się już bać? ), za alu Rotory chce dopłaty i odsyła do ASO. Co sądzicie i o co mam jeszcze pytać? Mam przekątną Polski do zrobienia i nie chciałbym tak dla jaj się przejechać Każda Wasza o! DOŚWIADCZENI!! uwaga będzie dla mnie cenna. I podziwiam ( trochę postów poczytałem), że chce się Wam cierpliwie odpowiadać czasem na naprawdę durne pytania!
    Sprzedawca wydaje się być trochę zaćmiony pychą posiadanego samochodu...Mówisz ze sprowadzil go z US a w ogloszeniu jest napisane ze pochodzenie - Polska...

    Przentuje sie jak juz wspominalem fajnie, ale rzeczywiscie zdjecia są ciemne jak i cały ten blak edyszyn

    Na podkarpaciu mamy kolege gregor10 zajmujacego sie mechanika/tuningiem, może z nim sie zgadaj to pomoże Tobie w ocenie auta. Zaoszczedzisz szmat drogi, czas...albo bedziesz wiedzial po co jedziesz...

  8. #1133
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Tak jak Ci kolego napisałem na pw, skoro jest z USA to najpierw VIN zdobądź i trochę podziałamy

  9. #1134

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2010
    Kolor
    srebny
    Posty
    4
    Chłopaki dzięki za tak szybkie odpowiedzi. Jestem trochę stary i nie spodziewałem się takiego odzewu Już czuję się jak w rodzinie ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu)!!! Dla mnie te foto to taka sesja TOP MODEL z fotoszopem na maxa, ale niewiele wnosząca.
    Malisz - dzięki, zdobywam VIN i będę Ci zawracał d... , sorry głowę
    Jak się dobić do gregor10 ? Jak pisałem "prawiczek TTkowy", ale widzę, że szybko przy waszej pomocy to dziewictwo stracę )
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 25-11-2015 o 22:43

  10. #1135
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037

  11. #1136

    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2010
    Kolor
    srebny
    Posty
    4
    Dzięki Hubert za namiary na gregor10.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Koledzy!
    Sprzedawca auta na moją prośbę o VIN odpowiedział smsem o treści: "podanie numeru nie jest to problem. Tylko proszę mi przysłać skan dowodu osobistego i napisać w jakim celu potrzebny jest Panu nr VIN. jest to moje zabezpieczenie poniewaz wystarczy podac nr vin w serwisie i moze pan dorobic klucz a nie chciałbym niemilej niespodzianki ktoregos dnia zeby auto mialo mi zniknac, prosze mnie zrozumiec."

    Ja nie mam nic do ukrycia, mogę podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, ale SKAN DOWODU OSOBISTEGO!!!?
    Czy to normalna praktyka - żądanie skanu dowodu?
    Ostatnio edytowane przez jedras ; 26-11-2015 o 19:44

  12. #1137
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Skan dowodu numer telefonu i kilka pożyczek masz na swoje konto .
    Using Tapatalk

  13. #1138
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez jedras Zobacz posta
    Dzięki Hubert za namiary na gregor10.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Koledzy!
    Sprzedawca auta na moją prośbę o VIN odpowiedział smsem o treści: "podanie numeru nie jest to problem. Tylko proszę mi przysłać skan dowodu osobistego i napisać w jakim celu potrzebny jest Panu nr VIN. jest to moje zabezpieczenie poniewaz wystarczy podac nr vin w serwisie i moze pan dorobic klucz a nie chciałbym niemilej niespodzianki ktoregos dnia zeby auto mialo mi zniknac, prosze mnie zrozumiec."

    Ja nie mam nic do ukrycia, mogę podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, ale SKAN DOWODU OSOBISTEGO!!!?
    Czy to normalna praktyka - żądanie skanu dowodu?
    Chyba mu się sufit na głowę spadł... niepoważny człowiek, odradzałbym w ogóle kupno tego auta. Jak auto jest z USA to każdy przechodzień widzi jego numer VIN w podszybiu...

    Absolutnie nie wysyłaj mu żadnego skanu, danych etc...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Poza tym to jakby ktoś chciał mu zarąbać ten furak to po numerach rejestracyjnych których nie zakrywa w ogłoszeniu dojdzie do Vinu i serwisu...bo i tak ów złodziej musiałby mieć wtyki, żeby dorobić klucz potrzebny jest dowód rejestracyjny i dowód - oryginały...

  14. #1139
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    Dokładnie.Dodatkowo samo dorobienie kluczyków nic nie da, ponieważ nie będą współpracować z immobiliserem który trzeba ponownie zakodować w serwisie.

  15. #1140
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Można po kodzie immo zakodować kluczyk...czyli dorabiasz nie widząc auta

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •