Strona 17 z 200 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #241
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    A ja uważam że właśnie super że cabrio, jak dach jest otwarty to wtedy doskonale widać piękne wnętrze, a nie takie smutne jak w 90% TTetek - czarne

  2. #242
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    A ja uważam że właśnie super że cabrio, jak dach jest otwarty to wtedy doskonale widać piękne wnętrze, a nie takie smutne jak w 90% TTetek - czarne
    Coś w tym jest.

  3. #243
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    To już kwestia gustu Nie ma co dyskutować.

  4. #244

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    1987
    Kolor
    Przezroczy
    Posty
    15
    Hi, jestescie w stanie cos powiedziec na podstawie zdjęć? Może ktoś z was byl ogladac ?

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...432885670.html

  5. #245
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Cytat Zamieszczone przez krysp1n Zobacz posta
    Hi, jestescie w stanie cos powiedziec na podstawie zdjęć? Może ktoś z was byl ogladac ?

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...432885670.html
    Tu się witamy:
    http://www.klubtt.pl/forumdisplay.php?f=31
    Co do auta jak dla mnie za tani
    Ostatnio edytowane przez Patrykk ; 01-08-2013 o 20:34

  6. #246
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Sprzedający to handlarz z zerowym dorobkiem punktowym na All.. więc zalecam ostrożność, miernik lakieru w dłoń, spokojne oglądanie każdego zakamarka, najlepiej posprawdzanie komputerem ewentualnych błędów i jak wszystko OK to brać bo cenowa okazja

  7. #247

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    brak
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez krysp1n Zobacz posta
    Hi, jestescie w stanie cos powiedziec na podstawie zdjęć? Może ktoś z was byl ogladac ?

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...432885670.html
    Cytat Zamieszczone przez Patrykk Zobacz posta
    Tu się witamy:
    http://www.klubtt.pl/forumdisplay.php?f=31
    Co do auta jak dla mnie za tani
    Ceną zwłaszcza przy mk2 bym się nie sugerował. Oglądając na żywo TT-ki szybko zauważyłem, że cena bardziej odzwierciedla ego właściciela niż stan techniczny samochodu. Większość TT faktycznie stoi sporo drożej, ale "stoi" to słowo klucz - niektóre koło roku wiszą z tą samą ceną, a samochód to nie wino. Poza tym konia z rzędem temu co znajdzie mi ubezpieczyciela który wyceni mk2 2006 na taką wartość. :P

    Tak na marginesie przez weekend jeszcze tańsza TT poszła:
    http://allegro.pl/audi-tt-zadbane-21...419421809.html
    więc nie jest to taki znowu ewenement cenowy. Jechać, oglądać i brać jak odpowiada.
    Ostatnio edytowane przez Cez ; 01-08-2013 o 22:31

  8. #248
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez krysp1n Zobacz posta
    Hi, jestescie w stanie cos powiedziec na podstawie zdjęć? Może ktoś z was byl ogladac ?

    http://allegro.pl/audi-tt-2-0-tfsi-2...432885670.html
    tylko nie chwal sie ze tak tanio kupiles bo Cie tu zjedza za te cene sa szroty dobre mk2 stoja od 65 tys hehe

  9. #249
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cez, a Twoim zdaniem na ile tys. takie auto z 2006 roku zwykle wycenia ubezpieczyciel? 40 tys?

  10. #250

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2001
    Kolor
    brak
    Posty
    24
    Mari, akurat w zeszłym miesiącu wykonałem parę telefonów i pytałem, więc nie będzie to moje zdanie tylko informacja. Trochę mnie rozczarowuje rynek mk1, więc rozważam zakup mk2. Przez telefon mówiłem, że właśnie nabyłem Audi TT 2.0 TFSI w manualu, przebieg 150k, bezwypadkowe, sprowadzone 2 lata temu z Niemiec, jestem drugim właścicielem w kraju. Wyceny jakie usłyszałem od ubezpieczycieli (zaokrąglone do najbliższej setki):

    Allianz 41800
    Generali 45500
    Liberty Direct 42500
    Proama 44600

    Ale najlepiej sam podzwoń i popytaj jak nie wierzysz. Od razu podziel się jak znajdziesz ubezpieczyciela co da więcej.
    TT jakby nie było dla nas wspaniałe to nie jest to Lambo czy Ferrari tylko samochód wykonany na płycie podłogowej VW Golfa.

  11. #251
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    To Cie zaskocze, ze moje ubezpieczone jest na 70 tys 2.0 TFSI 2007 r. ok. 89 000 przebiegu W zadnej z wyzej wymienionych firm auta bym nie ubezpieczyl, bo sa ogromne klopoty z odzyskaniem ubezpieczenia. Sam wrecz podzwonie, bo to co piszesz jest doslownie niewiarygodne. Sprobuj kupic takie auto ponizej 55-60 tys w DE Wiem, ze kazdy nabywca chcialby kupic wymarzone auto za pol ceny. Sam przegladalem oferty np. porsche 911 i cieszylem sie, ze 997 mozna kupic juz za ok. 100 tys. Niestety realia sprowadzaja na ziemie.

  12. #252
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Powiem tak panowie,

    NIe zgodze sie z waszym zdaniem i bijcie mnie za to na spotach ALE to co tu piszecie to srednio ma sie do rzeczywistosci:

    1.To fakt, ze jesli auto jest wystawione TANIO zaświecic sie powinna nam czerwona lampka ze cos moze byc nie tak!
    2.Informacja ze dobre TT 2006+ zaczyna sie od 65tys z góre jest co najmniej smiechu warte...
    3. BArdzo sluszna uwaga kolegi CEZ - te powyzej 65tys -stoją ... i stoją - pół roku,rok... - Moje mieszkanie wystawione za 120% wartosci w centrum też sobie stoii na otodomie. stoi juz pol roku i czasami ktos tam cos zadzwoni zapyta - bo nie zalezy mi na sprzedazy wiec cena jest nieatrakcyjna ale noz sie trafi ktos komu sie spodoba ladny widok i miejsce i zaplaci te 120%.... Jak bede mial parcie na kase to zejde moze do 90% wartosci, a jak nie bede mial co żreć to i za 80% bo kasa bedzie na gwałt potrzebna... Taka jest prawda panowie. Wiem ze ciezko jest sie pogodzic z faktem ze ktos kupil bardzo zbliozony produkt za salonu za np 150tys a tutaj na allegro schodzą za 40tys ale taka jest prawda. Te auta czasami moze dzielić przepaść ale takie są fakty.
    4. Nie neguje ze wiekszosc tanich w tym wypadku mk2 to szroty. pewnie i tak jest. ale nie wszystkie. moje jest tego dowodem chociaz w moim przypadku tak naprawde cena byla uzasadniona bo przy zakupie mozna bylo stwierdzic ze trzeba tu wlozyc 6-8kola i tak bylo...
    5. Za ile swoją TT mk2 kupilem nie bede mówić a(bylo to zdecydowanie ponizej 65tys a wiec wg forumowych kolegów specjalistów - szrot składany z 3ech cwiartek, spawane podłużnice, turbina zatarta, pewnie po dzwonie...\ ;0
    6.Mierniki lakieru to mozna sobie wsadzic w D. Jak przytarłem na parkingu słupek przy cofaniu i pomalowalem to co juz na 100% bity tak? Jak sprzedawalem swoja mazde to gonilem wszystkich z tymi miernikami -Panie ale ona tu i tu to malowana to pewnie w rowie lezala.. Tak lezala w rowie auto 15 lat i nigdy nie bylo malowane.... Panu juz dziękuje.
    7. To ze auto kosztuje 70tys(mk2) wcale nie jest gwarancją ze jest w super stanie,lepszym od tego za 50. Nie mówie tu o wartości wynikajacej z wyposażenia czy rocznika,przebiegu... To rownie dobrze moze byc "trup" który bedzie wymagal wkladu np 5-10tys.
    8. NIe jest tajemnica ze TT kupilem w bardzo okazyjnej cenie bo byla zewnietrznie(i jest) poobijana i takie tam. NIe jest takze tajemnica ze auto bylo tu i tam malowane, ze mialo jakies niewielkie przygody z slupkami, byc moze innymi autami co mozna stwierdzic po spasowaniu plastików... NIe zmienia to faktu, ze nie ma to wplywu na geometrie pojazdu czy jego warunki jezdne... Wizualnie tak,chociaz gdybym mial u siebie kogos kto ogarnie spasowanie plastików czy lamp to pewnie widac by nic nie bylo... temat jeszcze bede ogarniał do konca.
    10. A moze kupilem trupa? okaze sie za rok lub szybciej... wtedy zaoszczedzone 20tys moge wydać na remont i wyjdzie na to samo jak bym kupowal TT za 65
    11. ZARAZ BEDZIE BURZA ZE PIER*** GLUPOTY I ZE MAM TRUPA. NO OKAY. PRZYJMUJE TO NA KLATE chociaz zakup uznaje za 100% udany i jestem zadowolonym posiadaczem TT.

    BTW. Ta czerwona za 43tys oglądalem na zywo tylko wtedy gosc za nia chcial 48
    Widac zadzialolo proste prawo rynku

    Pozdrawiam

  13. #253
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    sam przeglądam intensywnie mk2 od pół roku, w zasadzie cały czas stoją te same auta. W przyszłym roku wejdzie mk3 więc ceny też spadną. Poza tym jak kolega wyżej pisze, wszystko zależy w jakiej sytuacji jest sprzedający. Nie raz kupowałem auto, i wiem, że często sprzedający, który trzymał przez pół roku sztywno cenę i nie chciał nikomu sprzedać 1000zł taniej , potem sprzedawał za 5000-6000 mniej.

  14. #254
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    A to fakt, sprzedający moje auto obnizył cenę o ok 7 tys i dopiero je sprzedał (inna sprawa, że o tej wyższej cenie dowiedziałem się dopiero po decyzji o zakupie, więc nie miało to wpływu na mnie).

  15. #255
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Najbardziej śmieszą mnie tłumaczenia "TT to nie Lambo to przecież Golf" ale ci sami ludzie chwalą się później swoją TT niczym Ferrari (powiedziałem to bezosobowo) często dogryzając właścicielom MK1 gdzie sami kupili MK2 w cenie dobrej MK1 LOL . No cóż rynek jest taki a nie inny, każdy kupuje to co uważa za dobre, jego sprawa. Jak dla mnie dyskusja nie ma sensu prowadzi jedynie do sprzeczek i w sumie tak od lat jest czy to w MK1 czy MK2. Jak ktoś ma kasę, szuka konkretnej sztuki to ją kupi i tyle.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •